Skocz do zawartości
yrc

Problem z płytą główną MSI b85 g43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dziwny problem z płytą główną ,nie da się ustawić napięcia domyślnego na pamięć ram ,jest ustawione sztywno na 2.4v przez co komputer nie wstaje .Uruchamia się dopiero po zmianie pamięci na Patriot 2400-1.65v .Na pamieciach Balistix 1600mhz-1.5v nie uruchamia się .Obie kostki sprawne sprawdzone na innym komputerze .

post-6414-15758280314007_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset ustawień BIOSu, nad czym się tu jeszcze zastanawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Malutkie chłodzenie ? 5 rurek, gruby radiator: https://www.google.com/search?q=INNO3D+GeForce+RTX+4070+Super+Twin+X2+OC+review&client=firefox-b-d&sca_esv=0bc39af9d1d15b37&ei=LPMbZpegAuOawPAP-cGP8A4&udm=&ved=0ahUKEwiX5ora_8GFAxVjDRAIHfngA-4Q4dUDCBA&uact=5&oq=INNO3D+GeForce+RTX+4070+Super+Twin+X2+OC+review&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiL0lOTk8zRCBHZUZvcmNlIFJUWCA0MDcwIFN1cGVyIFR3aW4gWDIgT0MgcmV2aWV3MgcQABiABBgTMggQABgWGB4YEzIIEAAYFhgeGBNIvS1QxAhYpixwAXgAkAEAmAFjoAHmBKoBATe4AQPIAQD4AQGYAgigAokFwgIIEAAYgAQYsAPCAgcQABgeGLADwgIJEAAYCBgeGLADwgILEAAYgAQYogQYsAPCAgUQABiABMICBhAAGBYYHsICCRAAGIAEGA0YE5gDAIgGAZAGB5IHAzYuMqAH4RU&sclient=gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:af89b256,vid:EgMkdF1lMKs,st:0  
    • Ale kto pisze o niewpuszczeniu na metr? Ja krytykuję takie pisanie, że jeżeli Ukraińcy mają takie i takie problemy (ograniczenia) i popełnili takie i takie błędy, to NATO na pewno ma te samy problemy i popełnią te same błędy.
    • @lukadd Wybacz, za dużo rzeczy chcę sprawdzić w zbyt krótkim czasie, stąd taka zbieranina. Wartości OC i UV jakie dobieram to też trochę skakanie bez dopieszczenia.                   Przetestuję ten benchmark quake 2 RTX wedle sugestii. Zdaję sobie sprawę, że finalnie może nie wyjść tak kolorowo.                   Na swoją obronę podam, że pograłem dzisiaj i wczoraj trochę w CP2077PL i CS2 oraz puściłem sporo cykli Time Spy i jedynie sypało gdy przesadziłem z OC rdzenia lub dałem za małe napięcie UV.                  Potencjał karta ma, ale nie wiem jeszcze dokładnie jaki @Keken Czy tak jest między wersją OC a non-OC nie wiem. W ME gdzie kupiłem kartę, OC od non-OC jest droższa o 7,77zł więc wybór dla mnie był jasny
    • https://www.money.pl/gospodarka/zloty-traci-gielda-w-czerwieni-niepewnosc-wsrod-inwestorow-rosnie-7017595410283328a.html
    • A jesteś tego w 100% pewien, że od początku będziemy mieli wystarczające siły tu u siebie, aby nie wpuścić ich choćby na metr? Nie? To gdyby faktycznie zdecydowali się zaatakować, to ten "metr" jest już ich.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...