Skocz do zawartości
azgan

Wybieramy grę obecnej generacji - najlepsza gra zdaniem Labowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy grę obecnej generacji - najlepsza gra zdaniem Labowiczów

 

PC, PS4, XO, Switch

 

b15QVrl.jpg

 

Obecna generacja powoli zmierza do finiszu więc jest to dobry moment do wytypowania najlepszego tytułu niezależnie od platformy.

 

Każda osoba biorąca udział w dyskusji może wytypować jeden tytuł który jego zdaniem zasługuje na to miano.

 

Zadajmy sobie zatem pytanie – która z gier obecnej generacji zasługuje na ten tytuł?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za wcześnie na wybór najlepszej gry generacji, jeszcze kilka hiciorów będzie z CP2077 na czele :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz głosować teraz jeśli CP2077 jest Twoim faworytem do zdobycia tego tytułu ;). Jeśli natomiast masz już taki to śmiało.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem pomiędzy Breath of the Wild, Bloodborne a Wiedźminem 3

 

stawiam na Zelde

 

lepsza byłaby jakaś ankieta, bo zaraz będą przepychanki i cały temat się rozwodni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja jeszcze się nie skończyła, poza tym coś czuję, że w najbliższym czasie (w tym w 2020 roku) kilka tytułów wskoczy na pierwsze miejsca mojej "top listy".

 

Nominuję Xenoblade Chronicles 2 - zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie w ogóle grałem. :)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec generacji sprawdzimy, jak głosowali Labowicze i wyłonimy faworyta. Przyszły rok będzie jednym z najlepszych od lat, ale jeśli ktoś czuje, że taka gra już się pojawiła (a są już i takie opinie) to nic nie stoi na przeszkodzie nominować go.

 

lepsza byłaby jakaś ankieta, bo zaraz będą przepychanki i cały temat się rozwodni :D

 

Zgłaszajcie tytuły to będzie dodana ankieta ja niczego sugerować nie będę to ma być Wasz wybór. Przypominam tylko że głosujemy na jedną grę a nie kilka - 1 osoba, 1 tytuł, 1 głos ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pasowałoby top dekady, a nie generacji ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciężko wybrać.. Uncharted 4, Resident Evil 2 remake, The Last of Us czy GTA 5? Te dwie ostatnie można nominować? One raczej chyba należą do poprzedniej generacji? Jeśli tych tytułów nie można to stawiam na Uncharted 4 :)

 

W sumie to nie wiem czy jest sens przy głosowaniu bo i tak wygra Wiedzmin 3 - w końcu to polskie forum :) Wieśka uplasowałbym w Top5 ale na pewno nie na pierwszym miejscu hmm..

 

Może lepiej zrobić kategorie? Np RPG Generacji, Strategia generacji? Będzie łatwiej.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przedwcześnie założony, generacja jeszcze nie zamknięta i przynajmniej dwa bardzo duże tytuły na horyzoncie. TLoU2 i Cyberpunk.

 

Do tej pory to RDR2, ale kto wie wszystko się może zmienić. Jak się skończy generacja to będziemy głosować na poważnie z ankietą i wszystkimi typowanymi przez pclabowiczów grami, aby były równe szanse.

 

W sumie to nie wiem czy jest sens przy głosowaniu bo i tak wygra Wiedzmin 3 - w końcu to polskie forum :) Wieśka uplasowałbym w Top5 ale na pewno nie na pierwszym miejscu hmm..

 

Dlaczego Wiesiek?, przecież jeszcze polski Cyberpunk nie wyszedł :E. Jeszcze za wcześnie na obstawianie. Można co najwyżej podać swoje typy gier co wyszły do tej pory. Jeszcze cały rok obecnej generacji przed nami. Kawał czasu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dlaczego Wiesiek?, przecież jeszcze polski Cyberpunk nie wyszedł :E. Jeszcze za wcześnie na obstawianie. Można co najwyżej podać swoje typy gier co wyszły do tej pory. Jeszcze cały rok obecnej generacji przed nami. Kawał czasu.

 

W sumie faktycznie. COś mi sie ubzdurało że można nominować gry tylko do końca tego roku :P

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czy jest sens przy głosowaniu bo i tak wygra Wiedzmin 3 - w końcu to polskie forum :) Wieśka uplasowałbym w Top5 ale na pewno nie na pierwszym miejscu hmm..

Możliwe, ale nie byłbym tego taki pewien. ;) Popularność Wiedźmina 3 jest wielka, bo interesowali się nim również ludzie, którzy z grami mieli mało do czynienia, a sięgnęli po niego z czystej ciekawości (z powodu rozgłosu - efekt reakcji łańcuchowej). Osoba, która mało gra w gry będzie zachwycona Wiedźminem, bo jest to solidna, ciekawa i bardzo przyjemna produkcja. Istnieje też o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że taka osoba zagrała w grę, która byłaby lepsza od Wiedźmina 3. Na forum, szczególnie w tym dziale, ludzie grają trochę więcej i mają większą pulę tytułów do wyboru, więc wyróżnienie W3 wcale nie jest takie oczywiste. Tym bardziej że od premiery minęły ponad 4 lata i emocje zdążyły już opaść, a na horyzoncie widać już CP2077.

 

Moim zdaniem ten wątek ma sens, jeśli będziemy podawać gry, które już wyszły i w które zagraliśmy. Albo można z tym poczekać aż "zakończy" się generacja. Tylko kto o tym zadecyduje kiedy jest ta granica? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "dobre rady" ale temat zostaje. Wyjaśniłem zasady. Chcesz to czekaj ale z tego co widziałem to dodałeś już głos więc nie zabraniaj tego innym.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten wątek ma sens, jeśli będziemy podawać gry, które już wyszły i w które zagraliśmy. Albo można z tym poczekać aż "zakończy" się generacja. Tylko kto o tym zadecyduje kiedy jest ta granica? ;)

 

Wyjdzie ps5 i nowy xbox i zakończy się stara generacja. Prościej się nie da.

 

Do tego czasu jeszcze sporo gier się szykuję.

 

Teraz to tylko taki temat do pierdololo. Za rok będziemy na poważnie obstawiać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie ps5 i nowy xbox i zakończy się stara generacja. Prościej się nie da.

Dokładnie i przekłada się to też na rynek PC

 

Do tego czasu jeszcze sporo gier się szykuję.

Nie dla wszystkich co widać po temacie najbardziej wyczekiwane gry w 2020. Często są to pojedyńcze tytuły.

 

Teraz to tylko taki temat do pierdololo. Za rok będziemy na poważnie obstawiać.

Tylko zakładając że ktoś jest zainteresowany i czeka na te tytuły.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawie każdy pclabowicz czeka na Cyberpunka. TLOU2 czy Ghost of Tsushima to już pewnie mniej bo to forum bardziej PCtowe, ale dalej to gry tej generacji. Gry tworzone na zakończenie generacji więc może się sporo pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ale nie musi do tej pory ludzie wahają się Wiedźmin 3 czy RDR2 i widać to nawet w tym temacie. Gry na zamknięcie generacji wcale nie muszą być najlepsze tymbardziej że w głosowaniu nie ma ograniczeń co do platformy.

 

Bieżący rok już się nam kończy za chwilę wchodzimy w ostatni gorący etap CrossGenów z płynnym przejściem na NextGen. Jeszcze w 2020 zrobimy sobie podsumowanie i wytypujemy zwycięzcę obecnej generacji (z uwzględnieniem tych ostatnich tytułów czy to coś dla kogoś zmieni czy też nie).

 

Z mojej strony bardziej się jarałem Wiedźminem 3 niż CP2077 którego jestem ciekawy ale nie mam takiego "hajpu" więc może być tak że to ta starsza gra CDPR okażę się lepsza. TLOU2 to bardzo mocny pretendent, ale konkurencja jest niemała i nic nie jest pewne z gier na PS4 bardzo mocno trzyma się też God of War czy Uncharted 4 ;). Więc nie ma co zgadywać tylko głosować na nominacje według własnego sumienia.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoMM 3 :E, a tak na serio to będzie miało sens Q4 2020/Q1 2021. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 z dodatkami :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawie każdy pclabowicz czeka na Cyberpunka. TLOU2 czy Ghost of Tsushima to już pewnie mniej bo to forum bardziej PCtowe, ale dalej to gry tej generacji. Gry tworzone na zakończenie generacji więc może się sporo pozmieniać.

 

 

Prawie to słowo klucz :E .Mnie tam Cyberpunk kompletnie nie jara an na niego nie czekam,nie lubie ani tego klimatu tym bardziej zadnego sci-fi.

Co nie oznacza ze gra mnie kompletnie nie interesuje,bardziej czekam jak ta gra wypadnie na tle W3,choc mam wrazenie ze to juz nie bedzie taki sukces.

 

A gre generacji juz mam od roku,bezdyskusji RDR2.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak gra wygrała tu głosowanie w poprzedniej generacji?

 

Żadna, bo nikt wcześniej nie robił takiego Eventu. Skoro w tematach często i gęsto wybucha gorliwa dyskusja to pora to zmienić. Każdy z czytelników może mieć poczucie, że jego głos jest ważny i przyczyni się do zdobycia tytułu generacji przyznanego przez społeczność PCLab jednocześnie wyklaruje się kto miał rację w typowaniu gier. Głosowanie jest jawne więc każdy może sprawdzić, jak rozkładają się poszczególne nominacje. Dodana ankieta też będzie publiczna.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment temat można potraktować na luzie. Refleksyjne przypomnienie sobie tytułów tej generacji ;p.

 

Bloodborne brałbym na pewno pod uwagę (chyba czas na powrót do avatara z tej gry :E). Uwielbiam wszystkie soulsy od FS. Muszę między świętami w końcu skończyć Sekiro ;p. Jednak to Bloodborne ze swoim światem jak ze snu najbardziej mnie ujął. Nie tyle zmiany mechaniki, gameplayowe co właśnie świat, klimat i fabułę, choć te w Soulsach też są świetne.

 

Jak ja bym zagrał w ten tytuł w 4k 60 fps i HDR :o. Może na PS5 będzie dane ;p.

 

Ahhh zapomniałbym. W tym tygodni wyszła polska wersja komiksu Bloodborne "Śmierć Snu", format a3, twarda gruba okładka, dobra kreska, ponad 220 stron, polecam fanom. Sam sprawiłem sobie oczywiście prezent mikołajkowy. Mój pierwszy sam kupiony komiks w życiu ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 z dodatkami, RDR2 przy wieśku to słabizna. Grałem w obie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się cała ankieta ma do pc? Generacja pc jest jest od powstania 1 procesora i gier na niego wydanych... Czyli bierzemy wszystko pod uwagę od okresu 486 cz 386 czy jeszcze prędzej? Dziwna ankieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...