Skocz do zawartości
marioxx12

Kupię komputer do gier -/+ 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, tak jak w temacie kupię kompa do gier.

Gry w jakie bd orał to głównie cs;go, pugb i fifka, interesuje mnie żeby gra chodziła płynnie bez ścin i najlepiej w full hd :)

 

Kwota jaka chce przeznaczyć to 1 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam:

Ryzen 5 1400 @ 3900 mhz

AsRock ab350m pro4

2x4gb patriot viper 3000 mhz cl16

ASUS rx 570 4gb

Bequite system power 9 500w / nowy gwara

Thermaltake versa h18 / nowa gwara

ssd 240gb m.2 wd grenn / nowy gwara

 

1625zł

 

Może być trochę taniej jeśli podmienię nowe części na jakieś używki ale nie wiem czy warto

Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7 960 4 rdzenie 8 wątków

Fortis HE1225

Gigabyte EX58-UD4P

8GB RAM

OCZ ZS 650W

128GB Plextor M5 Pro lub 1TB WD Blue

ASUS Strix GTX 950 2GB GDDR5

 

procek pewnie można ładnie wykręcić na tym coolerze, ale nie sprawdzałem

płyta ma niesprawne 3 lub 4 sloty RAM

-----------------------------------------

750 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Afterburner po starcie windowsa jak pc uruchamiasz wczytuje ostatnio używany profil, który ustawiłeś. Jak masz kilka profili w afterburner to wczytuje ten ostatnio używany.
    • Jednak Wrzosek to wzór cnót niewieścich - ziobro zaskoczenia  https://wiadomosci.wp.pl/wplynelo-pismo-o-wycofanie-wniosku-o-uchylenie-wrzosek-immunitetu-7018310758210464a
    • Elektor śmieci zalegają w portach? Co to za clickabaitowy tytuł... ☺️ https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30898436,chinskie-elektryki-gnija-w-portach.html#s=BoxOpImg5
    • Tak, gra chodzi dużo lepiej na nowych sterach, nawet fps wzrósł o 4/5 w 4k z 55 okolice 60  (min fps). Co do cpu i tak i nie zależy jaka lokalizacja jest. Ale tak po za tym mam 150h ledwo 50% gry 55 lvl wciąga, że nie mam słow dawno juz tak nie mialem. Wczoraj bilem 45 minut rzezikolca alfa xD on jest na 64 lvl jeden zły ruch i dead. Zabawa przednia dużo przygotowań miksowania zwojów, łuków itp. Arenę dopiero zacząłem ale jest ciężej dużo mniej miejsca ma akrobacje na super trudnym.
    • Niemcy mają szparagowy problem. Są apele, by lepiej traktować Polaków. Już za chwilę rusza sezon na szparagi w Niemczech. Uczestniczycie?  W tym roku jeszcze nie będzie dużego obłożenia, miejsce można zająć. W przyszłym  gdy na rozleje się już po Polsce 100% dobrobyt Tuska  o miejsca będzie już trudno.  Już widać odnowienie sie plag Tuska - Złotówka traci względem innych walut,   kolejne zakłady zapowiadają zwolnienia i wygaszanie produkcji. Czyż jego misją jako premiera Polski, aby nie jest by naszym kosztem łagodzić przejawy kryzysu, odczuwane przez innych, a w szczególności w Niemczech?   Teraz będziemy latać z lotnisk w Niemczech. Bronić ich również. Szef Bundeswehry gen. Carsten Bauer, napisał podczas , że jednym z priorytetów niemieckiej armii będzie "przejęcie odpowiedzialności za wschodnią flankę NATO". Niemcy sukcesywnie umniejszają rolę Polski w Sojuszu Północnoatlantyckim oraz, przejmują odpowiedzialność za strategiczne sprawy Polski. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...