Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tomek1623 napisał:

Dostałem maila, z minimalna kwota 100zl. To mówicie że można 2370 od razu?

Na stronie napisali, że są dwie opcje: szybki przelew (pełna kwota) albo przelew tradycyjny (kaucja 100 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

X-kom w końcu ożył - zamówiłem, opłaciłem i teraz spokojnie czekam do listopada :D. W MM trzeba anulować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem farta i w ME przeszło. Opłacone wiec tez tylko czekam do 10 listopada. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ktoś jest zainteresowany Assassinem i bierze konsolę z MM to polecam zrobić zakup przez goodie - dodatkowe 50zł zostaje w kieszeni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Mi sx raczej nie opłaca się brać do 1080p, tv też raczej nie zamierzam zmieniać w niedalekiej przyszłości, więc niech wygra lepsza (tańsza :E) eSka.

Na ea też można wyrwać jakieś promo, więc wtedy ultimate combo janusz breaker :E, chyba po 70-75zł/rok.

Problemem S jest digital edition a to mina na której granie jest droższe niż na X :szczerbaty: Chyba, że XGP wystaczy to jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Series S będzie mocniejszy czy słabszy od One X?

Zastanawiam się za ile puścić prawie 3-letniego X'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dzb napisał:

Series S będzie mocniejszy czy słabszy od One X?

Zastanawiam się za ile puścić prawie 3-letniego X'a

XSS ma lepszy CPU ale gorsze GPU, tylko trzeba zwrócić uwagę, że One X targetuje w 4k a XSS 1080p-1440p więc w praktyce będzie podobnie jak na nowym XSX tylko w sporo niższej rozdzielczości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie wróżenie z fusów, jeden rabin mówi tak, drugi mówi nie. Raz słyszałem, że casualowe gry typu Fifka, COD itp. przez najbliższe dwa, trzy lata lepiej będą jednak wyglądać na OneX bo ma więcej TFLOPS niż Series S, a jeszcze inni twierdzą, że jednak na Series S bo ma szybszego cepa i ogólnie inną architekturę pozwalającą na szybszy dostęp do podzespołów.

No i zostaje kwestia, że Series S nie będzie w stanie uciągnąć obecnych poprawek, które już weszły wraz z pojawieniem się One X.

Edytowane przez MogliBanan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wróżenie z fusów, rozdzielczość czyni cuda. Zobacz sobie testy kart i jakiej wydajności potrzeba w 4k żeby uzyskać przykładowo poziom radeona 5700XT w 1080p. Podpowiem: nawet RTX3080 nie da rady.

 

A już w temacie prawdziwego wróżenia z fusów: gry nowej generacji zaczną robić użytek z mocnego CPU i prawdziwa różnica będzie np. w tym, że na ulicy w grze zobaczysz 50 npc a nie 10, AI zacznie się różnić od ameby a fizyka przestanie przypominać drewno.
Z tym, że to nawet nie wróżenie z fusów a moje pobożne życzenie :cool:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chodzi mi jedynie o fakt, że gdyby to było takie proste i oczywiste to jeśli ktoś potrzebuje konsolety do ogrywania tytułów w FHD to wybór pomiędzy Series S, a One X i powinien być jedyny i oczywisty. W One X mamy nie dość, że więcej mocy na start to dodatkowo można ogrywać używki. 

I wtedy wchodzą inni cali na biało i podają info, że tak nie jest bo Series S będzie miał osobne paczki z poprawkami, inne od tych które dostają użytkownicy One X. I bądź tu mądry i pisz wiersze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Series S odpada z prostego powodu, to zbyt droga konsola bo digital edition chyba że komuś wystarczy XGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Pre-Ordery na XSX już wyprzedane w kilkadziesiąt minut w UK, Indiach i Australii

514742640.webp

No nieźle ciekawe o której u nas się skończą??

Kolejna ?

Powstający dla XBOX'a i Microsoftu The Elder Scrolls 6 oraz Starfield są opracowywane na nowej wersji silnika Bethesdy

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórzy zakupili zdrapki 50 CHF doładowujące na szwajcarski Microsoft Store i Series X wychodzi 1700 zł. Już po zdrapkach.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Co poniektórzy zakupili zdrapki 50 CHF doładowujące na szwajcarski Microsoft Store i Series X wychodzi 1700 zł. Już po zdrapkach.
 

Ciekawe ile osób załapało się na taką "promocję". Dla mnie zdrapki są fajne, gdy chce się kupić jaką grę taniej, ale już zakup konsoli i ryzyko wywalenia prawie 2 tysiaków (nie wiadomo czy uda się kupić pełen zestaw kodów, czy nie trafi się jakiś wadliwy i czy nagle nie zniknie możliwość składania preorderu) skutecznie mnie zniechęca do kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

No nieźle ciekawe o której u nas się skończą??

Jeszcze sporo zostało. W samym Komputroniku na "eskę" rzuciło się 175 osób, a mają 200.  XSX natomiast 483 szt. z 600 szt. Widać większe zainteresowanie XSX narazie. Ciekawe jak będzie w okolicy świąt jak dzieci powiedzą "mama kup mi konsolę". :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Xbox gier nie ma xD Ciekawe ile z tych osób to niebiescy zapaleńcy krzyczący, że Xbox to szrot. :D Teraz tylko fast forward to listopada albo przejść w stan hibernacji i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie kupiłem ? Żadnej ciekawej oferty nie ma. Nawet Game Passa nikt nie dodaje. Na allegro, mają jeszcze 1146szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU to najlepiej "wycyganić" z lowcygier póki się jeszcze da, bo jest duża szansa, że trochę to ukrócą po wejścia All Access, bo nikomu to się nie będzie opłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Ja jeszcze nie kupiłem ? Żadnej ciekawej oferty nie ma. Nawet Game Passa nikt nie dodaje. Na allegro, mają jeszcze 1146szt.

Podobno w MM z Assassin’s Creed Valhalla, ale dostać się tam to nie takie proste. :E  GP jak wyżej na ŁG w promo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...