Skocz do zawartości
spets

[Chłodzenie][Wentylatory] Zestaw RGB 2x120mm + chłodzenie na AM4, budżet ~250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Słuchajcie wpadło mi trochę dodatkowej kasy na kompa, a że cały zestaw już praktycznie złożony, to stwierdziłem ze pobawię się w RGB na wentylach i chłodzeniu. Procek jest Ryzen 5 3600 i skrzynka NZXT H510 WHITE. Stockowo w obudowie mam 2 wiatraczki 120mm NZXT Aer F120, które chciałbym przełożyć na przód obudowy jako wiatraki wciągające powietrze, a w miejsce wyciągających coś z RGB. Budżet to +- 250zł.

 

Chłodzenie procka mam na oku polecane w całym internecie Silentium PC Fera 3 tyle, że wersja RGB ~ 150zł https://www.x-kom.pl/p/448622-chlodzenie-procesora-silentiumpc-fera-3-rgb-120mm.html

Jeśli znacie coś lepszego/wydajniejszego w podobnej cenie to dajcie znać. Plusem byłby biały kolor :)

 

Jeśli chodzi o wentylatory to kompletnie nie wiem co wybrać, przy kupnie tej Fery zostanie ok 100zł. Podstawowa rzecz to chciałbym żeby nie były słabsze niż te z obudowy(producent podaje airflow: ~52 cfm), no bo nie chce isć w światełka kosztem wydajności.

 

Teraz jeszcze głupie pytanie, czy diody RGB mogą wytworzyć białe światło ? Podoba mi się efekt białego podświetlenia w białej obudowie np

6:53 Edytowane przez spets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możesz rozważyć Fortisa 3 RGB + 2 sztuki Stella HP RGB ;) Delikatnie może to wyjść poza budżet ale myślę że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...