Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z nową płytą główną Asus x570 tuf, a mianowicie podczas używania klawiatury, nie ważne czy w windowsie czy w grach co chwilę pojawia się dźwięk taki jakbym tę klawiaturę właśnie podpiął i przestaje działać na około 1-2 sekundy (w grach staje się to bardzo uciążliwe). Po czym znowu działa normalnie przez jakiś czas i znowu ją rozłącza. Klawiatura to Genesis RX85 mechanik. Klawiatura jest sprawna ponieważ sprawdzałem ją przy laptopie. Sprawdzałem przednie porty USB, a także wszystkie tylne i problem występuje nadal, dodatkowo sprawdzałem też HUB USB i nadal to samo. Wyłączyłem także oszczędzanie energii w portach USB i niestety nie pomogło. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do tego portu myszkę a klawiaturę tam gdzie myszkę, uruchom tak z trzy razy i zobacz co się dzieje i napisz tu .

Edytowane przez Mario.1984.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Pisze tak jak tylko podłączasz do tego portu USB rożne urządzenia?

2.Jak podłączasz do innych portów jest ten sam komunikat? 

3.Klawiatura jest podłączona do HUB-a a on do portu z tyłu płyty głównej?

Edytowane przez Mario.1984.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek urządzenie bym nie podłączył to jest ten sam komunikat "konfigurowanie" a następnie zaczyna działać. W każdym porcie występuje, jak podłączam przez HUBa nadal jest ten sam komunikat i wszystko działa (ale rozłącza tylko klawiature)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ja bym sprawdził zasilacz miernikiem czy trzyma napięcia na wszystkich liniach pod obciążeniem.

2.Jak zasilacz trzyma napięcia to następnie płyę główną niech spawdzi jakiś ekspert, wytłumacz mu co się dzieje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...