Skocz do zawartości
xor123

Dark Rock 4 PRO oraz Pamięć HyperX Predator DDR4 16 GB 3333MHz CL16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie odnośnie chłodzenia Dark Rock 4 PRO.

 

Posiadam płytę MSI MAG Z390 TOMAHAWK wraz z 2x 8 GB Pamięć HyperX Predator DDR4 16 GB 3333MHz CL16( • Height 1.661” (42.20mm))

 

Czy pod taką konfiguracją normalnie wejdzie mi Dark Rock 4 PRO i nie będzie haczył o ramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podniesieniu przedniego wentylatora wchodzą TridentZ, które mają 44mm, więc Twoje RAMy o wysokości 42mm też wejdą, ale będą kompletnie przesłonięte.

 

2i3CoiL.png

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podniesieniu przedniego wentylatora wchodzą TridentZ, które mają 44mm, więc Twoje RAMy o wysokości 42mm też wejdą, ale będą kompletnie przesłonięte.

 

2i3CoiL.png

 

akurat nie zależy mi na tym czy będą przysłonięte czy nie, nie mają rgb itp więc :D. Czyli rozumiem, że wejdą normalnie bez żadnego podniesienia nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat bo mam pytanie odnosnie DR 4 PRO, poradzi sobie z oc na i5 7600k, bede celowal w okolice 5000MHz czy lepiej rozgladac sie za wodnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z OC tego i5 poradzi sobie Fortis 3 za 150 zł i raczej w nic droższego bym nie celował. Nie ma sensu zakładać wody na procek warty jakieś 600 zł. Limiterem OC i tak będzie glut pod IHSem oraz napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z OC tego i5 poradzi sobie Fortis 3 za 150 zł i raczej w nic droższego bym nie celował. Nie ma sensu zakładać wody na procek warty jakieś 600 zł. Limiterem OC i tak będzie glut pod IHSem oraz napięcie.

+1 tym bardziej że 5.0ghz na tym procku potrzebne i przydatne jest jak prostytutce majtki :E

(o i5 7600k myślę tutaj)

Edytowane przez munio1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 tym bardziej że 5.0ghz na tym procku potrzebne i przydatne jest jak prostytutce majtki :E

(o i5 7600k myślę tutaj)

 

Wlasnie sprawdzilem i masz racje ;) zbyt duzo youtuba sie naogladalem :P obecnie mam chlodzenie z g4560 i troche sie grzeje niestety , wiec i tak musze cos kupic.

Edytowane przez Karkas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...