Forum PCLab.pl: NOWY Intel i7-7820X + Alphacool Helix 250 (blue) + Alphacool VPP655 PWM D5 Plexi - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

NOWY Intel i7-7820X + Alphacool Helix 250 (blue) + Alphacool VPP655 PWM D5 Plexi Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Arbogast.m 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Grudzień 2019 - 20:31

Cześć,

Mam na sprzedaż NOWY, zaplombowany procesor Intel i7-7820X. Procesor kupiłem z zamiarem postawienia go tymczasowo na platformie X299. Ale w międzyczasie otrzymałem inny sprzęt od firmy więc ten procesor nigdy nawet nie został rozpakowany. Potężna jednostka ośmiordzeniowa do pracy przy renderingu i grafice. Sugerowana cena detaliczna w dniu premiery to 599$ (ponad 2500PLN!). Gwarancja producenta do 5 listopada 2021 roku! Licytacja od złotówki. Cena "Kup teraz" jaka mnie interesuje to ~1300pln - do negocjacji.

Na pozostałych moich aukcjach pompy D5 i rezerwuary Alphacoola do LC. Polecam.

Link do aukcji Allegro ---> klik

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie. W razie pytań: tel. 784-985-132 (proszę dzwonić PO 19:00).

Zdjęcia:

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

Cześć,

Mam na sprzedaż dwa NOWE zbiorniki Alphacool Eisbecher Helix 250mm w kolorze niebieskim. Rezerwuary nigdy nie były używane, zalane płynem ani nawet przykręcane do obudowy. Zbiorniki kupione dwa miesiące temu w sklepie angela.pl. Poniżej link do opisu:

http://www.angela.pl/p13975,alphacool-eisbecher-helix-250mm-reservoir-blue.html

Sprzedaję ponieważ zmieniła mi się koncepcja kolorystyczna builda. Sam zbiornik polecam - renomowana wśród entuzjastów LC, niemiecka marka Alphacool. Jakość mówi sama za siebie. Wewnątrz zbiornika helisa pasująca kolorystycznie do topu i dołu. Dodatkowym smaczkiem jest katoda UV, która po zgaszeniu światła pozostawia ciekawą poświatę. W zestawie oczywiście wszystkie korki, śruby montażowe, metalowe i plastikowe brackety do montażu i instrukcja. Gwarancja na podstawie faktury jeszcze prawie dwa lata. Cena sklepowa to 359pln. Licytacja od 1pln. Cena "Kup teraz" jaka mnie interesuje to niecałe 300pln - do negocjacji. Polecam!

Link do aukcji Allegro ---> klik

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie. W razie pytań: tel. 784-985-132 (proszę dzwonić PO 19:00).

Zdjęcia:

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

Cześć,

Na sprzedaż mam dwie NOWE pompy D5 od Alphacoola. Pompy były kupione z zamiarem zrobienia dual loopa. W związku ze zmianą koncepcji kolorystycznej pompy sprzedaję. Nigdy nie były używane, montowane, zalewane płynem. Kupione dwa miesiące temu w sklepie angela.pl (poniżej opis). Także na gwarancji jeszcze prawie dwa lata.

http://www.angela.pl/p12304,alphacool-vpp655-pwm-ig1-4-inkl-eisdecke-d5-plexi-v-3.html

Pancerne pompy solarne do custom LC. Ich chyba nie trzeba nikomu przedstawiać... Możliwość sterowania obrotami z UEFI płyty głównej lub za pomocą dowolnego sterownika do PWM wentylatorów. W zestawie oczywiście wszystkie korki, instrukcja, itd. Cena katalogowa to 474PLN! Licytacja startuje od złotówki. Cena "Kup teraz" jaka mnie interesuje to ~400pln - do negocjacji.

Link do aukcji allegro ---> klik.

Na moich pozostałych aukcjach druga pompa, rezerwuary Alphacoola i procesor Intel i7-7820X.

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. W razie potrzeby: tel. 784-985-132 (proszę dzwonić PO 19:00).

Zdjęcia:

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez T.Matt dnia: 08 Grudzień 2019 - 21:44
Powód edycji: Łączę dzisiejsze tematy. Przeczytaj regulamin. /T.

Strona 1 z 1