Forum PCLab.pl: [Chłodzenie][Wentylatory] Zestaw RGB 2x120mm + chłodzenie na AM4, budżet ~250zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[Chłodzenie][Wentylatory] Zestaw RGB 2x120mm + chłodzenie na AM4, budżet ~250zł Ryzen 5 3600 , obudowa NZXT H510 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   spets 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Grudzień 2019 - 17:40

Siema!
Słuchajcie wpadło mi trochę dodatkowej kasy na kompa, a że cały zestaw już praktycznie złożony, to stwierdziłem ze pobawię się w RGB na wentylach i chłodzeniu. Procek jest Ryzen 5 3600 i skrzynka NZXT H510 WHITE. Stockowo w obudowie mam 2 wiatraczki 120mm NZXT Aer F120, które chciałbym przełożyć na przód obudowy jako wiatraki wciągające powietrze, a w miejsce wyciągających coś z RGB. Budżet to +- 250zł.

Chłodzenie procka mam na oku polecane w całym internecie Silentium PC Fera 3 tyle, że wersja RGB ~ 150zł https://www.x-kom.pl...-rgb-120mm.html
Jeśli znacie coś lepszego/wydajniejszego w podobnej cenie to dajcie znać. Plusem byłby biały kolor :)

Jeśli chodzi o wentylatory to kompletnie nie wiem co wybrać, przy kupnie tej Fery zostanie ok 100zł. Podstawowa rzecz to chciałbym żeby nie były słabsze niż te z obudowy(producent podaje airflow: ~52 cfm), no bo nie chce isć w światełka kosztem wydajności.

Teraz jeszcze głupie pytanie, czy diody RGB mogą wytworzyć białe światło ? Podoba mi się efekt białego podświetlenia w białej obudowie np
https://www.youtube....8Xr6hbdQ&t=573s 6:53

Ten post był edytowany przez spets dnia: 08 Grudzień 2019 - 18:01

#2 Użytkownik jest niedostępny   Rainbow_Dash 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Grudzień 2019 - 18:03

Możesz rozważyć Fortisa 3 RGB + 2 sztuki Stella HP RGB ;) Delikatnie może to wyjść poza budżet ale myślę że warto.

Strona 1 z 1