Skocz do zawartości
marioxx12

Kupię komputer do gier -/+ 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, tak jak w temacie kupię kompa do gier.

Gry w jakie bd orał to głównie cs;go, pugb i fifka, interesuje mnie żeby gra chodziła płynnie bez ścin i najlepiej w full hd :)

 

Kwota jaka chce przeznaczyć to 1 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam:

Ryzen 5 1400 @ 3900 mhz

AsRock ab350m pro4

2x4gb patriot viper 3000 mhz cl16

ASUS rx 570 4gb

Bequite system power 9 500w / nowy gwara

Thermaltake versa h18 / nowa gwara

ssd 240gb m.2 wd grenn / nowy gwara

 

1625zł

 

Może być trochę taniej jeśli podmienię nowe części na jakieś używki ale nie wiem czy warto

Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7 960 4 rdzenie 8 wątków

Fortis HE1225

Gigabyte EX58-UD4P

8GB RAM

OCZ ZS 650W

128GB Plextor M5 Pro lub 1TB WD Blue

ASUS Strix GTX 950 2GB GDDR5

 

procek pewnie można ładnie wykręcić na tym coolerze, ale nie sprawdzałem

płyta ma niesprawne 3 lub 4 sloty RAM

-----------------------------------------

750 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Witam, Dokupiłem sobie dwie kości pamięci po 8GB HyperX Savage DDR3 8GB 1600MHz CL9 HX316C9SR/8 do już dwóch istniejących po 4GB HyperX Savage DDR3 4GB 1600MHz CL9 HX316C9SR/4. Ku mojemu zaskoczeniu system wykrywa całe 24GB ale obsługuje tylko 16GB. W BIOSie widoczne są wszystkie 4 kości pamięci. Moja płyta główna asrockp67 pro3 powinna obsługiwać do 32GB. Próbowałem już rozwiązać problem poprzez kilka sposobów opisanych w sieci (zmiana wartości w rejestrze ; w 'msconfig' ; zaawansowanych ustawieniach systemu>wydajność), lecz bez pozytywnego skutku. Czy problem leży po stronie pojemności kości pamięci (2x4 + 2x8)? Czy może problem jest gdzie indziej? Pozdrawiam
    • AMD uzyte w filmie wiec wrzucam tutaj  
    • Witam, zdecydowałem, że zamienię aktualną obudowę Base 400 na Lancool III. Nie wiem czy to racjonalny wybór, ale podoba mi się ta buda i zapewne będzie dużym udoskonaleniem w porównaniu do Base 400. Nurtuje mnie jedna rzecz. Posiadam już leciwą płytę B450 Tomahawk, a wentylatory w Lian Li to wersje ARGB (bo tę wersję chciałbym, bo lubię świecidełka). Co w takim wypadku? Jest jakaś możliwość podłączenia ARGB to płyty z RBG? Jakieś konwerter albo coś? Czy może da się to rozwiązać jeszcze inaczej? Zapewne siedzicie mocniej w temacie ode mnie, więc doradźcie proszę, czy taka zmiana z Base'a na dość drogie Lian Li to dobry wybór, czy może jest coś tańszego i równie dobrego pod względem chłodzenia? W środku siedzi Ryzen 3700X z Navisem RGB 240, 3700X, RX 5700XT, Corsair Vengeance RGB Pro. Dziękuję za poradę. Pozdrawiam!
    • Pod Adobe i obróbkę filmów lepiej wziąć Intela, z uwagi na Quick Sync Video. Generalnie pod twoje zastosowania zdecydowanie bardziej widziałbym i7 14700K, niż 7800X3D. Ewentualnie nawet i9, ale to już drożej.  
    • Ryzen 7950X3D ma zarówno wiele rdzeni, świetną wydajność w grach, ale również zużywa o połowę mniej prądu niż 14900K więc nie będzie ci grzał pokoju. Inne akwaria są sporo droższe.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...