Skocz do zawartości
Gość

Z procesora wydobywają się dziwne dźwięki.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Myślałem że problem rozwiązałem ale on powrócił. Wcześniej miałem tak że prawie przy każdej grze wydobywały się z procka jakieś dziwne dźwięki. Zaczęło się to dziać jak zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty karty graficznej. Kiedy wróciłem do starych problem znikną. Wczoraj kiedy pobrałem sobie efootball pes 2020 i uruchomiłem to znowu zaczęły się wydobywać te dźwięki. Przed instalacją najnowszych sterowników nigdy czegoś takiego nie miałem. Odnoszę wrażenie że ten problem pojawił się jak zainstalowałem cały pakiet sterowników wraz z dodatkowym oprogramowaniem experience. Wcześniej instalowałem tylko niezbędne sterowniki. Sprawdzałem temperatury procesora, karty graficznej przy tej grze i są ok.

 

Mój sprzęt to:

System: Windows 8.1 64 bit oryginalny

Procek: i5469k

Ram: 16GB

Płyta główna: msi z97 gaming 3

Zasilacz be quiet pure power l8 500

Karta graficzna: msi geforce gtx 1060 gaming x 6gb

 

Czy ktoś wie może co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że to z procesora? Może silnik w wentylatorze, może sekcja zasilania piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie ciężko mi to stwierdzić ale jakby to była wina wentylatora to chyba by się tak cały czas działo, a to tylko przy nie których grach tak się robi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niektóre gry obciążają bardziej proc i wentylator wchodzi na wyższe obroty? Włącz hwmonitor, odpal grę z którą słyszysz "dziwny dźwięk", a później grę w której to zjawisko nie występuje i daj scr. Podaj jeszcze tytuły gier. A scr to daj wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...