Forum PCLab.pl: Zgranie filmiku na You Tube - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zgranie filmiku na You Tube zdjęcie plus plik Wave Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Zamiennik Movie Maker 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Grudzień 2019 - 19:01

Witam wszystkich. Mam niby proste zadanie do wykonania, a jednak nie jest ono takie proste (nic nowego w internecie). Nagrałem swoją gitarę do pliku Wave i chciałbym to połączyć ze zwykłym zdjęciem.jpg w format filmowy przyjmowany na portalu You Tube. Zrobiłem to w darmowym programie "Edytor Wideo" Microsoftu, ale to zniekształca plik Wave (słychać jakieś dziwne trzaski czy kliknięcia - nie wiem jak to nazwać), więc to odpada. Z kolei program Video Pad jest tak "łatwy" w obsłudze, że tylko przyklasnąć jego twórcom. Plik Wave ma minutę i 50 sekund, ale jak dodam do tego zdjęcie, to zdjęcie pokazuje się przez 3 sekundy, a potem czarno i sama muzyka leci. Moje pytanie brzmi jaki program ściągnąć by swobodnie stworzyć normalny film (bez zniekształcen dźwiękowych), który będzie trwał minutę i 50 sekund ze zdjęciem w tle, które nie zniknie po 3 sekundach lub jak rozszyfrować program Video Pad by to zrobić, a prawdopodobnie da się to zrobić, tylko twórcom zabrakło wyobraźni...pewnie myśleli, że pasją człowieka jest siedzenie nad programem i czasochłonne rozkminianie banalnej rzeczy...

Ten post był edytowany przez Zamiennik Movie Maker dnia: 13 Grudzień 2019 - 11:43

#2 Użytkownik jest niedostępny   deton24 

• beware
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Grudzień 2019 - 20:00

Mój link
Musisz rozciągnąć klip wideo do długości audio. Złap za końcówkę klipu wideo w odpowiednim momencie jak kursor zmieni ikonę.
Jeśli będziesz miał podobny problem z dźwiękiem, możesz użyć jeszcze MKVMerge aby podmienić ścieżkę audio na oryginalną, odznaczając tamtą, która będzie wyżej, a dodając ten wav do wideo z VideoPad, opcją scalania po dodaniu. Wyskoczy okienko pytające co chcesz zrobić po dodaniu nowego pliku do istniejącego wideo. Chodzi o scalenie dwóch plików.

Ten post był edytowany przez deton24 dnia: 12 Grudzień 2019 - 20:01

Strona 1 z 1