Skocz do zawartości
segzybuny11

karty graficzne w laptopach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wypadłem już z obiegu. Ostatnio składałem komputer gdy na tym samym forum polecało się gtx'a 660ti w mocnych konfiguracjach ;) Jak to obecnie jest z kartami graficznymi w laptopach gamingowych. Chodzi mi o to, czy te RTX'y to to samo co w stacjonarnych? Szukam jakiegoś dobrego laptopa do pogrania czasem w jakąś gierkę. Jak to jest obecnie z konfiguracjami laptopów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypadłem już z obiegu. Ostatnio składałem komputer gdy na tym samym forum polecało się gtx'a 660ti w mocnych konfiguracjach ;) Jak to obecnie jest z kartami graficznymi w laptopach gamingowych. Chodzi mi o to, czy te RTX'y to to samo co w stacjonarnych? Szukam jakiegoś dobrego laptopa do pogrania czasem w jakąś gierkę. Jak to jest obecnie z konfiguracjami laptopów?

Laptopy nigdy nie nadawały sie do grania i sytuacja nie uległa zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do okazyjnego grania nie szedł bym wyżej niż laptop z gtx1650 za ok. 3000zl https://www.x-kom.pl/p/507126-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-l340-15-i5-9300h-8gb-256-gtx1650.html

Ewentualnie zbudować PC w małej obudowie Cooler Elite 110 z płyta mITX za 2500zl i do tego monitor 24 całe. Komfort grania będzie wiele większy i możliwość rozbudowy w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...