Skocz do zawartości
emsiak

Rtx 2070 Super , kolorowe pixele na teksturach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosc nowego rtxa i postanowiłem go lekko podkręcić w MSI sfter burner. Przez 2 dni śmigało bez zarzutów, aż dziś w najnowszym call of duty, nagle pojawiły się kolorowe kwadraciki na teksturach mapy - w kolorach; czerwony, niebieski zielony(może były też inne.kolory..). CzY to wina OC? OC 25 MHz + na taktowaniu zegara i +50 na pamięci. Power limit zwiększony odrobinę. W momencie jak się pokazały od razu wyłączyłem grę. Zdjalem oc, otworzyłem obudowę (mam tragiczna mini ATX cooler mastera i muszę otwierać szyby i przedni panel żeby temperatury spadły o 20-15 stopni... Z zamkniętą obudowa karta sięgała ponad 80 stopni momentami. Tutaj mam dwa pytania, czy jeśli pokazały się te artefakty kolorowe ,.bo.to.artefakty? To czy karta mogła się uszkodzić ? (,Po resecie gry zniknęły) A drugie pytanie jaka obudowę do mini ATX polecacie żeby ta karta nie sięgała więcej niż 70 stopni?

Edytowane przez emsiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie nowego CoD. Tęczowe tekstury można sobie pooglądać na Youtube. Sam miałem raz taki przypadek. Pomogło w opcjach graficznych ponowna instalacja shaderów. Dla przykładu:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie nowego CoD. Tęczowe tekstury można sobie pooglądać na Youtube. Sam miałem raz taki przypadek. Pomogło w opcjach graficznych ponowna instalacja shaderów. Dla przykładu:

 

 

Nie jestem pewny czy to to samo z tutaj to występuje jakby w postaci glow. Ja miałem kwadraciki , pixele takie na większości textur , wyglądało jak wykrzaczina karta graficzna ? no ale może się mylę, bo spanikowałem i od razu wyłączyłem grę. Póki co to się nie powtórzyło więc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...