Skocz do zawartości
TakiTyp1234

[Zestaw] 4000zł Gry/studia/WIN10/monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam zestawu do 4000 zł. Koniecznie chciałbym żeby był to sklep x-kom, z systemem, monitorem i usługą montażu. Główne zastosowanie to gry i programy typu CAD/matlab +oglądanie filmów, przeglądarka.

Raczej z początku nie planuje podkręcać, może kiedyś. Co do cisza/moc to raczej tak po środku, nie musi być bardzo cichy ale też żeby nie wył na cały dom. Chciałbym żeby zestaw w przyszłości był łatwy w rozbudowie/modernizacji jeśli tak się da w tej cenie z tymi wymaganiami. Co do monitora to w zasadzie obojętne jaki IPS, nie mam specjalnych wymagań, może być taki: (https://www.x-kom.pl/p/378587-monitor-led-24-philips-243v7qdab-00.html).

 

 

Takie coś wynalazłem, czy wszystko jest ok? coś zmienić? Jakie sugestie? Będzie działać?

https://www.x-kom.pl/lista/w5r9g3agh

Edytowane przez TakiTyp1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym chłodzenie procesora Fortis 3 lub coś podobnego . Powinno wszystko działać.

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jak to jest jak system windows wersja DVD a nie mam nagrywarki? Wgraja mi to jakoś jak dam usługę instalowania systemu? Bo w domu mam nagrywarke na kablu usb, więc nie opłaca mi się kupować.

 

Rozumiem że to chłodzenie jak zmienie w przyszłości to będzie ok? Czy lepiej od razu? Aż takie złe jest fabryczne?

Edytowane przez TakiTyp1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...