Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech kasę wyda na pierwsze lepsze schronsko dla zwierząt. Tak mi sumienie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sumienie podpowiada żeby mnie tą kasę przelał. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupie nowego ps5 choć ze względu jak będzie ta paskuda wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oficjalnego wyglądu PS5 jescze nikt nie przedstawił.

 

Na razie to są tylko zgadywanki i domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do zakupu konsoli 9 generacji.Którą kupie to dopiero zdecyduje pod koniec roku a na razie to nie znam ceny konsol i wyglądu Ps 5 a co tu mówić o podzespołach.Kupie pierwszy model konsoli i nie martwię się na zapas czy trafie na wadliwy egzemplarz.Jak na razie mamy koniec stycznia to jaj skupiam się na ogrywaniu zaległych gry z kupy wstydu i myślę o nowych grach które będą miały premierę.

 

Bo im wstyd to pokazać. :lol2:

Wygląd to jedna sprawa ale jak się okaże że PS 5 jest słabsze od XBOX SERIES X to ciekawe jakie gracze zareagują na taką wiadomość. :D

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery nowych konsol został jeszcze trochę czasu to jest czas na zastanowienie którą kupie.Ja kupie raczej XBOX SERIES X bo mam akcesoria ale jescze będę miał możliwości grania w gry które mam na Xbox One S :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie ze nowe konsole pozwolą na grę 4k+60 fps w jakies wiedzminy rdr itp? co chyba chciało by większość użytkowników konsol? , zamiast jakies glupie 8k i 30 fps itp xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego 8K, wybijcie to sobie z głowy. :E A to czy stare tytuły będą chodziły w 4K/60fps zależy albo od twórców gier albo od producentów konsol. Podobno kombinują coś z odblokowywaniem fps i rozdzielczości dla gier poprzedniej generacji, ale jak to będzie działać i czy w ogóle będzie, zobaczymy dopiero po premierze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie nowe Xboxy będą mieć CPU 8/16 4 GHz, to pecetowców czeka upgrade. 3700X pozwoli na tyle fps ile konsola. Gry działające na konsoli w 30 fps w ogóle nie pójdą w 60 na pecetach (chyba że będą wspierać 16/32).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3700X pozwoli na tyle fps ile konsola... za kilka lat. :) Zanim wyjdą tak wymagające gry minie sporo czasu. Poza tym nikt nie będzie sobie ubijał rynku PC grami z jakimiś nierealnymi wymogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie nowe Xboxy będą mieć CPU 8/16 4 GHz, to pecetowców czeka upgrade. 3700X pozwoli na tyle fps ile konsola. Gry działające na konsoli w 30 fps w ogóle nie pójdą w 60 na pecetach (chyba że będą wspierać 16/32).

Yup, i deweloperzy to pewnie debile i ubiją sobie 90% rynku tak z palca :E Gdzie ty żyjesz? Bo na pewno nie w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzy się na podzespoły XBOX SERIES X to wygląda ciekawie i na pewno rozgrywka w 4K 60-120 fps to jest jak najbardziej możliwe.Jeżeli chodzi rozgrywkę w 8K to trzeba zaczekać na premiere konsoli i trzeba sprawdzić czy konsola nie będzie się dławiła w czasie grania. :D

 

Redaktorzy wymyśli sobie Xbox Lockhart a Microsoft zaprzeczył że konsola powstaje.Widać że redaktorzy się nie poddają i chcą ludzi zrobić debili bo ich źródło to ploteczki. :lol2:

 

Ciągle widzę jakieś plotki o 9 generacji konsol i założę się że większość

z tych newsów to wyobraźnia redaktorstw. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty patrzysz na podzespoły, których nikt jeszcze nie ujawnił. Wstaw siebie zamiast tych redaktorów i przeczytaj na głos. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o 8K czy 4K 120fps w kontekście nowych konsol to niezły odlot w kosmos. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to może niektóre stare gry będą chodzić w wyższej rozdzielczości czy fps, ale o nowych zapomnijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil Spencer stawia na płynność ponad fajerwerki graficzne i zapowiada Ori and the Will of the Wisps nawet w 120k/s a gra jest przecież genialna jeśli chodzi o warstwę artystyczną.

 

Nie będzie żadnego 8K, wybijcie to sobie z głowy. :E

W filmach może być w sumie to nie jest nic nowego więc wsparcie dla 8K ma sens w konsoli ale nie w znaczeniu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie tak, w filmach i w menu systemu może być, ale niektórzy myślą że będzie tak w nowych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty patrzysz na podzespoły, których nikt jeszcze nie ujawnił
Przypomnę, że wyciekły dane i ceny procesorów, np. AMD Ryzen 3 3300G (6/12; 3,0/3,8 GHz; TDP 65W; iGPU) to około 549 złotych :) Trzeba szukać w marcu 2019 (czyli 4 miesiące przed premierą) :)

 

Pisanie o 8K czy 4K 120fps w kontekście nowych konsol to niezły odlot w kosmos.
Jest to tak samo "niemożliwe" jak 4K na PS4 Pro. Kwestią jest kiedy to dadzą, bo obecnie jest trochę za wcześnie, a nie mogą dać wersji Pro 3 lata potem, bo to już za późno. Bezsensowne TV 8K już wchodzą do sprzedaży (tak jak kiedyś weszły absurdalne 4K, gdy jeszcze dziś się FHD nie przyjęło, normalni ludzie ogromną większość oglądają w SD lub HD z bardzo niskim bitrate, że dopiero z internetu się dowiedziałem po paru miesiącach, że TVP Info jest 1080i).

 

8K i 20-30 fps jest proste do osiągnięcia. Oczywiście nadal to będziesz oszukane 8K (realnie 5,5K), do tego detale na low i śmiga. Dalej marketingowcy wytłumaczą ci czemu 4K to przeżytek, a 8K jest cudowne i większość uwierzy. Po prostu powtórka z PS4 Pro.

 

Phil Spencer stawia na płynność ponad fajerwerki graficzne
Stawiać to se może.

 

PS2 miało kosztować 1200 zł, a gry miały wyglądać jak filmy, gdy dziadowski Dreamcast był za 1500, a gry ani odrobinę nie przypominały filmów. Tu tak samo marketingowcy oszuści wytłumaczą, że 4K to przeżytek (a high i 60 fps są bez znaczenia), że PS5 jest lepsze bo ma nowoczesne 8K.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4PRO nie ma 4K chyba że chodzi Ci o ten marketingowy checkerboard rendering. 4K to masz w nielicznych przypadkach dopiero na sporo mocniejszym XOX i to też nie zawsze natywne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak jest natywne to odpowiada ustawienia średnio-wysokim z PCtów. Jeżeli 8K@30fps pojawi się na tej generacji konsol to znowu to będzie kombinacja średnio-wysokich detali + checkerboard rendering + vsr (>.>) , a na pewno jedyne 8K@30fps jakie będzie stanie zobaczyć to za pośrednictwem 8K BluRay, bo obie konsole będą posiadały HDMI2.1 i możliwość wyświetlania takiej rozdzielczości.

 

https://www.tweaktown.com/articles/8749/geforce-rtx-2080-ti-nvlink-8k-60fps-gaming-now-reality/index7.html

 

2x2080Ti ma spadki do 22fps w presecie Very High w R6 Siege :E Za to w Far Cry 5 Ultra 32fps

 

Pojedynczy 2080Ti ma 13.4.

 

Mi tam 8k rybka, bo i tak są całe dwa telewizory od LG ($20,000.99 :E) i Samsunga ($8,000), które są wstanie tą rozdzielczość obsłużyć bez straty na jakości (HDMI2.1). Mam nadzieje, że będzie możliwość wyboru tak jak teraz Obraz (w Xie jest chyba nawet rozdzielczość 1440p) i Płynność kosztem obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiać to se może.

 

PS2 miało kosztować 1200 zł, a gry miały wyglądać jak filmy, gdy dziadowski Dreamcast był za 1500, a gry ani odrobinę nie przypominały filmów. Tu tak samo marketingowcy oszuści wytłumaczą, że 4K to przeżytek (a high i 60 fps są bez znaczenia), że PS5 jest lepsze bo ma nowoczesne 8K.

Dreamcasta to Ty szanuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sobie na moim Xbox One S wchodzę na przeglądarkę a tam kolejne ploteczki i ja się po co to komu kur..... :Crash:

 

Piszą o tym samym :kupa: a zero konkretów .Raz jest plotka XBOX SERIES X jest mocniejszy od Ps 5.Druga plotka to Ps 5 będzie mocniejszy od XBOX SERIES X.Ja mam z tego bekę i co nowy news tym głupszy. :hahaha:

 

Powiem tak że nie wierze w wygląd konsoli która może być zupełnie inna i informacja o podzespołach może nie być precyzyjna bo konsola może będzie mocniejsza od Ps 5 ale nie ma żadnych potwierdzonych informacji że tak sytuacja będzie miała miejsce. :E

 

Podsumowują włączam Xbox One S i śmieje się z kolejnych ploteczek :]

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PS4PRO nie ma 4K chyba że chodzi Ci o ten marketingowy checkerboard rendering.
To zwę oszukane 4K i tak samo będzie zrobione 8K.

 

Dreamcasta to Ty szanuj.
DC szanuję, po prostu powtarzam kłamstwa oszustów - marketingowców Sony. Udało im się zniszczyć DC, udało się też wam w mówić, że oszukane 4K i 20 fps jest super. Tak samo wam wmówią, że 8K jest wspaniałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...