Skocz do zawartości
misticzx

Jak utworzyć lub pozyskać 100 anonimowych kont na Instagramie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie można utworzyć, to może są jakieś inne sposoby żeby pozyskać 100 kont?

Zapewne chcielibyście wiedzieć dlaczego, ale powód jest prosty. Chcę lajkować swoje komentarze. Tak dla zabawy i żeby sprawdzić jak obejść ich zabezpieczenia.

 

Niestety jest duży problem bo Instagram pozwala tylko na utworzenie 2 kont z jednego numeru telefonu. Przynajmniej w danym czasie.

Co ciekawe próbowałem zarejestrować konto na całkiem nowe adresy e-mail i od razu wystąpił błąd w końcowej części rejestracji.

Wnioski są takie, że Instagram w jakiś sposób rozpoznaje danego użytkownika i blokuje mu rejestrację nawet gdy ten używa nowych adresów e-mail.

Jednak nie wierzę, że to system doskonały, więc musi być jakiś sposób na obejście tych blokad. Ma ktoś z was jakąś wiedzę na ten temat, wykraczającą poza wiedzę zwykłego użytkownika internetu?

 

Dlatego moje pytanie brzmi jak ominąć blokadę tworzenia nowych kont na Instagramie i w jaki sposób Instagram to rozpoznaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedza ogólnodostępna. Proszę skorzystać z google.

Niestety, ale to wiedza zarezerwowana dla największych hakerów. Inaczej bym nie zakładał tego tematu.

Próbowałem wszystkiego odnośnie utworzenia wielu kont na Instagramie, ale nadal jest blokada.

Jest jakiś sposób, żeby podawać fałszywe numery telefonów na które Instagram wyśle kod potwierdzający i gdzieś te kody odczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o

Jest.

Jeśli jesteś taki mądry, to może napisz jak utworzyć wiele kont i ominąć blokady przy rejestracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przy okazji rozpisać mechanizm włamania na czyjeś konto instagramowe?

 

Fakt, że instagram to portal dla ludzi umiarkowanie rozgarniętych, okazuje się być dodatkową warstwą zabezpieczeń :lol2:

Swoją drogą, pytanie jest o sposób łamania zabezpieczeń, więc podpada to pod 2. punkt regulaminu forum.

Edytowane przez Makavcio2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przy okazji rozpisać mechanizm włamania na czyjeś konto instagramowe?

 

Fakt, że instagram to portal dla ludzi umiarkowanie rozgarniętych, okazuje się być dodatkową warstwą zabezpieczeń :lol2:

Swoją drogą, pytanie jest o sposób łamania zabezpieczeń, więc podpada to pod 2. punkt regulaminu forum.

Akurat to co on chce zrobić nie jest łamaniem zabezpieczeń tylko wykorzystywaniem ułomności tego portalu, a także normalną praktyką na instagramie.

Nikt mu nie odpowiedział, bo wystarczy zadać odpowiednie pytanie wujkowi Google i jest tysiąc poradników z wykorzystaniem emulatorów androida, czy ułomnej aplikacji UWP na W10 jak tworzyć pierdyliard kont żeby podbijać swojego e-pena.

 

Instagram sam tych kont nie usuwa, bo mu to nie na rękę, bo generują sztuczny, ale jednak ruch na ich portalu.

Btw. Do dzisiaj są całe "bot-net", gdzie wystarczy zapłacić $1.99+ za 100+ obserwacyjnych i lubiących twoje posty. Instagram nic z tym nie robi.

Edytowane przez Deniryer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instagram nic z tym nie robi.

Mówisz, że Instagram nic z tym nie robi, więc dlaczego nawet nie pozwala na wielokrotne rejestracje i tworzenie nowych kont? Jak pisałem już po 2 kontach była blokada by "chronić społeczność".

 

Poza tym każde konto wymaga potwierdzenia. Dla przykładu gdy już utworzysz konto na e-maila, ale nie potwierdzisz, to wkrótce zostanie usunięte.

 

Jest jakaś konkretna metoda na utworzenie wielu kont, których instagram nie usunie?

A może przy okazji rozpisać mechanizm włamania na czyjeś konto instagramowe?

To mnie w ogóle nie interesuje. Zależy mi tylko na wielu kontach do lajkowania i pisania komentarzy.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze obsługi Pegasusa Cię nauczyć?

Widać że ty nic nie umiesz, a zgrywasz mądralę. Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

 

Czy znacie jakikolwiek konkretny sposób na utworzenie mnóstwa anonimowych kont na Instagramie, czyli ominięcie tej blokady rejestracji?

 

Próbowałem wszystkiego, czyli również emulatorów androida, ale nic to nie daje. Chwilami uda się stworzyć jedno konto z całkiem nowego maila, a potem już blokada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Naprawdę nikt z was nie wie jak założyć wiele kont na Instagramie?

 

Chodzi mi o konkretny sposób KROK PO KROKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...