Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 106098213_268434894581565_6076546695513100076_n.thumb.jpg.4f3f9e08e084108aa79a0f4c9b6fa526.jpg

może to fejk, a może cudem nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witchfire raczej nie. Już potwierdzili devy, że się nie pojawią. A szkoda!  Co do reszty to całkiem możliwe,  sporo przecieków jest odnośnie Fable czy Perfect Dark. Forca Motosport to raczej tradycja - pewnie się pojawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forca? Chyba Forza :E;)

Chmielarz się sprzedać raczej nie da. Kiedy People Can Fly zamieniło się w Epic Games Poland to szybko uciekł przed cudzym batem nad głową.

Ciekawe ile prawdy jest w reszcie tych informacji. Reboot Fable i Perfect Dark brzmi całkiem przyjemnie, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Forze, ktora raczej bez przeciekow bedzie pewniakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Forca? Chyba Forza

Napisałem tak jak się czyta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę na tym screenie forza 4k 120fps RT?  :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2020 o 12:04, ODIN85 napisał:

Ostateczny tył

Optyk audio wyleciał? :hmm:

ky0Lpfl.0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.07.2020 o 00:01, Radio_Tirana napisał:

Wygląda jak się patrzy. Oby te HDMI było w standardzie 2.1

Musi być, skoro sprzęt ma wspierać VRR, ALLM (choć w 2.0b też to jest) i 120 fps w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dalej nie moge się nadziwić jaki to czołg będzie za 2500zł. Za tyle to będzie sam procesor do PC o wydajności tego z xklocka.

U konkurencji robili porównanie PC o wydajności słabszego xboxa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wompierz napisał:

Dalej nie moge się nadziwić jaki to czołg będzie za 2500zł. Za tyle to będzie sam procesor do PC o wydajności tego z xklocka.

A teraz rzeczywistosc: na PC "ten" procesor kosztuje 1350 a nie 2500 i do tego jest >15% szybszy a jeszcze w tym roku, chwile po konsolach, bedzie mial nastepcow ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NPQzPvY.jpg

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Wu70 napisał:

A teraz rzeczywistosc: na PC "ten" procesor kosztuje 1350 a nie 2500 i do tego jest >15% szybszy a jeszcze w tym roku, chwile po konsolach, bedzie mial nastepcow ;) 

ale już sama grafika będzie warta spokojnie ponad 2000zł a gdzie tu 16GB GDDR6, 1TB SSD 2,4GB/s i cała reszta. Obecnie taki PC to przynajmniej 5000zł.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po ile gdy kupisz 10 mln sztuk? I to nie w x-kom, ale bezpośrednio u producentów, prosto z taśmy? Tu ciężko powiedzieć, bo zniżki hurtowe bywają małe, ale też ekstremalne. Zwykle cena u producenta jest ze 3-4 razy niższa niż w sklepie (towary ogólne), ale oczywiście dochodzą podatki, transport, jak też Microsoft musi dać zniżki hurtowe sklepom. Tak więc zbicie ceny o 1/3 to łatwizna, o 1/2 to już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie cena 10mln sztuk u producenta bo jestem zwykłym konsumentem i kupię 1szt. tak jak wszyscy inni. Więc dla mnie liczy się cena sklepowa za 1szt. W dniu premiery XSX nikt nie kupi niczego mocniejszego w takiej samej cenie. Dlatego jeśli chodzi o samo granie a nie prace to XSX będzie najlepszą opcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sino napisał:

A po ile gdy kupisz 10 mln sztuk? I to nie w x-kom, ale bezpośrednio u producentów, prosto z taśmy? Tu ciężko powiedzieć, bo zniżki hurtowe bywają małe, ale też ekstremalne. Zwykle cena u producenta jest ze 3-4 razy niższa niż w sklepie (towary ogólne), ale oczywiście dochodzą podatki, transport, jak też Microsoft musi dać zniżki hurtowe sklepom. Tak więc zbicie ceny o 1/3 to łatwizna, o 1/2 to już sporo.

Normalnie odkryłeś Amerykę. To chyba wiadome, że taki MS zapłaci za podzespoły mniej bezpośrednio u samego źródła, do tego w ramach kontraktu, na którym widnieją cyfry mające po sześć zer.

Tu chodzi o klienta końcowego, czyli o to, ile będziesz musiał wyciągnąć z portfela, kiedy samemu przyjdzie Ci za te wszystkie cuda zapłacić przy kasie. No chyba, że kupujesz po te 10 milionów sztuk, wtedy może rabat rzeczywiście dostaniesz.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

ale już sama grafika będzie warta spokojnie ponad 2000zł a gdzie tu 16GB GDDR6, 1TB SSD 2,4GB/s i cała reszta. Obecnie taki PC to przynajmniej 5000zł.

"Obecnie" to za grosze kupuje sie znacznie lepszy (ale niekoniecznie tanszy) sprzet niz obecne konsole. ;) 
Ale pod koniec roku kiedy konsole rzeczywiscie beda dostepne - bedziesz juz mial kolejna generacje cpu + kolejna gpu amd (w przypadku GPU bedzie to ta sama arch co konsola) + kolejne gpu od nvidii.

Poza tym pamietaj, ze nie jestesmy ciemnym ludem i korzystamy z komputerow. Nie trzeba kupowac zalego zestawu zeby pograc :D

Konsole beda tansze (jako sprzet) bo musza byc, ale dla mnie nigdy nie byl to przewazajacy argument biorac pod uwage caloksztalt

Edytowane przez Wu70
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pudełka, wygląda jakby Series X nie miał konkretnie swojej wersji :hmm:  Jedno pudło pod Series X i Xbox one. Ciekawe czy coś się zmieni w przyszłości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak za pare lat będą już gry tylko na XSX to co wtedy. Dodatkowo co z oznaczeniem Xbox series S? Ładny kibel narobili z tymi pudełkami, my damy radę, ale co z innymi... pozostaną im tylko pytania do sprzedawcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Nie obchodzi mnie cena 10mln sztuk u producenta bo jestem zwykłym konsumentem i kupię 1szt. tak jak wszyscy inni. Więc dla mnie liczy się cena sklepowa za 1szt. W dniu premiery XSX nikt nie kupi niczego mocniejszego w takiej samej cenie. Dlatego jeśli chodzi o samo granie a nie prace to XSX będzie najlepszą opcją.

Też jestem zadania że nie ma co kombinować ja lubię grać na TV UHD z HDR więc opcja jest prosta do multi-platformy XSX a do reszty EX'ów PS5. Zamiast wydać 7-10K na blaszaka to pewnie za 5000 zł będą dwie konsole. Dla kogoś kto lubi sobie tylko pograć jest to dobra opcja zwłaszcza że gry na płytkach i nie trzeba się zastanawiać na jakich ustawieniach odpalisz. 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pokazać Age of Empires 4  ? na pokazie 23.07. Jednak, interesuje mnie tylko wersja PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...