Skocz do zawartości
Dookie

Jaką kupić najtańszą kartę jako zamiennik integry?

Rekomendowane odpowiedzi

Z roku temu wygrzebałem sobie starego kompa z Gf 9600gt 512mb i e5400 (2 rdzenie).

Youtube na Win10 śmiga bez problemu w 1080p.

Koszt takiego Gf'a to z 20-30zł.

 

Wadą starego zestawu był dysk HDD, cały czas w użyciu 90%, kombinowałem kilka poradników (wyłączenie indexowania i inne takie, ale nie pomogło). Na Win7 nie było problemów.

Na SSD komp do internetu czy youtuba wystarcza i śmiga jak zły na Win10 :cool:

Dzięki za info. Ja będę miał tam proca 4 rdzeniowego to powinno śmigać, a będę celował w coś 8600GT/9600GT zależnie jak się trafi taniej. Szkoda bo uciekł mi za 22zł z wysyłką pasywny 8600GT, ale będę dalej polował ;)

Edytowane przez Dookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Ja będę miał tam proca 4 rdzeniowego to powinno śmigać, a będę celował w coś 8600GT/9600GT zależnie jak się trafi taniej. Szkoda bo uciekł mi za 22zł z wysyłką pasywny 8600GT, ale będę dalej polował ;)

Jednak celowal bym bardziej w radeony, z tego powodu że te Geforce serii 8xxx/9xxx to padaki z powodu zimnych lutow i raczej nikłe szansę że będą poprawnie działać.

Edytowane przez Palladino19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak celowal bym bardziej w radeony, z tego powodu że te Geforce serii 8xxx/9xxx to padaki z powodu zimnych lutow i raczej nikłe szansę że będą poprawnie działać.

jakie radeony? Coś tańszego? Ja mam jednego 4850 na oku

edit - lipa ze sterownikami do 4850, chyba jednak szukam Nvidii lub czekam na inne pomysły :)

Edytowane przez Dookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie radeony?

może 5770?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w tym roku używałem HD4850 na Win10. Miałem dwie takie to chciałem zrobić CrossFire. Co prawda był problem z uruchomieniem menadżera sterownika, ale sama karta dobrze śmigała po chwili kombinowania. Niestety dwóch nie udało mi się odpalić na win10 i zainstalowałem win7 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w tym roku używałem HD4850 na Win10. Miałem dwie takie to chciałem zrobić CrossFire. Co prawda był problem z uruchomieniem menadżera sterownika, ale sama karta dobrze śmigała po chwili kombinowania. Niestety dwóch nie udało mi się odpalić na win10 i zainstalowałem win7 :E

Okazało się, że nie mam w zasilaczu dodatkowej wtyczki do zasilania kart graficznych w tym fortronie :/

 

5770 to ciekawa opcja ale chyba musimy znaleźć coś tańszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup HD 6670.

Kupiono GT630 1GB DDR3 Zotaca za 45zł z odbiorem osobistym, Youtube fullhd śmiga elegancko ;) Na integrze nie było o tym mowy na Xeonie X3323

Edytowane przez Dookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...