Forum PCLab.pl: Nowa sieć abonament - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Nowa sieć abonament Lajt Mobile sajonara Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• 10 lat na labie minęło jak 1 dzień...:E
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Grudzień 2019 - 13:05

Witam

Na początku 2020r.w styczniu kończy mi się umowa z Lajt Mobile

Dzwoniłem dziś do nich i czara goryczy się przelała bo zapytałem o blokady i nową ofertę

Informacja na temat umowy - lajt mobile
Odebrane
x

12:27 (33 minuty temu)

Szanowni Państwo,

otrzymaliśmy informację o zainteresowaniu zmianą warunków umowy. Informujemy, że jedyną możliwością kontynuowania współpracy jest pozostanie na aktualnej ofercie, bez jej zmiany.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu e-mailowego, zachowując jednocześnie ciągłość korespondencji.

Z wyrazami szacunku,

info@lajtmobile.pl

12:25 (36 minut temu)

do mnie

Witam

W związku z intensywnym zużyciem usługi, karta o numerze automatycznie się zablokowała i została przekazana do weryfikacji do Działu Kontroli Ruchu, który musiał dokonać sprawdzenia czy działanie usługi nie jest zagrożone. Telestrada S.A. robi to dla dobra Klienta, chroniąc go przez ewentualnymi możliwymi wysokimi kosztami zużycia. Operator sprawdza czy na numerze Klienta nie miało miejsce nadużycie, czy osoby nieupoważnione nie mają dostępu do usługi, lub czy usługa nie jest w inny sposób zagrożona.

Telestrada S.A. weryfikuje czy na koncie Klienta nie ma żadnego błędu w działaniu usługi. Odpowiedź na takie zgłoszenie zostaje udzielona od 48h do 72h roboczych. Jeśli nie zostanie wykryty błąd od strony Klienta, zostanie on odblokowany, aby można było dalej korzystać z usługi. Blokada karty SIM, która miała miejsce na Pana karcie spowodowana jest częstotliwością wykonywania połączeń wychodzących, SMS-ów bądź korzystania z internetu. W przypadku kiedy wykonuje Pan dużo połączeń lub korzysta Pan często z internetu nasz system kwalifikuje to jako błąd i blokuje kartę automatycznie. Taka sprawa przekazywana jest do Działu Kontroli Ruchu w celu weryfikacji czy było to Pana działanie czy np. usług premium. Jeżeli po weryfikacji okazuje się, że było to zwykłe użycie - wtedy karta jest odblokowywana.
Niestety nie mamy możliwości ingerencji w ten proces, ponieważ tak jak pisałem wcześniej jest to automatyczny proces systemu
.

W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym BOK pod numerem 727 700 700 lub e-mailowo, zachowując jednocześnie ciągłość korespondencji.

--

Cóż taki lejek jak w LTE ale nigdzie nie jest to opisane ani nikt głośno o tym nie mówi a i ja się dowiedziałem dopiero po pół roku

Pozostaje nam oferta sieci OTVARTA ?

Nie ukrywam że w grę wchodzą tylko nadajniki PLUS bo z innymi sieciami jest słabo a wiem o tym bo miałem inne sieci wcześniej

Jedyne co mi trzeba to rozmowy+internet

Ten post był edytowany przez Killer85 dnia: 11 Grudzień 2019 - 18:35

#2 Użytkownik jest niedostępny   marjanoos 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 13:13

Zobacz postKiller85, o 11 Grudzień 2019 - 14:05, napisał(a):

Witam

Na początku 2020r.w styczniu kończy mi się umowa z Lajt Mobile

Dzwoniłem dziś do nich i czara goryczy się przelała bo zapytałem o blokady i nową ofertę

--

Cóż taki lejek jak w LTE ale nigdzie nie jest to opisane ani nikt głośno o tym nie mówi a i ja się dowiedziałem dopiero po pół roku

Pozostaje nam oferta sieci OTVARTA ?

Nie ukrywam że w grę wchodzą tylko nadajniki PLUS bo z innymi sieciami jest słabo a wiem o tym bo miałem inne sieci wcześniej

Jedyne co mi trzeba to rozmowy+internet

Ja mam abo w Plushu. Płacę 40 zł aktualnie za dwa numery (normalnie jest 25 zł miesięcznie). Rozmowy/SMSy nielimitowane, na start 10GB internetu, pakiet zwiększa się za staż do maksymalnie 20GB po 24 miesiącach. Umowa na czas nieokreślony.

#3 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 13:17

Póki co u mnie umowa tylko na 1 osobę czyli dla mnie

#4 Użytkownik jest niedostępny   vcewsm2 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 18:17

Jak tylko polkomtel wchodzi w gre to weź coś na głównej marce czyli plusha - jak masz zamiar robić skarbonki to można zejść z nolimitem do 12-13zł/mc przy corocznych promocjach na doładowania 100%.

MVNO jak sam widzisz to same problemy.
Ktoś pamięta wypociny buzdygana z polkomtelem i krukiem? :lol2:

btw. Lata temu polkomtel miał w regulaminach kary 4 czy bodaj 7 tysięcy - to wszystko za podejrzenia, że karta siedzi w centralce i używana jest do sprzedawania ruchu voipem.
Wypowiadali umowy bez pytania czy boli :D
Jak widać ostało się to po dziś dzień u ich mvno :lol2:

Ten post był edytowany przez vcewsm2 dnia: 11 Grudzień 2019 - 18:26

#5 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 18:38

Lajt Mobile należy się jakiś "wykop efekt" za taką praktykę :kwasny:
Przez pół roku nikt mi nie chciał powiedzieć że to działa na tej zasadzie...jeszcze blokada po godzinie i rozłączenie by uszło jak w ORANGE bodajże z tego co się dowiedziałem a tutaj z grubej rury minimum 3 dni bo tyle mają na sprawdzenie...aha...super

Zdecydowałem się na OTVARTA

O!

Najlepsza!
13,99
zł/mies.

Rozmowy na komórkowe i stacjonarne:

Bez limitu

0,19 zł

Internet LTE:

21 GB

Minimalny czas trwania umowy:

Brak

Roaming:

Bezpłatny pakiet wakacyjny

Jakość rozmów:
HDvoice

Ten post był edytowany przez Killer85 dnia: 11 Grudzień 2019 - 18:43

#6 Użytkownik jest niedostępny   vcewsm2 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 18:51

Podejrzewam, że w otvarta będziesz mieć to samo.
Taką już polityke ma polkomtel niezmiennie od lat, robisz walkie-talkie to od razu leci podejrzenie, że generujesz sztuczny ruch.
MVNO w umowach pewnie mają zapisane wysokie kary dlatego tak szybko leci blokada.

Ten post był edytowany przez vcewsm2 dnia: 11 Grudzień 2019 - 18:51

#7 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2019 - 18:55

Zobaczymy po miesiącu czy 2 korzystania co będzie...tutaj zmiana będzie prostsza...

Minimalny czas trwania umowy:

Brak

Jeśli będzie tak samo skorzystam z Twojej rady ;)

Strona 1 z 1