Skocz do zawartości
EnerdziJanek

MiniWieża do ok.1100zł +subwoofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym kupić miniwieze do ok.1100zł do której mógłbym podłączyć subwoofer żeby był dobry bass. Słucham muzyki Techno oraz discopolo, odsłuch będzie na cały pokój który ma ok.20-25m2. Do tego chciałbym jakiś subwoofer w okolicach 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się mini wieży DENON D-M41. Trafia się w promocjach po 1100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki XTN za odpowiedź, a w tych okolicach 1100-1300 są jeszcze jakieś ciekawe opcje, np od Panasonica lub Pionnera, i pamiętaj aby było można donjich podpiąć subwoofer, swoją drogą możesz mi polecić coś używanego w ok.200zl. (Sub)

Edytowane przez EnerdziJanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie kupisz Edifier S350DB, potrzebny ci odtwarzacz CD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki XTN za odpowiedź, a w tych okolicach 1100-1300 są jeszcze jakieś ciekawe opcje, np od Panasonica lub Pionnera, i pamiętaj aby było można donjich podpiąć subwoofer, swoją drogą możesz mi polecić coś używanego w ok.200zl. (Sub)

Na subwooferach się nie znam, więc nie pomogę.

Z mini wieżami jest taki problem, że od 500-1000zł to najczęściej różnią się one mocą głośników i tyle. Wszystkie grają podobnie. 3 lata temu zgłębiałem temat dla siebie i właśnie wybrałem tego Denona, tylko bez BT. Ciągle jestem zadowolony. Jak na mini wieże to gra bardzo dobrze. Nasłuchałem się wtedy masy mini wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sprawie subwoofera pomoże mi ktoś inny , Te Drnon BT czy tam bez nagłośnić mi dobrze pokój ok 20,25m2? Subwoofer da radę do nich podpiąć? Może to i głupie pytanie ale zbyt się nie znam, Nie potrzebuje odtwarzacza CD , będę używał pendrive oraz bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw dobrze nagłośni nawet 40m2. Jak nie potrzebujesz odtwarzacza to nie wiem, czy jest sens tyle płacić za Denona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne kolumny są ok ale nie należy od nich zbyt wiele oczekiwać, wyjście na suba jest. Do techno/disco sieczki wołałbym Edki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o propozycji Fawelasa? No jedynie będę korzystał bluetooth oraz pendrive, i te glosniki będą dobrze grały? Nie potrzebne do nich jest jakiś wzmacniacz czy coś w tym stylu? I kablem będzie można podłączyć do tel? Bo do PC nie będą padlaczane, może kiedyś.Czytalem o tych edlach i ponoć są super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fawel A te edifier nie potrzebują żadnego wzmacniacza czy coś w tym stylu?

Ja z bluetooth oraz przez kabel no i pendrive jeżeli da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o propozycji Fawelasa? No jedynie będę korzystał bluetooth oraz pendrive, i te glosniki będą dobrze grały? Nie potrzebne do nich jest jakiś wzmacniacz czy coś w tym stylu? I kablem będzie można podłączyć do tel? Bo do PC nie będą padlaczane, może kiedyś.Czytalem o tych edlach i ponoć są super.

Nie słyszałem tych głośników jak grają, więc nie mam zdania. Co do dźwięku i obrazu to uważam, że trzeba posłuchać samemu i zobaczyć własnymi oczami, bo każdy może oczekiwać czegoś innego. Zrób sobie rundę po marketach, podłącz przez BT swój telefon i posłuchaj jak grają różne mini wieże i głośniki.

Może wystarczy Ci dobry głośnik BT jak JBL lub LG PK5-7 w cenie 300-500zł i nie ma co szukać na siłę miniwieży z BT. Tylko w żadnych chyba nie ma możliwości podłączenia subwoofera ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok XTN tak zrobię, Popatrzę w różnych marketach, A Ty od siebie polecasz jakieś glosniki co kolega p0dal te edifier z BT? I do nich nie potrzeba zadneg9 wzmacniać,a czy coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wyżej, nigdy nie słyszałem jak te głośniki grają, więc nie mam porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie będziemy kończyć temat, Jakiś dac czy wzmak czy coś takiego dokupować do nich? Bo mam Microlab fc330 i gdy przez kabel podlacze do tel to sporo ciszej i słabiej grają niż na pc A na.pc mam alc1220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fawel A te edifier nie potrzebują żadnego wzmacniacza czy coś w tym stylu?

Ja z bluetooth oraz przez kabel no i pendrive jeżeli da radę.

 

To są kolumny aktywne i mają wzmacniacz wbudowany, bluetooth jest, kabel 2xRCA - mini jack chyba też jest w zestawie i tym podłączysz np. do telefonu ale zawsze będzie ciszej niż z karty PC. USB nie ma, trochę dziwne że docelowo nie chcesz podłączyć do PC czy TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te edki będę brał do internatu A tam nie mam żadnego pc, w internacie będę ok.1.5roku i po tym czasie zapewne podlacze je pod komputer. Szkoda że przez BT czy przez kabel do telefonu będzie słabiej, nie ma żadnego rozwiązania? Ale nawet mimo tego wezmę je. Moze za jakis czas bede kupowal jakis laptop niedrpgi ale to raczej nie będzie dobrze grało jak na moim pc z alc1220

Edytowane przez EnerdziJanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...