Skocz do zawartości
Fish_BB

Laptop dla nastolatki do 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znajomy poprosil mnie o pomoc w wyborze laptopa dla córki. Przeznaczenie ogólne do nauki i internetu, tak zeby dobrze chodzil i nie mulil. To co mnie na pewno interesuje to dysk ssd i minimum 8gb ram. Cos doradzicie?

Z góry dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell z linku powyżej ma tylko 2 rdzenie, plastikową obudowę i kosztuje tyle samo co Pavilion z 4 rdzeniami i aluminiową pokrywą. Pomijam kwestię wyglądu ekranu która od 10 lat się w Dellach nie zmienia i wygląda paskudnie (plastik użyty do obudowania matrycy jest żenująco słabej jakości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Dell faktycznie odpada bo jest slaby w porownaniu do pozostalych propozycji. Lenovo wydaje sie wporzadku- windowsa ogarnalbym sam. Jedyne czego mi tu brakuje to portu lan. Hp wyglada najbardziej kusząco ze wzgledu na jakosc wykonania jednak nie do mnie nalezy decyzja jezeli chodzi o budzet. Niestety teraz pojawil sie problem bo znajomy sie nie zdecydowal do teraz który wybrać a oferty sa juz nieaktualne...

Edytowane przez Fish_BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferty są aktualne tylko ceny już nie są tak niskie jak były wtedy (była to obniżka).

HP Pavilion 15 Ryzen 5-3500/8GB/256/Win10 Silver - 2599 zł

 

To jest nieco wydajniejszy model, z 4 rdzeniowym 8 wątkowym procesorem (tamten miał tylko 4/4). W codziennym zastosowaniu bez różnicy.

 

Jeśli laptop może być bez systemu to świetną propozycją, z matrycą matową IPS(AHVA) będzie:

ASUS VivoBook 15 X509FA i5-8265U/8GB/256 - 2099 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem zielone swiatlo co do zakupu powyzszego asusa i akurat u mnie w miescie byl dostepny wiec podjechalem i kupilem. Przed chwilą skonczylem instalowac system i ogolne konfigurowanie. Wszystko fajnie i szybko chodzi. Mysle ze corka znajmego bedzie zadowolona. Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...