Skocz do zawartości
Grenouille

Smartfon maks 1000 zł na raty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar kupić dziewczynie telefon na święta. Ważne czynniki telefon na raty i maksymalnie 1000 zł z dużym naciskiem na maksymalnie, szukałem modeli w okolicach 700-900.

Do sedna, telefon będzie używany przez dziewczynę więc chrome, instagramy, jutuby, messengery, whatsupy + 10 innych aplikacji.

Ważne żeby był dobry aparat! To główny czynnik chęci nowego urządzenia.

Obecny sprzęt to już kilkuletni LG K8.

Zastanawiałem się nad dwoma modelami.

 

Huawei P20 Mate Lite - https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-huawei-mate-20-lite-czarny,id-1185666

oraz

Xiaomi Redmi 8t - https://www.empik.com/smartfon-xiaomi-redmi-note-8t-32-gb-dual-sim-xiaomi,p1236887146,elektronika-p?utm_medium=oferty_cpc&utm_source=ceneo.pl&utm_content=p1236887146&utm_term=Elektronika&utm_campaign=nobid

 

Pytanie tylko bo nigdy nie używałem i nie słyszałem recenzji od znajomych o tych markach stąd trochę się migam od podjęcia decyzji. Ewentualnie co polecicie z dobrym aparatem?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten aparat w Redmi 8T wcale taki dobry nie jest, tyle Ci mogę powiedzieć :E. Poza tym prezentuje się dość ładnie i chodzi w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy z dobrym aparatem to huawei p20 Ale to kosztuje 1150 zł w normalnym sklepie. Ale też bywały promocje jak np w xkom za 1049 zł. Jeśli możesz dołozyć to byłby dobry wybór a jak nie to raczej bym celował w coś innego niż to co zaproponowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz na raty i przejmujesz się kosztem sprzętu? To zaprzecza jakiejkolwiek logiki brania rzeczy na kredyt.

 

Jeśli chcesz koniecznie do 1000zł to teraz za 999zł jest Oppo A9 2020. Mocna bateria, głośniki stereo, dobra optymalizacja (co jest ważne przy tych aplikacjach, system nawet daje im priorytet i często nie wyrzuca z tła) i dość spoko aparat z fajnym trybem nocnym. Całe zaplecze komunikacyjne jest (rozbudowa pamięci, nfc, dual sim, nowy bluetooth itd)

Huaweie na procesorze 710 szybko zmuli przy tym użytkowaniu. Jedynie co to sens ma P20 (bez żadnych dopisków lite)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange jest za 1000zl p20.

Jak znajdziesz zenfone 4, u11 to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...