Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić słuchawki które będą używane głównie do grania z czego większość czasu to fps-y. Zależy mi na dobrym "pozycjonowaniu"

Słuchawki koniecznie muszą być wygodne(kilku godzinne sesje)

Dobrze żeby słuchawki w miarę wygluszaly dźwięki otoczenia.

Mikrofon będzie dodatkowym atutem lecz nie jest must have

Obecnie używam Sony wireless stereo headset (staroc) w połączeniu z alc887, chociaż nie wiem jak to się ma do łączności bluetooth.

Z racji raczej słabej dzwiekowki w budżecie trzeba też zmieścić kartę.

Liczę na Wasza pomoc bo sam mam zerowe pojęcie w temacie.

Edytowane przez Dziobski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakieś argumenty?

Na audiofanatyku ktoś zaproponowal

Snab af100 + adapter słuchawkowy Apple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyperx Cloud Flight i kable zostawiasz w średniowieczu ;)

 

Lekkie i wygodne, nie są na BT tylko mają własny odbiornik więc nie masz opóźnień jak na BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki na kablu do gier zawsze trochę lepiej. Ten zestaw Cloud Alpha + FiiO jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce robić kolejnego tematu więc skorzystam z tego :)

 

aktualnie mam od 2 dni hyperx Cloud Alpha - słuchawki bardzo fajne ale niestety w moim przypadku nie mogę w nich wytrzymać dłużej jak 20 minut. Bardzo mocno uciskają mi przy uszach przez co zaczyna mnie boleć żuchwa

 

Co byście polecili do tej kwoty zamiast Alpha? ich brzmienie mi odpowiada (wole zdecydowanie coś cieplejszego)

 

Przed alpha miałem Creative H5 i nie miałem żadnego problemu z wytrzymaniem

 

Może Razer TE? albo logitech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie powiedzieć, co zamiast Alpha, może trzeba im trochę pomóc, rozciągnąć? Zostawiłbym je na noc na czteropaku piwa? A jak to nie pomoże to zwróć i może Logitech G Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymałem je w taki sposób przez 2 dni... niestety nic to nie dało i wczoraj zwróciłem

 

Logitech G Pro X zakładałem w sklepie i wydają się ok

 

zastanawiam się jeszcze nad SteelSeries Arctis 5 lub Pro

 

ewentualnie coś bez mikrofonu np ISK? AKG? tylko chyba AKG raczej w wiekszosci grają neutralnie a ja lubie mocny niski basik

 

mam zewnęytrzna kartę ASUS Xonar D2X ale nie wiem czy to sie nadaje do słuchawek :)

Edytowane przez wojoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Headsetow Cooler Master MH751.

 

Jak mogą być słuchawki ISK HD9999 albo Bayerdynamic MXX 300 v2 - tutaj trzeba szukać używek/powystawowych. Karta może zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie urywaja. Walą basem, co bardzo szkodzi pozycjonowaniu dźwięków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym MXX 300 mnie zaciekawiłeś choć cena jest konkretna...

 

a jak z tym Logitechem? miał ktoś okazje posłuchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po testach Razen Kraken TE i słabizna... w ogolę na samych słuchawkach nie słyszę różnicy pomiędzy wersją TE a zwykłą :)

 

Jak na razie to Alpha zdecydowanie wygrywa

 

niestety nie mam możliwości posłuchac nigdzie arctisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie jeszcze senki G4me One (otwarte) lub G4me Zero (zamknięte). Konstrukcja bardzo wygodna, z niezłymi przetwornikami i bdb mikrofonem. Jako minus, musisz posiadać AMP do nich, ale rekompensują to dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :)

 

Tak z ciekawości... czy ktoś miał okazje posłuchać Alpha S? jest jakaś różnica względem zwykłych? (nie interesuje mnie 7.1, tylko kwestia z regulacją basu - czy te suwaki coś dają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem wiele różnych słuchawek i najbardziej mi odpowiada dzwięk z Alpha Cloud... niestety nie jestem wstanie sie do nich przyzwyczaić - bolą mnie uszy itd (juz o tym wspominałem)

 

czy istnieją jakieś słuchawki z mikrofonem które grają podobnie ale nie są owalne a okrągłe? wielkościowo pasują mi Razer Kraken i w nich czuje się komfortowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem wiele różnych słuchawek i najbardziej mi odpowiada dzwięk z Alpha Cloud... niestety nie jestem wstanie sie do nich przyzwyczaić - bolą mnie uszy itd (juz o tym wspominałem)

 

czy istnieją jakieś słuchawki z mikrofonem które grają podobnie ale nie są owalne a okrągłe? wielkościowo pasują mi Razer Kraken i w nich czuje się komfortowo

Z opowieści to te razery to dno straszne pod względem dźwiękowym. Wygodne to są np https://www.tophifi.pl/sennheiser-pc-373d.html , ale też trzeba samemu sprawdzić i grają fajnie. Lub ATH headset ale to cenowo właśnie ~500++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dzwięk w Razer jest kiepski względem Alpha

 

Alpha mi odpowiada w 100% tylko szukam czegoś takiego w innej obudowie (nie owalne, takie które mają podobną konstrukcję właśnie do Krakena)

 

Steelseries 5 albo Pro?

 

Może hd9999 plus osobny mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad Bayerdynamic MXX 300 v2

 

jaką one posiadają charakterystyke? V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad Bayerdynamic MXX 300 v2

 

jaką one posiadają charakterystyke? V?

Te bayery to juz nieźle kosztują :D Polecał bym ich brzmienie zdecydowanie posłuchać przed bo jak dla mnie bayery grają specyficznie ostro, i góra jest dość ostra ale to przy dt-kach.

 

Sprawdź jak masz możliwość na głowie te senheisery co podesłałem to muszle które klepią w bardzo wielu modelach i jedyne słuchawki które można było mieć 10h na głowie bez dyskomfortu (miałem np. hd 555)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze czy nie, ale zamówiłem sobie ISK HD9999 i zobaczymy...

 

Podobno mają podobna charakterystykę do ALPHA tylko, że jeszcze bardziej ocieploną

 

jak będzie kicha to wymienie na inne

 

Jedyny minus którego wcześniej nie zauważyłem to brak regulacji głośności na kablu... i już mam problem ;)

Edytowane przez wojoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze czy nie, ale zamówiłem sobie ISK HD9999 i zobaczymy...

 

Podobno mają podobna charakterystykę do ALPHA tylko, że jeszcze bardziej ocieploną

 

jak będzie kicha to wymienie na inne

 

Jedyny minus którego wcześniej nie zauważyłem to brak regulacji głośności na kablu... i już mam problem ;)

 

miałem przez chwilę aplhy i zamieniłem na isk9999 (mają lepszy dzwięk który nadaje sie tez do muzyki a nie tylko do grania i są o niebo od nich wygodniejsze), brak regulacji głosnosci na kablu mi nie przeszkadza. Pozycjonowanie (gram w Apex Legends ostatnio) jest wyśmienite.

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku brak regulacji będzie troche uciążliwy... chyba, że kiedyś zakupie sobię zewnętrzną kartę z potencjometrem lub ewentualnie jeśli są dostepne takie piloty to dokupie.

 

Zobacze, przetestuje

 

Są jakieś piloty uniwersalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku brak regulacji będzie troche uciążliwy... chyba, że kiedyś zakupie sobię zewnętrzną kartę z potencjometrem lub ewentualnie jeśli są dostepne takie piloty to dokupie.

 

Zobacze, przetestuje

 

Są jakieś piloty uniwersalne?

 

najtaniej to wyjdzie chyba zrobić/kupić sobie customowy kabelek z potencjometrem (w przypadku isk9999 musi mieć koncówkę mxlr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...