Skocz do zawartości
CiekawePytanie

Samoistna regulacja mikrofonu. (superlux e205u)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam mikrofon superlux e205u i często podczas np. grania w gry i rozmawianie z kim mikrofon sam mi się przycisza. Domyślnie ustawiłem go na 82% głośności ale potrafi mi się samo zmniejszyć do np 58 itp i tak sobie skacze na różne wartości. Dodam że próbowałem już odznaczyć opcje w trybie wyłączności "zezwalaj aplikacjom na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzeniem" czy też "nadaj priorytet aplikacjom w trybie wyłączności". Nie wiem w czym może tkwić problem ale jest bardzo uciążliwy że sam mi samo się przycisza, dodam też że nigdy nie podgłośniło się powyżej bazowych 82% tylko zawsze przyciszy się na jakąś losową wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być w może w grach/aplikacjach masz ustawione automatyczne ustawianie głośności lub podobną opcje, wiem że coś takiego jest chociażby w Discordzie ale nie pamiętam teraz jak dokładnie się nazywa. Swego czasu miałem taki problem na skype, wystarczyło odznaczyć automatyczną głośność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wpisz w polu uruchom (W7) lub szukaj (W8/10) mmsys.cpl i w ostatniej karcie "komunikacja" zaznacz "nie rób nic". Jak to nie pomoże to musisz poszukać odpowiedniej opcji w ustawieniach komunikatora. Np. w Discord są dwie opcje mogące zmieniać głośność Twojego mikrofonu, są umieszczone w podmenu "Przetwarzanie Głosu", wyłącz w tym podmenu "Usuwanie Echa" i "Automatyczna Regulacja Wzmocnienia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak napisałeś ale nie pomaga. Jest to wina gry, w którą gram a raczej modyfikacji fivem do gta 5. Tylko co ciekawe tam nie mam nic przestawione więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...