Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, kubikolos napisał:

Mimo, że nie posiadałem nigdy konsoli Microsoftu czuję, że będę mega zadowolony z samej konsoli, gier i tego jak to wszystko będzie działać. Bazowe PS4 nie daje już w ogóle rady przez co się mega zraziłem i raczej nie kupię już nigdy konsoli Sony. Za to wiem, że Series X zapewni mi to czego potrzebuję. 

Mam podobne przeczucia i mam nadzieję że XSX miło mnie zaskoczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy xklocek, czy ps5 to i tak każdy będzie zadowolony.

Ważne żeby w końcu zrobili użytek z VRR i Atmosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba większość kupi obie konsole, więc problemu nie ma.

Soundbara z Atmosem też biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Tutaj chyba większość kupi obie konsole, więc problemu nie ma.

Soundbara z Atmosem też biorę.

Kupią obie i jeszcze pc z rtx 3080 a na ceny gier narzekają? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja nie narzekam, po przejściu sprzedaje.

Ja biorę oba next-geny jak azgan.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

Nie wiem ja nie narzekam, po przejściu sprzedaje.

Ja biorę oba next-geny jak azgan.

Ja jedną i wystarczy. Aż tak mi na grafice nie zależy, a różnica pewnie okaże się drobiazgowa. Jakoś wielkiej między ps4 pro a xbox x nie widziałem, czasami jakaś gra potrafiła 60 fps dostać, ale nawet tyle nie trzymała (przykład Wiesiek 3).

Może i PS5 jest słabsze, ale trzeba brać pod uwagę, że mimo 12TFLOS w XSX może być ona ograniczana przez Skę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że PS5 również będzie ograniczane prze Skę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Tutaj chyba większość kupi obie konsole, więc problemu nie ma.

Soundbara z Atmosem też biorę.

Ja już mam i polecam SONY HT-ZF9 z tylnimi głośnikami (SA-Z9R) ten zestaw gra naprawdę fantastycznie (miałem poprzednio LG SL8Y z głośnikami wycelowanymi w sufit więc mam jakieś porównanie).

Pod nowe konsole w szczególności XBOX SERIES X który będzie wspierać DOLBY ATMOS idealny zestaw. Gdybym miał brać ponownie to wybrałbym go bez wachania, wart każdej złotówki.

9 godzin temu, .winter. napisał:

Czy xklocek, czy ps5 to i tak każdy będzie zadowolony.

Ważne żeby w końcu zrobili użytek z VRR i Atmosa.

XSX będzie też wspierać w grach DOLBY VISION co jest mega fajną sprawą jeśli masz TV który potrafi zrobić użytek z tego nowoczesnego formatu HDR

Zapowiada się konsola na wypasie

logo-xbox-series-x-ujawnione-2.jpg

23658e7603080db3f7830adb2f98c938.png

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Nie wiem ja nie narzekam, po przejściu sprzedaje.

Ja biorę oba next-geny jak azgan.

I prawidłowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w odp. do posta SPYCHCIO (jest zainteresowany dobrym soundbarem z Atmosem pod XBOX SERIES X oraz PS5 o czym sam wspomniał) a nie do ciebie. Ty nie jesteś zainteresowany ani XSX ani soundbarem z Atmosem więc nie wiem po co tutaj zaglądasz? Po to żeby napisać że SONY lepiej się przygotowało do Pre-Orderów i że XBOX SERIES X jest be i jak brać to tylko PS5? Przypomina mi się jak ganiałeś po forum wyśmiewając się z grania na konsoli i oglądałeś wszystkie EX'y na YT dopóki sam sobie nie kupiłeś PS4 stając się od tej pory "rycerzem" SONY ? Z OLED TV było podobnie dopóki sam sobie nie sprawiłeś takiego sprzętu tak więc ODIN kto jak kto ale ty jesteś ostatnią osobą na tym forum która powinna pouczać innych.

Wracając do tematu XSX gdzie będziecie jutro składać zamówienia?

x-main.jpg

Elektro-markety, X-KOM, Allegro czy z sklepu Microsoftu? A może macie jeszcze jakieś inne możliwości (znajomości) ??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W pierwszej kolejności x-kom (mam rabat). Jak się tam nie uda to będę szukał gdzie indziej. Zakup bezpośrednio u Microsoftu wydaje się najbezpieczniejszy - pewnie nie będzie problemu z dostawą w dniu premiery, ale obstawiam, że tam najszybciej zniknie możliwość składania zamówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie korci zamówić XsX jutro, ale po ostatnich rewelacjach Sony (ceny gier) zastanawiam się czy jednak lepiej nie będzie poczekać czy MS nie wyciągnie jakiegoś syfu z rękawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was będzie brał dodatkowo do XBOX SERIES X ten specialny dysk SSD?

0-Jfk9kp-TURBXy8x-Yj-Ez-OTgw-OGE0-NTlj-Y

XBox-Series-X-karta-1-jpeg.jpg

XBox-Series-X-karta-2-jpeg.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś różnica między drogim ssd od MS podłączonym do portu a ssd nvme podłączonym po usb? Coś w ogóle zapowiadali po co jest dodatkowy, specjalny port?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nie będziesz miał przepustowości bezpośrednio pod PCIe. Stawiam, że ten port jest przylutowany pod magistralę. Więc jak połączysz po USB nie otrzymasz pełnej prędkości dysku. Z tego co słyszałem dyski HDD podłączone pod USB nie będą miały możliwości instalacji nowych gier (Pisanych pod SSD). Ile w tym prawdy to nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie w praniu czy ssd podłączony pod usb 3.1 będzie mocno ograniczany. Nie zastanawiałbym się nad tym specjalnie, bo 512 GB w obecnej generacji mi spokojnie wystarczyło, ale nie chce mi się pracować :E

Ale ponarzekam sobie, szkoda, że nie ma USB-C :E 

No i pewnie jutro w pracy będę się czaić na Xa, kusi mnie Game Pass :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, .winter. napisał:

Ja jedną i wystarczy. Aż tak mi na grafice nie zależy, a różnica pewnie okaże się drobiazgowa. Jakoś wielkiej między ps4 pro a xbox x nie widziałem, czasami jakaś gra potrafiła 60 fps dostać, ale nawet tyle nie trzymała (przykład Wiesiek 3).

Może i PS5 jest słabsze, ale trzeba brać pod uwagę, że mimo 12TFLOS w XSX może być ona ograniczana przez Skę.

Nie mogę się z tym zgodzić chociaż praktycznie zawsze się zgadzamy tak tutaj... no nie. Nie widziałeś? W takim razie nie miałeś porównania. Sporo multi-platform wyglądało lepiej dzięki wyższej rozdzielczości i stabilniejszej ilości k/s. Tutaj nawet nie trzeba być ekspertem bo nawet zwykły "janusz" był w stanie wskazać palcem różnicę np. w takim RDR2 czy FFXV

 

 

XBOX SERIES X ma mocniejsze bebechy o ponad 30% i tego nie zmienisz, przewaga na korzyść konsoli Microsoftu będzie widoczna również w tej generacji 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie biore dodatkowego dysku, zawsze gram jednocześnie w jedną gre. 1TB wystarczy mi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę oglądać bo doskonale wiem jakim szrotem jest bazowe PS4... Aż mi przykro, że dałem się wkręcić na te exy... Tylko kilka gier sprawiło mi przyjemność. Reszta nie była grywalna.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Jestem pod-Januszem bo niby widzę, ale mam w dupie :E

I dla takich osób jest właśnie tani jak barszcz XBOX SERIES S ?

Jak nie zwracasz uwagi na takie rzeczy lub nie masz odp. TV żeby było widać różnice to XSX jest zbędnym wydatkiem i marnowaniem potencjału sprzętu.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kubikolos napisał:

Ja nie muszę oglądać bo doskonale wiem jakim szrotem jest bazowe PS4... Aż mi przykro, że dałem się wkręcić na te exy... Tylko kilka gier sprawiło mi przyjemność. Reszta nie była grywalna.. 

Ja to tłumaczę tym niezorientowanym  w temacie więc wybacz jeśli mówię o rzeczach oczywistych ale nie każdy jest świadomy tego ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...