Skocz do zawartości
Ronin69

Router wifi z wejściem antenowym (SMA)

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki: internet mam od wujka (radiówka), ma od tego tygodnia podpięte do siebie łącze światłowodowe 200Mb/s. Mój AP WL-5460AP v2 ogranicza transmisję (w teorii max 54Mb/s) i tutaj pytanie: czym zastąpić ten antyk? Wymóg konieczny: wifi. Z góry dzięki za uwagi i propozycje.

 

P.S. tak, pomyliłem wcześniej działy zakładając ten sam temat ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z twoim tematem, cyt "Router wifi z wejściem antenowym (SMA)"?

 

Rozumiem, że masz na myśli wyjście RPSMA a nie wejście. Nic nie piszesz o tym w treści.

Edytowane przez kola01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z twoim tematem, cyt "Router wifi z wejściem antenowym (SMA)"?

 

Rozumiem, że masz na myśli wyjście RPSMA a nie wejście. Nic nie piszesz o tym w treści.

Teraz nie mam wifi jak cywilizowany człowiek bo antena w moim WL-5460AP odbiera sygnał z anteny zewnętrznej i ogranicza przepustowość do max 54Mb. Na co wymienić to cudo, żeby nie ograniczało transferu + miało wbudowane wifi. Końcówka przewodu anteny zewnętrznej to męska RP-SMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja opiszę problem OPa. WL-5460AP z RP-SMA robi za klienta WiFi i odbiera internet ze źródła. Antena jest na 2,4GHz. OP potrzebuje zamienić WL-5460AP które pracuje w standardzie G na coś co pracuje w standardzie N.

 

Pytanie do OPa: Czy u wujka jest jakieś urządzenie które emituje w kierunku Twojej anteny sygnał? Czy po prostu ma w domu WiFi i Ty ten sygnał wyłapujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja opiszę problem OPa. WL-5460AP z RP-SMA robi za klienta WiFi i odbiera internet ze źródła. Antena jest na 2,4GHz. OP potrzebuje zamienić WL-5460AP które pracuje w standardzie G na coś co pracuje w standardzie N.

 

Pytanie do OPa: Czy u wujka jest jakieś urządzenie które emituje w kierunku Twojej anteny sygnał? Czy po prostu ma w domu WiFi i Ty ten sygnał wyłapujesz?

Ma zewnętrzną antenę, z której nadawany jest sygnał do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za antena? Jak coś takiego jak u Ciebie to trzeba zmienić i jedno i drugie...

Edytowane przez Qwinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...