Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serio MS mówił o wsparciu M&K? W sensie w każdej grze na Series X podepnę M&K? Dla mnie najważniejsze jest żebym mógł podpiąć M&K pod Cold War a to się raczej stanie bo jest Cross Play. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Już na wstępie Linus przestrzelił. XSX to poziom RTX2080 Super a po konkretnych optymalizacjach może być w połowie drogi między 2080Super a RTX 2080Ti.

 

XBOX SERIES X ma też na starcie 30-35% więcej do wydajności względem PlayStation 5 a to nie jest mało. 

28 minut temu, kubikolos napisał:

Serio MS mówił o wsparciu M&K? W sensie w każdej grze na Series X podepnę M&K? Dla mnie najważniejsze jest żebym mógł podpiąć M&K pod Cold War a to się raczej stanie bo jest Cross Play. 

Nie wiem czy w każdej ale już na XOX jakieś dodali https://pclab.pl/news79249.html a teraz podobno ma być to jeszcze lepiej zrobione

Początkowo mówiło się też o trybie Windows 10 ale ostatecznie zrezygnowali z tego pomysłu https://pclab.pl/news83065.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kubikolos napisał:

Serio MS mówił o wsparciu M&K? W sensie w każdej grze na Series X podepnę M&K? Dla mnie najważniejsze jest żebym mógł podpiąć M&K pod Cold War a to się raczej stanie bo jest Cross Play. 

Nikt nic takiego nie powiedział, od miesięcy jest to realizowane na xbox a obiecywane od 2 3 lat i ... to nie działa. Ms dał wybór developerom a ci wcale się nie kwapią aby dodać to do swoich produkcji, może jakieś pojedyncze tytuły. Do szybkich ruchów myszki musi być co najmniej 60fps a na padzie 30 styknie. Czy nowy xbox zapewni 4k w 60fps, pewnie nie w każdym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX Polska tłumaczy 

Co oznacza "Zoptymalizowane dla Xbox Series X"? 

oraz

Jak DZIAŁA Smart Delivery?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba po nocce nawet nie będę się kładł spać xD Od razu przelew BLIKiem leci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Byle się w 15 minut nie wyprzedały, to będzie dobrze XD

W 15 min to nie ale pewnie do 15:00 nic już nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kubikolos napisał:

Ja chyba po nocce nawet nie będę się kładł spać xD Od razu przelew BLIKiem leci :D

 

39 minut temu, Tomek1623 napisał:

Żeby zdążyć, reszta mnie nie interesuje XD

Tylko zostawcie coś dla mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, ja zamówię chyba w Media Expert bo mam do nich bardzo blisko, więc mogę odebrać osobiście.  Poniedziałek i wtorek mam wolny, więc idealnie ? będę od 8:30 przy PC.

Ewentualnie zamówię tam, gdzie będzie dłuższy okres GamePassa dodawany :D

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak o game passie jako dodatek, nic nie wspomina przy preorderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

Bez kitu, ja zamówię chyba w Media Expert bo mam do nich bardzo blisko, więc mogę odebrać osobiście.  Poniedziałek i wtorek mam wolny, więc idealnie ? będę od 8:30 przy PC.

Ewentualnie zamówię tam, gdzie będzie dłuższy okres GamePassa dodawany :D

Jak mi znajomy nie załatwi to też będę musiał się przejść ?

27 minut temu, ODIN85 napisał:

Zapomnijcie że się wszyscy załapiecie jak każdy wie o której to ruszy.

Kolejny plus dla Sony:thumbup:

I pewnie dlatego SONY przeprasza za "świetne" zorganizowanie Pre-Orderów ? 

Sony przeprasza za sytuację z preorderami PS5 i obiecuje nowe dostawy konsol

Kolejne urządzenia wkrótce trafią do sklepów.

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-09-20-sony-przeprasza-za-sytuacje-z-preorderami-ps5-i-obiecuje-nowe-dostawy-konsol

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ODIN85 napisał:

A M przeprosi za błąd systemu, konsol już nie było a zamówienia dalej przechodziły?

Sralis, mazgalis , dupalis masz jak byk w linku wyżej a wyskakujesz z MM

"Wiele sklepów rozpoczęło przedsprzedaż PlayStation 5 tuż po niedawnym pokazie, choć przekonywano, że zamówienia ruszą dopiero następnego dnia. Doprowadziło to do zamieszania, ponieważ niektórzy zainteresowani nie byli w stanie kupić sprzętu".

Faktycznie brawa dla SONY lepiej tego nie mogli zrobić ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens w sumie brać series x posiadać Xox? Z gier które nadchodzą interesuje mnie ac valhalla , mafia remake i co jeszcze cyberpunk może? Ms dał ciała że nie ma horizon 5 jako launch title. Mam wrażenie, że biorąc series x grając w 4k jedyna różnica to będzie 60 FPS vs 30(a gram 30 FPS na Xox od dawna i zupełnie nie widzę tego sławetnego braku płynności  30fps grając na telewizorze) . Nastawiłem się na kupno series x w grudniu tylko jakoś na razie nie widzę sensu. Dopóki nie zaczną wychodzić gry które ewidentnie na series x będą oferować coś więcej vs Xox(pomijając 60 FPS vs 30w 4k) to zakup series x posiadając x wydaje się bezsensowny na chwilę obecna. Bo i tak wszystkie nowe gry na Xox będą banglac 4 k ew w dynamic res.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie miałem obie konsole i wszystkie multiplatformowe gry ograłem na One X ze względu na lepszą grafikę/płynność lub to i to względem PS4 Pro.

Myślicie, że tu też będzie warto brać Xa? Mam też GPU przez ponad rok ważny to może dla samego abonamentu warto? 

Trzeba czekać na pierwsze testy i decydować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica wg. mnie to będzie przepaść.  Dzień i noc. Znacznie lepsza karta graficzna i procesor. Poza klatkarzem, będzie ładniej i dojedzie jeszcze Ray-Tracing, a także inne fliczery, poza tym loadingi będą znacznie krótsze. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, WPW napisał:

Jaki jest sens w sumie brać series x posiadać Xox? Z gier które nadchodzą interesuje mnie ac valhalla , mafia remake i co jeszcze cyberpunk może? 

No właśnie taki jak sam napisałeś. Do multi-platform jest to lepsza konsola jeśli nie grasz na odpowiednio wydajniejszym PC.

1 minutę temu, lycone napisał:

Obecnie miałem obie konsole i wszystkie multiplatformowe gry ograłem na One X ze względu na lepszą grafikę/płynność lub to i to względem PS4 Pro.

I tutaj będzie to wyglądać podobnie 

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Różnica wg. mnie to będzie przepaść.  Dzień i noc. Znacznie lepsza karta graficzna i procesor. Poza klatkarzem, będzie ładnie i dojedzie jeszcze Ray-Tracing, a także inne fliczery, poza tym loadingi będą znacznie krótsze. 

Dokładnie. 30% a czasem nawet więcej to nie jest mała różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3TF RDNA2 = PS4 PRO czyli 4,2TF GCN . Więc naprawdę sporo.

Nikt mi nie wmówi, że GPU w PS5 będzie latało na 2,23GHz. Nawet 2GHz może nie być na stałe.

Dlatego PS5 licze jako 9TF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie posiadałem nigdy konsoli Microsoftu czuję, że będę mega zadowolony z samej konsoli, gier i tego jak to wszystko będzie działać. Bazowe PS4 nie daje już w ogóle rady przez co się mega zraziłem i raczej nie kupię już nigdy konsoli Sony. Za to wiem, że Series X zapewni mi to czego potrzebuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, SPYCHCIO napisał:

3TF RDNA2 = PS4 PRO czyli 4,2TF GCN . Więc naprawdę sporo.

Nikt mi nie wmówi, że GPU w PS5 będzie latało na 2,23GHz. Nawet 2GHz może nie być na stałe.

Dlatego PS5 licze jako 9TF.

No właśnie coraz więcej plotek o tym że zegary karty i CPU nie mogą naraz być takie jak w specyfikacji (wg nich standardowo byłoby 8TF) - ja czekam na konkrety i porównanie do XSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że takie zegary na GPU nie będą. Jak ktoś siedzi w tematyce PC to wie jakim kosmosem jest taktowanie na poziomie 2,23GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...