Skocz do zawartości
bbandi

Silentium PC Supremo FM2 Gold 650W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj instalowałem nowy zasilacz od SPC.

Zasilacz w eleganckiej walizeczce owinięty folią bąbelkową - wyjmując go usłyszałem że coś w środku lata, poruszałem i przestało.

Po godzinie ruszam i dalej coś lata (widocznie wcześniej się w środku zaklinowało).

Odkręciłem maskownicę poruszałem dalej i wyleciał ... kawałek plastiku długi na jakieś 3cm i szeroki 1cm - nie chciałbym żeby przy pierwszym odpaleniu ten plastik wszedł w reakcje z wentylatorem, a jakby się tak zaklinował jeszcze w transporcie tak że nie słyszałbym go wyjmując na początku zasilacz z pudełka? mógłby się przytopić na PCB zasilacza :(.

 

ce8e6e6b86f8efd9.jpg

 

2902c38e57e7d329.jpg

 

Zasilacz w tym momencie działa ale niesmak pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu oddaj na gwarancję. support SilentiumPC jest przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pisz śmiało do supportu producenta. Nie zwracaj uwagi na komentarze jakoby zasilacz był kiepski, to jedna z lepszych jednostek w swojej cenie ;)

 

A do Pana bezpośrednio pod Twoim wątkiem, po prostu zostawię. Może przyda się dla potomnych. https://ithardware.pl/testyirecenzje/silentiumpc_supremo_fm2_gold_750_w_najlepszy_w_swojej_cenie-4499.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz śmiało do supportu producenta. Nie zwracaj uwagi na komentarze jakoby zasilacz był kiepski, to jedna z lepszych jednostek w swojej cenie ;)

 

A do Pana bezpośrednio pod Twoim wątkiem, po prostu zostawię. Może przyda się dla potomnych. https://ithardware.pl/testyirecenzje/silentiumpc_supremo_fm2_gold_750_w_najlepszy_w_swojej_cenie-4499.html

 

Chińczyk miał gorszą zmianę i wrzucił kawałek plastiku do obudowy :E , przeglądnąłem wnętrze i wygląda wszystko ok, póki co wstrzymam się z serwisem bo zasilacz już siedzi w nowej budzie i działa wszystko ok, sam zasilacz nie wydaje się badziewny wręcz bardzo solidny a kable też są spoko bo giętkie i żyłowe do tego full modular.

Kontrola jakości zawiodła ale teraz wszystko jest z chin i takie rzeczy się zdarzają - mi chodzi o to że ktoś inny mógłby mieć kuku jakby nie wpadł na pomysł żeby po wyjęciu zasilacza potrząsnąć nim czy coś w środku nie lata ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chińczyk miał gorszą zmianę i wrzucił kawałek plastiku do obudowy :E , przeglądnąłem wnętrze i wygląda wszystko ok, póki co wstrzymam się z serwisem bo zasilacz już siedzi w nowej budzie i działa wszystko ok, sam zasilacz nie wydaje się badziewny wręcz bardzo solidny a kable też są spoko bo giętkie i żyłowe do tego full modular.

Kontrola jakości zawiodła ale teraz wszystko jest z chin i takie rzeczy się zdarzają - mi chodzi o to że ktoś inny mógłby mieć kuku jakby nie wpadł na pomysł żeby po wyjęciu zasilacza potrząsnąć nim czy coś w środku nie lata ;).

 

Szczerze mówiąc wiele ich montowałem i dla mnie jest to sytuacja nowa :) Skoro działa to spoko, nie widzę problemu. Może faktycznie jakiś przypadkowy kawałek plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku SPC miałem do tej pory same przygody, jednak głównie z chłodzeniami CPU. A to jednego elementu montażowego, a to jeden element montażowy uszkodzony. Jednak zawsze rękojmia i wymiana praktycznie od ręki i bezproblemowo. W pewnym sklepie usłyszałem, że SPC "tak ma" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W przypadku SPC miałem do tej pory same przygody, jednak głównie z chłodzeniami CPU. A to jednego elementu montażowego, a to jeden element montażowy uszkodzony. Jednak zawsze rękojmia i wymiana praktycznie od ręki i bezproblemowo. W pewnym sklepie usłyszałem, że SPC "tak ma" :)

 

Ciekawe, musiałeś mieć na prawdę ogromnego pecha w takim razie ;) Jak mówię, składam dość sporo jednostek często opierając je o fanty naszego rodzimego producenta i szczerze mówiąc bardzo rzadko zdarzało się bym musiał korzystać z serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...