Skocz do zawartości
ToxicRM

LG 24mp59g Fifa i mecze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kupiłem niedawno ten monitor LG 24mp59g i nie jestem w stanie poradzić sobie z tym monitorem w grach wszystko działa pięknie leczy gdy chcę sobie odpalić fife lub jakiś meczyk to monitor nie wyrabia i zaczyna smużyć a gdy ustawie wysoki czas reakcji to występuje efekt gosting'u ciężko nawet filmy się ogląda nie wiem czy to już moje złudzenie czy smużenie. Czy da sie temu jakoś przeciwdziałać bo meczy to bardzo oczy aż sie odechciewa oglądać. Mam podłączony przez DP z włączoną funkcją Freesync dodam ze to mój pierwszy kontakt z matrycą IPS

Edytowane przez ToxicRM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Jak komputer jest w idle, to wentylatory stoją, bo po co mają pchać do środka powietrze, skoro nie ma obciążenia W czasie obciążenia w zależności od temperatury procesora i karty, wentylatory będą się kręcić dynamicznie regulując rpm. Ja tak mam i jest cacy. W idle nie słyszę komputera, bo nie ma co hałasować. Pod obciążeniem wentylatory zaczynają kręcić i wszystkim zarządza FanControl.  
    • A opcja -Z lub -B? https://wiki.archlinux.org/title/hdparm#Power_management_configuration
    • Idźmy dalej tj. skąd wziął się gabe? Microsoft, bill Gates, ludzie jaszczury. A to dopiero wierzchołek góry. Xd
    • Jak pisałem o tym dosłownie z 2 miesiące temu, tutaj to mnie wyśmiali, że science fiction opowiadam... Węgry jak Węgry, ale jakby tak Turcja zrobiła taki numer (a przecież Erdogan to kumpel putlera) to zobaczymy w razie godziny W wojska natowskie z UE jak świnia niebo... Bo jakby Turcja przeszła do bloku ruskiego to każdy kraj UE zostawi sobie wojska u siebie do obrony... A nawet wystarczy pewno to, że Turcja oznajmi, że zachowuje "neutralność" to i tak kraje UE będą posrane i nikt tu nic nie przyśle... Tu się akurat zgadzam, ale rozumiem, że te pół roku kiedy staną u naszych granic to ma @TheMr. starczyć na ucieczkę? Czy o co chodzi? No będzie pół roku... I co z tego? Powszechna mobilizacja, panika w Polsce, ucieczki kozaków z netu mocnych jedynie w gębie... Nic nam to pół roku nie da...
    • A nie miałeś wyciągniętej broni? Mnie raz tak wsadzili do więzienia, ale miałem klucz i po prostu wyszedłem.   Za drugim razem, wparowałem już bocznym wejściem obok nich i nic nie zrobili. Brechtałem z tego, bo przy tym quescie jeszcze zmienia się muzyczka, aby podkręcić napięcie skradania, a ja sobie chodziłem jak u siebie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...