Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lista ekip zrzeszonych w Xbox Game Studios:

  • Bethesda Softworks
  • Bethesda Game Studios
  • id Software
  • ZeniMax Online Studios
  • Arkane
  • MachineGames
  • Tango Gameworks
  • Alpha Dog
  • Roundhouse Studios
  • 343 Industries
  • Compulsion Games
  • Double Fine Productions
  • inXile Entertainment
  • Mojang Studios
  • Ninja Theory
  • Obsidian Entertainment
  • Playground Games
  • Rare
  • The Coalition
  • The Initiative
  • Turn 10 Studios
  • Undead Labs
  • World's Edge
  • Xbox Game Studios Publishing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy przy pre-orderach trzeba od razu płacić pełną cenę, czy na razie tylko składa się zamówienie, a pieniądze pobierają później? Jeśli różnie, to w których sklepach pobierają całość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kszyrztow napisał:

 

Lista ekip zrzeszonych w Xbox Game Studios:

Żeby jeszcze ta ekipa zaczęła robić jakieś konkretne gry, najlepiej exy Xbox/PC, co by Japończykom sushi w gardle stanęło. :E Na razie jest bidnie. Szkoda zwłaszcza Rare, które po przejęciu praktycznie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem vloga Rock I Borys, i Borys tam mówi że wie, że w pierwszym rzucie na Polskę będzie 150 000 konsol. 100 000 Series X i 50 000 Series S. Także może zdążymy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam opłacony preorder na Ps5 za pełną kwotę, ale mam coraz większe wątpliwości... Ile będzie kosztować ten game pass na xboxa (sama konsola bez PC) rocznie ? Tak docelowo, bez promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Vulc napisał:

Żeby jeszcze ta ekipa zaczęła robić jakieś konkretne gry, najlepiej exy Xbox/PC, co by Japończykom sushi w gardle stanęło. :E Na razie jest bidnie. Szkoda zwłaszcza Rare, które po przejęciu praktycznie nie istnieje.

Mimo wszystko lista wrażenie robi. Ale tak jak piszesz - czyny, nie słowa :E Ruchy MS mi się podobają, ale np. wystarczy sobie tylko przypomnieć co się działo, kiedy pokazali Halo. I cyk, powietrze z balonika ucieka. Tak więc patrzę na to z optymizmem, ale umiarkowanym.

Rare szkoda, ale oni nigdy nie wrócą do formy z czasów, kiedy tłukli hit za hitem pod skrzydłami Nintendo. Mimo wszystko ja ich nie skreślam. Sea of Thieves wygląda spoko, Everwild zapowiada się co najmniej ciekawie. Może coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Mikkonen napisał:

Mam opłacony preorder na Ps5 za pełną kwotę, ale mam coraz większe wątpliwości... Ile będzie kosztować ten game pass na xboxa (sama konsola bez PC) rocznie ? Tak docelowo, bez promocji.

Game Pass na konsolę 480 zł/rok. Jednak lepiej dopłacić do Game Pass Ultimate (PC, konsola, xcloud, gold) 659,88 zł/rok :) 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, esef napisał:

Game Pass na konsolę 480 zł/rok. Jednak lepiej dopłacić do Game Pass Ultimate (PC, konsola, xcloud, gold) 659,88 zł/rok :) 

Dzięki. A czym się to różni na przykład od tego:

https://www.euro.com.pl/xbox-live/microsoft-subskrypcja-xbox-live-gold-12-m-cy-kod-aktywacyjny-epay.bhtml

Pytam bo zielony w temacie xboxa jestem, ale pomału badam temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Sony odpowiedziało podwyżką ceny gier i PlayStation Plus Collection :thumbup:

Czemu wszyscy powtarzają te bzdury, jakoby tylko Sony podniosło ceny. Wszystkie poszły w górę. Zobaczymy, czy gracze odpowiedzą portfelami i ich szybciutko utemperują, czy jeszcze dupcię wypną i poproszą o niebieskie skiny broni za $30.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Mikkonen napisał:

Dzięki. A czym się to różni na przykład od tego:

https://www.euro.com.pl/xbox-live/microsoft-subskrypcja-xbox-live-gold-12-m-cy-kod-aktywacyjny-epay.bhtml

Pytam bo zielony w temacie xboxa jestem, ale pomału badam temat :)

Live Gold to odpowiednik PS Plus. Jak chcesz kupić Game Pass znacznie taniej to możesz kupić Xbox Live Gold (na 12 miesięcy lub 36) i po aktywowaniu subskrypcji kupić dodatkowo Game Pass Ultimate na promocji za 4 zł. Wtedy ci przekonwertuje wszystko do jednego abonamentu i zamiast płacić ponad 600 zł za rok, zapłacisz nieco ponad 200 zł :) 

P.S. Jeszcze możesz przejrzeć oferty kont od januszy na allegro/olx. W ostatnim czasie IGN rozdawało 14 dniowe kody Game Pass - ludzie natłukli na kontach game pass na kilka lat i teraz chcą się dorobić :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TmK napisał:

Czemu wszyscy powtarzają te bzdury, jakoby tylko Sony podniosło ceny. Wszystkie poszły w górę. Zobaczymy, czy gracze odpowiedzą portfelami i ich szybciutko utemperują, czy jeszcze dupcię wypną i poproszą o niebieskie skiny broni za $30.

 

A gdzieś napisałem, że tylko Sony?

Tytuły wydawane przez nich podrożały, reszta gorsza też nie była, jasne. MS ma o tyle łatwiej, że nawet jeśli cenę gier podwyższy, to ma abonament, gdzie będzie im to łatwiej "schować".

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, frog67 napisał:

Za 2-3 lata to coś czuje Sony może mieć cienko :E 

Zaczną wychodzić pierwsze tytuły od MS, więc bój się Sony... to będzie jak walec, może jedzie powoli, ale w końcu nadjedzie i nie będzie co zbierać :E 

Wreszcie będzie jakaś konkurencja a wiadomo kto na tym może zyskać ?

44 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Obejrzałem vloga Rock I Borys, i Borys tam mówi że wie, że w pierwszym rzucie na Polskę będzie 150 000 konsol. 100 000 Series X i 50 000 Series S. Także może zdążymy XD

No jest szansa może się uda dzięki za info  ?

37 minut temu, Kszyrztow napisał:

Mimo wszystko lista wrażenie robi.

Robi, robi. Microsoft był na zakupach i w tej generacji może wrócić do mocnej konkurencji jak za czasów X360.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie dokładne wyliczenia przy tego typu operacjach. No bo kurde - 7,5 miliarda $. Stopa zwrotu tej inwestycji przy obcięciu potencjalnie połowy dostępnych nabywców (Plejstakowicze) + wrzucanie tego za grosze do Passa..

 

EicdsTiXgAE9Ko6?format=jpg

Edytowane przez TmK
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której jutro preordery ruszają?
Czy przy takich zamówieniach można płacić dopiero przy odbiorze (osobistym)?
Chciałem zamówić w MediaMarkt bo mam kilka kart podarunkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dzb napisał:

O której jutro preordery ruszają?
Czy przy takich zamówieniach można płacić dopiero przy odbiorze (osobistym)?
Chciałem zamówić w MediaMarkt bo mam kilka kart podarunkowych.

o 9ej, w MM tylko przelew , przynajmniej w przypadku PS5 tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, esef napisał:

Live Gold to odpowiednik PS Plus. Jak chcesz kupić Game Pass znacznie taniej to możesz kupić Xbox Live Gold (na 12 miesięcy lub 36) i po aktywowaniu subskrypcji kupić dodatkowo Game Pass Ultimate na promocji za 4 zł. Wtedy ci przekonwertuje wszystko do jednego abonamentu i zamiast płacić ponad 600 zł za rok, zapłacisz nieco ponad 200 zł :) 

Co?! Jak?! Dej :E Serio wystarczy wziąć na jakieś promce XLG i po anulowaniu jest GPU? :E Tam jest przelicznik 1 m-c Gold = 1 m-c GPU?

 

Myślałem nad kupnem X1 i kupić sobie nowy rower. Ale jak pogadałem z kumplem z roboty i opowiedział co za cyrki dzieję się w jego jednośladzie za 3k to pewnie jutro do kawki w pracy klepnę XsX :E

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikkonen napisał:

Mam opłacony preorder na Ps5 za pełną kwotę, ale mam coraz większe wątpliwości... Ile będzie kosztować ten game pass na xboxa (sama konsola bez PC) rocznie ? Tak docelowo, bez promocji.

Nie ma sensu rezygnować z PS5 tylko dokupić XSX i masz cały zestaw dla gracza na wypasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Co?! Jak?! Dej :E Serio wystarczy wziąć na jakieś promce XLG i po anulowaniu jest GPU? :E Tam jest przelicznik 1 m-c Gold = 1 m-c GPU?

 

Myślałem nad kupnem X1 i kupić sobie nowy rower. Ale jak pogadałem z kumplem z roboty i opowiedział co za cyrki dzieję się w jego jednośladzie za 3k to pewnie jutro do kawki w pracy klepnę XsX :E

https://lowcygier.pl/polecane/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/ tylko trza nowe konto na MS Store założyć,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, dzb napisał:

O której jutro preordery ruszają?
 

O 9:00 naszego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

148zl miesiecznie za XsX + gamepass bez zadnych odsetek... nono Microsoft pozamiatal, super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elvis79 napisał:

Dzięki ? jak się jeszcze dokupi EA Access na rok przed dołączeniem do XGP to wpadną kolejne 3-4 miesiące :E ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Dzięki ? jak się jeszcze dokupi EA Access na rok przed dołączeniem do XGP to wpadną kolejne 3-4 miesiące :E ?

Później już nie da się kupić osobno Ea Access (play)? Dobry deal tak czy siak, prawie dwa lata za prawie trzy stówy? Taniej niż jedna gierka na ps5... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...