Skocz do zawartości
bartek3011

Laptop dla rodziców - 2400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, prosiłbym Was o podpowiedź w wyborze laptopa dla rodziców.

Na pewno ma być to HP , myślałem nad czymś takim: https://allegro.pl/oferta/hp-pavilion-17-i5-8250u-8gb-128gb-1tb-dvd-pkl-w10-7664876821

Kwota jaką planują przeznaczyć to 2400zł, przeważnie używany do internetu, muzyki, filmów. Oczywiście w zestawie z systemem Windows :)

 

Pozdrawiam Bartek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopy 17 calowe bo bardzo wąska nisza. Nie ma w zasadzie żadnych laptopów wykonanych z aluminium.

Twoja propozycja w mojej opinii bardzo zła - matryca jest błyszcząca - odbija światło, poza tym nie jest to matryca IPS tylko TN (zmienia kolory w zalezności od kąta patrzenia), na dodatek nie jest nawet FUllHD !

 

Poniżej budżetu możesz mieć o wiele lepszy laptop ( tyle, że standarowy - 15,6 calowy):

 

HP Pavilion 15 Ryzen 3-3300/8GB/256/Win10 Silver - 2199 zł

Masz tutaj matowy ekran IPS FullHD, aluminiową pokrywę, podświetlaną klawiaturę, Windows 10 w cenie.

4 rdzeniowy procesor, 8 GB RAM i dysk SSD czyli wydajność na poziomie o wiele większym niż zapotrzebowanie.

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopy 17 calowe bo bardzo wąska nisza. Nie ma w zasadzie żadnych laptopów wykonanych z aluminium.

Twoja propozycja w mojej opinii bardzo zła - matryca jest błyszcząca - odbija światło, poza tym nie jest to matryca IPS tylko TN (zmienia kolory w zalezności od kąta patrzenia), na dodatek nie jest nawet FUllHD !

 

Poniżej budżetu możesz mieć o wiele lepszy laptop ( tyle, że standarowy - 15,6 calowy):

 

HP Pavilion 15 Ryzen 3-3300/8GB/256/Win10 Silver - 2199 zł

Masz tutaj matowy ekran IPS FullHD, aluminiową pokrywę, podświetlaną klawiaturę, Windows 10 w cenie.

4 rdzeniowy procesor, 8 GB RAM i dysk SSD czyli wydajność na poziomie o wiele większym niż zapotrzebowanie.

 

Bardzo dziękuję za podpowiedź. Wstawiłem tylko przykładowy link, aktualnie mam HP Pavilion DV6 ale czas już na zmianę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłata 250 zł do 512 GB SSD ? Mniej kosztuje cały dysk 512 GB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...