Skocz do zawartości
m_wawa

Grandis XE1236 na AM4?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprawdzałem na stronie cooling.pl i da się kupić mounting kit na AM4 do Grandisa XE1236 ale wg. strony tylko do wersji v2. Próbował ktoś montować na AM4 pierwszą wersję Grandisa? Pasuje ten mounting kit, który jest dostępny w sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w recenzjach(są opisane różnice). Wydaję mi się, że tylko zostały zmienione wentylatory i dostał czarne wykończenie na ciepłowodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Grandisa 2 i dokupiłem kit montażowy AM4. Czy pasuje do pierwszej rewizji chłodzenia nie mam pojęcia. Sam kit jest chu**wy jak barszcz. W moim przypadku Grandis jest przekręcony o 90 stopni (wiatrak równoległy do karty graficznej. Chcąc pozostawić grafę w górnym slocie musiałem zrezygnować z jednego wiatraka (pozostał tylko ten zamontowany pomiędzy wieżami radiatora). Najlepiej sprzedaj to w pi*zdu i kup coś innego. Sam się zastanawiam nad Fumą 2 (o ile okaże się kompatybilna z kolejną podstawką Intela - 1200 chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem rewizję v2 i wszystko pasowało idealnie, moim zdaniem kit jest bardzo dobry, nie miałem się do czego przyczepić.

Co do rewizji v1 nie mam pojęcia czy będzie działało. Ja musiałem zapłacić tylko za przesyłkę, jak masz paragon, dowód zakupu to masz upust 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...