Skocz do zawartości
Wajzyl

Wybór telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje telefonu do kwoty 1500zł.

Zależy mi na dobrym ekranie, podzespołach, jakości dźwięku.

Myślę nad:

HTC U12+

Asus Zenfone 5z (ostatnio był za tyś w x-kom)

Xiaomi Mi9T

Mogę oczywiście się wstrzymać zakupem jeżeli w tym miesiącu ma wyjść ciekawy model.

Edytowane przez Wajzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG wygląda dobrze, ale 200zł nad budżet. I jeszcze problemy z aktualizacjami z których słynie firma LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli patrzysz na kwestie aktualizacji z miejsca odrzuć też HTC u12+ bo to mniej więcej poziom LG.

Ogólnie to jednak u12- całościowo będzie najlepszy, chyba że zależy Ci na możliwościach foto - wtedy mi9t z racji szerokiego kąta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A HTC u12+ otrzyma androida 11? Czy 10 to już ostatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A HTC u12+ otrzyma androida 11? Czy 10 to już ostatni

tego nie wiedzą niby najstarsi indianie, ale biorąc pod uwagę z jakimi bólami wychodzi 10, można podejrzewać, że to ostatni większy update. Weź pod uwagę, że ten HTC ma swoje lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dostac 10 ale po roku od wyjscia 9 jak poprzednim razem, na 11 bym nie liczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To warto go kupować? Chciałem, żeby posłużył mi ok 2/3 lata.

Asus też już dość stary i w internecie znalazłem informacje, że Android 10 jest ostatnią wersją na ten model.

Podobno stare telefonu od Xiaomi otrzymały nową wersję nakładki.

Ale w sumie ten HTC dobrze się prezentuje. Na 2/3 lata dalej radzicie HTC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinien, ale chyba nigdzie oficjalnie nie zapowiedziano. Więc jeśli będzie to raczej miła niespodzianka niż coś w standardzie. Poza tym patrząc na to ile im zajęło wprowadzenie pie bo pewnie 10 jeśli się w ogóle pojawi to w końcówce 2020. Wsparcie HTC to generalnie żart niestety.

 

Edit:

Wszystko zależy jak użytkujesz telefon i czego oczekujesz. HTC jest spoko technicznie i wydajnościowo, natomiast brakuje mu już chociażby szerokiego kąta czy indukcyjnego ladowania. Do tego ma ramki i wyglądem raczej nie powala.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na dobrej wydajności(aby za rok nie musieć go wymieniać tylko za 2/3), na przyzwoitym ekranie(nie oglądam na nich filmów, ale czasami się zdarzy),wygląd w sumie też gra role, ale te wszystkie notche, łezki itd.. nie są zbyt piękne(najładniej prezentuje się Xiaomi) no i jakości muzyki(HTC ma podobno bardzo dobrą jakość), aparat jest mi nie potrzebny, rzadko kiedy robię zdjęcia.Ładowanie indukcyjne jest fajną bajerą, ale czy warto na jej podstawie wybierać telefon? Myślę jeszcze nad tym Xiaomi, ale mam do niego małe obawy, nigdy nie miałem styczności z tą marką. Niektórzy chwalą a inni mówią, że jest syfem. Jeżeli mielibyście wybierać między Xiaomi Mi9T a HTC u12+, który byście wybrali?

Edytowane przez Wajzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno subiektywne. Ile ludzie pewnie tyle opinii będzie. Ja osobiście wolałbym mi9t, bo wygląda o niebo lepiej, ma amoled co u mnie jest ogromnym plusem i o wiele lepszą baterie plus ten szeroki kąt. Uważam go za bardziej kompletny fon mimo teoretycznie gorszego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche ponad budzet ale moze realme x2 pro? z oficjalnej dystrybucji kosztuje cos kolo 1700 zl i jest ubogim krewnym oppo i oneplusa, majster pirzu go recenzowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się go boje(zbyt dobre parametry jak na tą cene), ale w sumie wygląda bardzo dobrze. I mam jeszcze pytanie. Czy kupując Xiaomi z oficjalnego sklepu(mi-tel) vat jest wliczony? Bo cena jest 200zł mniejsza niż w morele.net.

Edytowane przez Wajzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi-tel to nie jest oficjalny sklep Xioami. Oficjalny sklep to Mi-home.pl lub wszelkie duże sklepy pokroju x-kom, euro, mm, me itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten realme w porownaniu do obecnych bida flagowcow ma ufs 2.1 i gorszy aparat stad pewnie tez cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...