Skocz do zawartości
Damonx4

Laptop do gier i filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa, laptop z przeznaczeniem do gier i do filmów , budżet jaki mam to 3.500 +/-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli laptop ma być do gier to najwydajniejszą kartą i w zasadzie jedynym sensownym wyborem będzie coś z GTX 1650.

 

W świetnej cenie dostaniesz laptop z matrycą matową IPS 144Hz, 16 GB RAM w Dual Channel (do +30% wydajności w grach w porównaniu do jednej kości), dużym 512 GB SSD i systemem Windows 10 w cenie:

HP Pavilion Gaming R5-3550H/16GB/512/Win10 1650 144Hz - 3399 zł

 

Drugą świetną opcją jest Acer Nitro - również z matrycą matową IPS (120Hz), 16 GB w Dual Channel, 512 GB SSD ale już bez systemu:

Acer Nitro 5 i5-8300H/16GB/512 IPS 120Hz - 3299 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zupełnie nieopłacalny zakup -laptop ma dosyć słabe chłodzenie, Pavilion Gaming i Acer Nitro mają o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się ten Acer ,pytanie czy warto zapłacić 400 zł za windowsa czy jednak lepiej no zainwestować to w drugi dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się ten Acer ,pytanie czy warto zapłacić 400 zł za windowsa czy jednak lepiej no zainwestować to w drugi dysk ?

 

I jedno i drugie zawsze możesz dołożyć ale na pewno nie kupuj HDD bo to skrajna głupota w momencie kiedy SSD kosztują prawie tyle samo.

A jeśli potrzebujesz systemu to szczerze proponuję HP bo wychodzi naprawdę najbardziej opłacalnie a i ekran jest lepszy.

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...