Skocz do zawartości
Gość

Czy Radeony mają ustawienie typu "maksymalna wydajność" jak nvidia w swoim panelu? (profil zasilania?)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jw.

 

Nvidia miała do wyboru jak pamiętam, optymalna wydajność, albo maksymalna. Czy AMD coś ma takiego?

 

Ogólnie AC Origins w 1080p chodzi badziewnie. W 1440p 5 fps więcej niż 1080 GTX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ostatnie AC, w tym Origins, to jedne z najgorzej działających gier pod AMD, wiele nie zdziałasz. A to, że RX 5700 uzyskuje 5 fps więcej od GTXa 1080 w 1440p to jest ciekawe. Jaki masz procesor i RAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

R3600X i 3800 RAM CL16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć tylko banały, jak możesz zaktualizować grę to ją zaktualizuj, tak samo ze sterownikami do karty graficznej. No i pobaw się ustawieniami w grze. Może jest jakieś ustawienie które zabiera dużo FPS a nie wpływa na jakość grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie a tu chodzi o to czy to tak ma być na tej grze (wątpie, widziałem w testach po 90 fps), czy trzeba coś ustawić, ale poza grą.

 

Ogólnie wydaje się jakby ta karta miała spore problemy w 1080p i nie umiała się włączyć na pełną parę.

 

Dodam, że mam 5700 zmodowany na XT, który się niczym nie różni w wydajności od XT.

 

Póki nie chodzi o AC.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w AC Origins tak ma być. Tu masz film z benchmarkiem AC Origins RX 5700 vs GTX 1080, 1080p i 1440p

Jeśli chodzi o inne gry, to bardzo zależy od konkretnego tytułu.

Jakie masz temperatury? I masz link do tego moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na jakiś problem ze sterownikami, bo nie wierzę, że Ryzen 3600X bottleneckuje kartę w Sniper GW3. Znalazłem temat który może ci pomóc, spróbuj przynajmniej 5-6 pierwszych rzeczy z listy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...