Skocz do zawartości
MrPNess

Podłączenie słuchawek do wejścia mikrofonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zużyło mi się gniazdo na słuchawki w panelu przednim i podłączyłem słuchawki do wejscia na mikrofon, wyskoczyło okienko z wyborem, zaznaczyłem ze to słuchawki i działało jednak słychac było minimalne brzęczenie. Czy moge korzystać ze słuchawek w ten sposób? Kupiłem adapter z kartą dźwiękową ale jakosć jest dużo niższa. Pomyślałem jeszcze żeby kupić przedłuzacz do jacka ale wejście z tyłu (niebieskie) nie działa, po podłączeniu do neigo słuchawek pokazuje sie okno z wyborem ale po zaznaczeniu ze to słuchawki dźwięk leci z głosników i nie da sie zmienić w ustawieniach na słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie, korzystam z tego sposobu od paru miesięcy, bez żadnego problemu (brak brzęczenia).

Korzystaj. :)

 

Jeżeli natomiast przestanie Tobie to odpowiadać (np. ze względu na brzęczenie) to kup sobie nowy panel przedni i lutownicę lub też, jeśli nie chcesz się w to bawić, nową obudowę :E

 

Ewentualnie sprawę rozwiąże zewnętrzna, dobra karta dźwiękowa z dodatkowym wyjściem słuchawkowym (nie jakieś badziewie za 100 zł).

 

Do wyboru, do koloru. Decyzja zależy od Twoich uszu i portfela.

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz przedni panel, powinno pokazać się jeszcze jedno urządzenie audio powiązane z przednim panelem. U mnie to wygląda tak:

 

https://ibb.co/L9Z8Tv3

 

Odpowiednio od góry:

DAC USB

Tylny Panel

Przedni panel

 

edit: Przepraszam ale nie zwróciłem uwagi że rozchodzi się o przedni panel :) Ja u siebie podłączyłem przewód z innej obudowy i wyrzuciłem go tyłem, spróbuj zrobić podobnie :)

Edytowane przez korki45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...