Skocz do zawartości
MianeX

[5000zl-6000zl]Laptop czy Macbook?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , odrazu przejdę do pytania.. A mianowicie, stoję przed wyborem między MacBook'iem Pro 13,3" 256SSD, a Gamingowym laptopem. (Linki poniżej) Moim priorytetem jest to aby laptop posłużył długie lata, z jednej strony mam produkty apple'a i dopełnieniem byłby macbook , ale z drugiej strony fakt że wszystkie podzespoły są wlutowane i jakby coś sie stało po gwarancji to wymiana płyty około 2000zl mnie nie napawa optymizmem. Proszę o pomoc! Z gory dzieki :D !

 

PS: Ewentualnie dajcie jakieś swoje propozycje :).

 

Linki:

 

Macbook: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/apple-laptop-mbp-tb-i5-8gb-256ssd-silver.bhtml

 

Gamingowy: https://www.x-kom.pl/p/513855-notebook-laptop-173-msi-gl75-i7-9750h-16gb-512-rtx2060-120hz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś s ię u parł na x-kom? przecież to syf sklep ;p polecam w morele masz taniej 5699 i więcej produktów dostępnych. X-kom zatrudnia youpiterów aby dzieciarnia kupowała kompy i inne gówna reklamowane xD morele ma wiekszy przemiał , wystarczy popatrzec na stronę hehen

 

Co do lapka na długie lata? nie sądzę.

Macbook z ekranem 13 cali? hehe smiechłem... jak już musisz to zdecydowanie lapek ale osobiście wolę stacjonarke.

 

To tylko moje opinie więc wiesz.

Z Fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ma służyć ten laptop bo prezentujesz dwie tak skrajne opcje że ciężko przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz coś pomiędzy 13,3 - 17,3".

 

HP OMEN 15 i7-9750H/16GB/480/Win10 GTX1660Ti 144Hz - 5949zł

Laptop gamingowy HP Omen z matrycą 15,6" 144Hz. Jest to wersja wzbogacona o Win10, słuchawki, oraz myszkę.

 

HP OMEN 15 i7-8750H/16GB/256+1TB/Win10 RTX2060 144Hz - 6149zł

Niewiele drożej jest wersja Omena z kartą RTX 2060. Ma dwa dyski i Windowsa w cenie. Jakość wykonania jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego używasz laptopa? Te dwa co podałeś są z dwóch różnych kategorii.

Alternatywa dla Macbook Pro 13" w wersji z Windows to bardziej Matebook Pro od Huawei: https://www.x-kom.pl/p/531644-notebook-laptop-139-huawei-matebook-x-pro-i5-8265-8gb-512-win10-mx250-dotyk.html

A w przypadku tego MSI to sprzęt Gamingowy, ogólnie dobry, tylko czy wykorzystasz taką wydajność? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...