Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem ostatnio AKG N60NC w wersji bluetooth za 550zł.

 

 

Ogóle wrażenie jest ok, wygodne i świetnie wykonane. ANC działa dość łagodnie - ale dla mnie OK.

 

 

Jednakże nie mam efektu "wow" jak odsłuc**je słuchawek. Źródło mam obsługujące aptx hd (smartfon oppo x10 zoom) - na kablu również "szału" nie robią.

 

 

 

Dodatkowo mają dość małą przestrzenność (wąska scena?) , dźwięki oddalone słyszę bardzo blisko. (przykładowo w grach)

 

Wcześniej używałem Plantronicsy BeatGo 600 i wydawało mi się, że dźwięk był bardziej pod mój gust i wymagania, niestety były mało wygodne.

 

 

Czy jest ewentualnie jakiś inny wybór który w tej cenie może być lepszy od tych AKG w tym budżecie?

 

Zależy mi na :

- niskim opóźnieniu

- wygodzie (noszę okulary stąd słuchawki na małżowiny a nie dookoła), jak możliwe lekkie słuchawki

 

- bez kabelka

 

 

 

Zdaje sobie sprawę, że dam radę kupić lepsze słuchawki po kablu - ale już się przyzwyczaiłem do braku kabla i ciężko mi się odzwyczaić.

 

@edit : poczytałem trochę o ATH-SR50BT i jadę jutro je odsłuchać

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dookolne z pianką termo plastyczna albo wysokoelastyczna nie naciskają na okulary. Ja mam Sonic V2 z taką pianka z Chin i idealnie, zero problemów nawet po 6h+. Moze ta informacja pomoże Ci w rozszerzeniu zakresu poszukiwań.

 

Słuchawki z BT przeważnie mają po 200ms laga.

 

 

 

 

EDIT:

https://www.forbes.com/sites/forbes-finds/2019/01/23/audio-technica-ath-m50xbt-review-a-wireless-update-to-a-great-classic/#1e1b37777710

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/audio-technica/ath-m50xbt

 

Bluetooth Version  : 5.0

Multi-Device Pairing  : No

NFC Pairing  : No

Line of Sight Range  : 174 ft

Default Latency  : 224 ms

aptX Latency  : 198 ms

aptX(LL) Latency  : N/A

 

 

While the Audio-Technica ATH-M50xBT are comfortable, their latency is too high for gaming.

 

 

Mam ciągle złożone zamówienie na M50 za 649,00 zł

Ale rezygnuje, nawet nie ma co testować ;D

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dookolne z pianką termo plastyczna albo wysokoelastyczna nie naciskają na okulary. Ja mam Sonic V2 z taką pianka z Chin i idealnie, zero problemów nawet po 6h+. Moze ta informacja pomoże Ci w rozszerzeniu zakresu poszukiwań.

 

Słuchawki z BT przeważnie mają po 200ms laga.

 

 

 

 

EDIT:

https://www.forbes.com/sites/forbes-finds/2019/01/23/audio-technica-ath-m50xbt-review-a-wireless-update-to-a-great-classic/#1e1b37777710

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/audio-technica/ath-m50xbt

 

Bluetooth Version  : 5.0

Multi-Device Pairing  : No

NFC Pairing  : No

Line of Sight Range  : 174 ft

Default Latency  : 224 ms

aptX Latency  : 198 ms

aptX(LL) Latency  : N/A

 

 

While the Audio-Technica ATH-M50xBT are comfortable, their latency is too high for gaming.

 

 

Mam ciągle złożone zamówienie na M50 za 649,00 zł

Ale rezygnuje, nawet nie ma co testować ;D

 

 

przecież ja pisałem o ATH-SR50BT a nie ATH-M50XBT :hmm: :hmm:

 

dodatkowo planctronicsy i akg mają na tyle niski lag, że bez problemu się nadają do gamingu. Więc nie sądzę, że nie ma innych słuchawek które również mnie nie zadowolą.

 

I nie, nie pomoże bo dalej mają kabel :lol2:

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod odsłuchu wybór padł na audio technikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby bliźniacze modele miały 20ms na BT i 200ms na BT. Jak nie przeszkadz Ci lag to chyba OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie odpaliłem CSGO i input lag jest na tyle mały, że wręcz niezauważalny - a dodatkowo mam nadajnik bez wsparcia dla aptx (zamówiłem już z 5.0 i aptx)

Także uważam za dobrą zmianę. Naprawdę dobrze grają i są na tyle wygodne, że nie przeszkadzają przy okularach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby bliźniacze modele miały 20ms na BT i 200ms na BT. Jak nie przeszkadz Ci lag to chyba OK.

 

 

Michu, pytanie do Ciebie.

Te audiotechnici po wejściu do chrome i odtworzeniu czegokolwiek wyłączają się potem w każdej aplikacji (przykładowo ogladam film na yt, zamykam przeglądarkę i jest kompletna cisza), muszę dopiero zmienić ustawienie w windowsie dotyczące słuchawek (cokolwiek - priorytet, ulepszenie) i wtedy dźwięk wraca. Wiesz może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłącza BT, ale powinno z aututomatu łączyć. Ja nie mam takich problemów a mam wzmacniacz do kolumn po BT wpięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...