Skocz do zawartości
azgan

Wybieramy grę obecnej generacji - najlepsza gra zdaniem Labowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

@Azgan

Zmieniam moją nominację na Xenoblade Chronicles 2. :) Dawno nie grałem w tak pełną grę. Ostatnim razem bawiłem się tak grając pierwszy raz w Wiedźmina 3. Ale Xenoblade jest chyba lepsze pod względem mechaniki i przyjemności z rozgrywki, przynajmniej dla mnie. Wiedźmin za to o wiele lepszy, jeśli chodzi o zadania poboczne.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze HR miał wiele zakończeń i Detroit chyba też, także moim zdaniem należało by przejść przynajmniej jeszcze raz jeśli komuś się podoba i chciałby więcej wyciągnąć.

 

 

Detroit to tez gra na raz,podejmujesz wybory zgode z twoim sumieniem,inne cie nie interesują bo i tak byś ich nie podjął.Takie gadanie ze gra ma 100 zakonczen i odkryj wszytskie to tylko puste slogany.

 

P.S Do rankingu wrzucił bym Nier Automate.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan

Zmieniam moją nominację na Xenoblade Chronicles 2. :) Dawno nie grałem w tak pełną grę. Ostatnim razem bawiłem się tak grając pierwszy raz w Wiedźmina 3. Ale Xenoblade jest chyba lepsze pod względem mechaniki i przyjemności z rozgrywki, przynajmniej dla mnie. Wiedźmin za to o wiele lepszy, jeśli chodzi o zadania poboczne.

 

O.K uwzględnie Twoją zmianę nominacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przedstawiają wstępne wyniki?

 

Dotychczasowo zgłoszone do nominacji zostały następujące tytuły:

- The Legend of Zelda: Breath of the Wild

- Bloodborne

- Wiedźmin 3

- Xenoblade Chronicles 2

- The Last of Us Part II

- Cyberpunk 2077

- Uncharted 4

- Resident Evil 2 Remake

- GTA V

- RDR2

- God of War

- Divinity Original Sin 2

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrotnie chciałoby się napisać, że Project CARS 2 albo Doom (2016) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mojej zgłoszonej gry nie ma na liście?

 

Jak nie ma jak jest? Głosowałeś na The Last of Us

 

Tlou 2.

 

Już pomijam że debilne jest oddawanie głosów na grę generacji w którą jeszcze się nie grało i nawet nie było jej premiery. To samo tyczy się CP2077. Inna sprawa to nominacja po premierze ale niech będzie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że o dwójkę chodzi bo jedynka to gra z poprzedniej generacji (PS3) która zresztą jest już utytułowana. Ale dobrze niech będzie poprawię oznaczenie że chodzi o 2 dla jasności w temacie. Masz zamiast samej dwójki w tytule dopisałem nawet Part II teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września 2020 dam Ci odpowiedź, ale wszystko wskazuje na to, że w tej generacji będzie rządziła gra z marca 2020, maja 2020 i września 2020 :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się między Wiedźminem 3, Uncharted 4 a Zeldą BOTW, ale to ta ostatnia jednak dała mi najwięcej frajdy, więc nominuję Zeldę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje top 20 w tej generacji to już będzie kolejność losowa

 

1.Red dead redeption 2(PC)

2.forza horizon 4(PC)

3.Uncharted 4(PS4)

4.Wolfenstein: The New Order(PC)

5.God of war(ps4)

6.Prey(PC)

7.spider-man(PS4)

8.Horizon Zero Dawn(ps4)

9.Deus Ex: Mankind Divided(PC)

10.Batman: Arkham Knight(PC)

11.Detroit Become Human(PC)

12.Titanfall2

13. Call of Duty Modern Warfare 2019

14.Super Mario Odyssey (Switch)

15.Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

16.Dishonored 2+ dodatek.

17.star Wars Jedi: Upadły zakon

18.Rise of the Tomb Raider

19.Gears 5

20.Cuphead

 

 

 

 

 

Gry generacji zaległe które mam w planach ograć i są już kupione.

1.Nier Automata

2.The Legend of Zelda: Breath of the Wild

3.Witcher 3 Muszę dokończyć

4.Alien Isolation

5.Seria dark souls,bloodbornei sekiro

6.doom 2019

7.Resident Evil 7

8.Metro: Exodus

9.Shadow of the Colossus

10.Catherine: Full Body

11.Days Gone

12.Shadow of the Tomb Raider

13.Control

14.NiOh

15.Borderlands 3

16.Hellblade: Senua's Sacrifice

17.ORI

18.Xenoblade Chronicles 2

19.seria yakuza

jeszcze sporo bam w kupce wstydu wiec do września powinniem wyrobic :E.

 

 

 

Remastery/remake generacji.

1. Ratchet & Clank(ps4)

2.Grand Theft Auto V (PC)

3.Resident Evil2 Remake (PC)

4.Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a(PS4)

5.God OF War3 Remastered (ps4)

6.Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a

7.Spyro Reignited Trilogy{PC)

8.Crash Bandicoot N. Sane Trilogy(PC)

9.Heavy Rain i Beyond

10.Podróż

 

A najbardziej nominuję God of war(ps4) na razie.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Remastery/remake generacji.

 

4.Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a(PS4)

 

6.Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a

 

Dlaczego tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można głosować na gry, które jeszcze nie wyszły to nominuję Dying Light 2 - czuję, że to może być kawał świetnej gry i jestem bardziej o to spokojny niż w przypadku Cyberpunka 2077 (tu może być różnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

azgan --> mogłeś najpierw zrobić grę dekady - czyli najlepsza gra ostatnich 10 lat ;). To z pewnoscią wygrałbym Mass Effect :) albo GTA 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na PC Settlers 2020 i pewnie jeszcze kilka tytułów by się znalazło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

dla mnie na PC Settlers 2020 i pewnie jeszcze kilka tytułów by się znalazło

 

Settlers raczej sie pojawi dopiero w 2021. Brakuje mi takich prawdziwych settlersów. Ehh fajnie było popatrzeć jak tragarze przenoszą materiały pomiędzy budynkami... Dziś już chyba takich gier nie robią?

 

Tzn jest teraz taka gra Foundation sie nazywa ale jeszcze to wersja alpha :). Może w końcu będzie coś ciekawego jak wydadza wersję finalną..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać strategię 4X takie jak:

 

Age of Wonders 3

Age of Wonders: Planetfall

Ciwilizacja VI

Galactic Civilization III

Heroes of Might and Magic VII z dodatkami.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Settlers raczej sie pojawi dopiero w 2021. Brakuje mi takich prawdziwych settlersów. Ehh fajnie było popatrzeć jak tragarze przenoszą materiały pomiędzy budynkami... Dziś już chyba takich gier nie robią?

 

Tzn jest teraz taka gra Foundation sie nazywa ale jeszcze to wersja alpha :). Może w końcu będzie coś ciekawego jak wydadza wersję finalną..

 

właśnie miała być 2019 ale premiera został przeniesiona na 2020 rok

 

Edytowane przez maciejkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął z listy gry, które nie miały jeszcze premiery. Jak można ocenić coś, w co się nie grało? Po filmikach z gameplaymi przygotowanymi przez twórców?

Ja oddaję głos na Xenoblade Chronicles 2, może najlepsza gra w jaką w życiu grałem.

W takim razie po przeczytaniu poniższego nominuję Astral Chain, też gra wybitna, a Xenoblade jus zostało nominowane.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że to są tylko nominacje a nie głosowanie. Do zgłaszania gier które nie miały nawet jeszcze swojej premiery też już się odniosłem i dalej uważam że jest to głupie.

 

Głosowanie sobie zrobiony w formie ankiety pod koniec tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pod koniec przyszłego, patrząc na kolejne obsuwy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że to są tylko nominacje a nie głosowanie. Do zgłaszania gier które nie miały nawet jeszcze swojej premiery też już się odniosłem i dalej uważam że jest to głupie.

 

Głosowanie sobie zrobiony w formie ankiety pod koniec tego roku.

 

A niby dlaczego pod koniec roku? Przecież ta generacja nie kończy się w tym roku.

MS już zapowiedział, że gry na X One będą wychodzić przez co najmniej rok lub nawet dwa następne lata.

Temat na tą chwilę jest totalnie bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wyglądać. SONY za to zapowiedziało że nowe EX'y będą tylko już dla PS5. Nie widzi mi się to żeby MS projektował EX'y na nową generację i równał je do wspólnego mianownika bo już dzisiaj zwykły XBOX ONE jest za słaby przez co generuje wiele problemów przy powstawaniu coraz bardziej wymagających tytułów. Nikt nie będzie robić tej samej gry w 2 wariantach oglądając się na stare badziewie z Jaguarem rodem z tabletów, zwykłym HDD i GPU które nawet dzisiaj ma problemy z 900p. Równie dobrze mogło chodzić o jakieś tytuły 3rd party lub inne indyki.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szybko nie oleją 100mln potencjalnych kupców.

 

Będzie dobrze jak XOX jeszcze się załapie na nowe EX'y a co dopiero wzykły One który był zbyt słaby już w dniu premiery. Robienie EX'ów w 2 wariantach i oddzielne jej pisanie dla nowej i starej generacji wymagające gruntownego przeprojektowania wymaga dodatkowego czasu oraz sporo $. Już po grach np. Ubisoftu było widać jak to wygladało na PS3 i PS4. Ani SONY ani Microsoft nie bawiło się w robienie EX'ów na PS3 i X360. Pojawiła się nowa generacji i było pozamiatane. Dostaliśmy za to masę Remasterów z starej generacji na nową.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Cześć,  Składałem wczoraj znajomemu komputer. Z ważniejszych części: Mobo msi pro z790-p wifi Cpu i5 12600kf Gpu Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6 Zasilacz Gigabyte P750GM Reszta chyba mało istotna. Po złożeniu wszystko śmigało. Windows się zainstalował, sterowniki do płyty głównej też. Niestety w trakcie instalacji sterowników do karty graficznej komputer się resetuje i już nie chce się włączyć. Wyskakuje naprawa systemu, która nic nie daje, ewentualnie można przywrócić system, to się włącza. I tak w kółko. Zrobiłem update biosu płyty głównej, bez zmian. Sprawdzałem CPU i ram jakimiś programami do sprawdzania, temperatury są super, nie wywala żadnych błędów. Ale gdy tylko instaluję sterowniki do GPU, następuje śmierć  Mam już zero pomysłów o co może chodzić. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?   
    • Ostatni duży patch był jeszcze w styczniu, od tamtego czasu cisza, a jak pojawił się jakiś patch z pierdołami. Ta gra jest martwa.
    • Już jak tak się bawimy to skoro jesteś tylko pilotem, to Twoim zadaniem jest wyłącznie latanie, sprawy techniczne, rejestracja lotu itd. realizuje ktoś inny. Natomiast operator drona to osoba, która odpowiada również za całą techniczno-organizacyjną otoczkę lotu dronem   Dlatego napisałem, żebyś przeczytał ze zrozumieniem, bo wszystkie przywołane przepisy i to co wielokrotnie pisałem o tym właśnie mówią, że latać możesz, ale równie dobrze może się to wiązać z konsekwencjami od osób, których prywatność możesz naruszyć wykonywaniem swoich czynności... A czy kręcąc z chodnika kamerą mieliby podgląd na to jak wyglądają działania na całej posesji?
    • Kiedyś jak zacząłem chodzić na siłownię w wieku 17 lat to jak widziałem typów co mieli po 30 lat to od razu myślałem, Jezu co za stary dziad, że to się jeszcze rusza.
    • Ale kim przeprowadzą tę ofensywe? Nie spotkałem się z opiniami analityków żeby mieli jakieś wolne niezagospodarowane wojska w tym momencie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...