Skocz do zawartości
Ardian

Huawei P Smart Z - Moto G8 Plus - Galaxy A40 - Xiaomi Mi A3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Panowie jaki telefon będzie najlepszy? Mam tylko te 4 modele do wybory jako służbowy telefon więc który z nich wybrać? Najważniejszy jest dla mnie dobry wyświetlacz i aparat. Musi być DUAL SIM.

 

Dziękuję i i pozdrawiam :)

Edytowane przez Ardian ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brałbym Moto g8 plus , na drugim miejscu Mi A3.

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, wziąć biały A40. Ten G8 jest mało popularny. A3 w ogóle ma mniejsza rozdzielczość od A40. W czym G8 jest tak dobre?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na a40 bedziesz bluznil, bo ekran ma dobry ale ogolnie slaby telefon, mi a3 ma znowu nizsza rozdzielczosc ekranu ale oled i android one przemawiaja za nim, bateria kozak przy tych zalozeniach

reszty nie znam to sie nie wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby A3 miał 1080p to bym się nawet nie zastanawiał, a tak to nie mogę zdecydować :/

Myślę sprzedać ten telefon i wymienić na jakiegoś flagowca. Co się najlepiej sprzeda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie g8 plus. Moto ma bardzo dobrą optymalizację systemu mimo teoretycznie niezbyt mocnych procesorów i do tego też w g8 plus jest bardzo dobra bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku najmniej mu brakuje do przyzwoitosci :) g8 plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A40 jest wolny i ma fatalna baterie , aparat tez szału nie robi. Jedyny jego plus to ekran i gabaryty . Już lepszy huawei z wątpliwym wsparciem.

 

Motorola G8 plus ma baterie 4000mAh , głośniki stereo , snapa 665 , całkiem dobre aparaty w tym kamera action z świetną stabilizacją i szerokim obiektywem , ekran full hd + . Mi A3 miałem na testy kilka dni i nie jest taki zły , ekran ma kiepska rozdzielczość ale amoled wiec ładne kolorki i czerń a aparaty am ponad przeciętne w tej cenie i świetną baterie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby A3 miał 1080p to bym się nawet nie zastanawiał, a tak to nie mogę zdecydować :/

Myślę sprzedać ten telefon i wymienić na jakiegoś flagowca. Co się najlepiej sprzeda?

 

Mam a40 jako służbowy. Nawet się nie wygłupiaj.

Jak masz moto g8plus do wyboru, to... Też się nie wyglupiaj.

 

Nad czym Ty się zastanawiasz? Biez motke u się ciesz.

 

Btw, gabaryt a40 jako zaleta. Jedną ręką SMS nie napiszesz. Ogólnie manewrować nie małym kciukiem łatwo nie jest. Dziś w trakcie jazdy mając tel ma uchwycie pod ręką nie byłem w stanie nic zrobić. Jakby pijany ślepiec próbował nawlec igłę.

Jakość rozmów - negowany za to zenfone 4 ma odczuwalnie lepszą. Aparat. No... Tragedii nie ma, mnie w firmowym wystarcza do robienia zdjęć. Brak diody. Brak baterii. Co do prędkości działania, komfortu użytkowania to powiem jedno. Jeden wielki wqrw.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...