Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ps5 to niedługo będę do chipsow w  promocji za darmo dodawać , wystarczy poczekać...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy sprzedawać xbox one x i zamieniać na series x.
Myślicie, że na Xbox one x nadal będą wychodzić usprawnione wersje nowych gier? Warto jeszcze zamieniać w nim hdd na ssd? Ciekwe czy nowe gry będą wyglądały lepiej na Xbox series s czy na xbox one x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na Amazonie sprzedaż XOX wzrosła o 700%.
Gamonie mylą XOX z XSX i kupują starą konsolę.

To było do przewidzenia z tym debilnym nazewnictwem. :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Teoria spiskowa ON]

tenor.gif

A co jeśli Microsoftowi o to chodziło i to było zamierzone by pozbyć się zapasów starego X-a? ;)

[Teoria spiskowa OFF]

 

Zresztą w kartach graficznych do stacjonarek czy mobilek, albo w procesorach do stacjonarek czy mobilek to można od dawna naciąć się na różne nazewnictwo nowego/starego/przyciętego modelu od AMD/Intel/Nvidia i "nadepnąć na minę" :kupa:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko w jakimś tam stopniu śledzę więc się nie natnę ale i tak jest to wybitnie głupie.

W przypadku MS czego oczekiwać od firmy od 3/3.1 > 95/98/2000 > Millenium > XP > Vista > 7/8 > 10
Tu się nic kupy nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sprawdziłeś czy Ci się mieści w szparę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Wejdzie bez problemu:thumbup:

To już PlayStation nie jest najlepsze że robisz przymiarki do XBOX'a?

Przecież twierdziłeś że to bezsens brać XSX mając dobrego PC'ta ?

Z tobą ODIN to jest zawsze ta sama historia najpierw coś wyśmiewasz pisząc jakie to słabe a później sam to chcesz kupować ?

 

7 godzin temu, Monn napisał:

 Ja w tej generacji kupuje Xboxa do grania, PC'ta do pracy i PS5 pozycze od kogos na 3 miesiace zeby ograc exklusivy :E

Monn zrobiłem dokładnie to samo z małym wyjątkiem bo PS5 wolę mieć na własność a nie pożyczać ale co do całej reszty zgadzam się  ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

 

XSX+Assasin opłacone z góry, więc teraz tylko czekam na 10 listopada...

 

Widzę że też olałeś upgrade PC'ta i zamiast RTX3080 + nowego procka wybrałeś pre-order na XBOX SERIES X ?

PS> A tutaj coś do poczytania dla zainteresowanych:

Tanie granie, czyli dlaczego zamówiłem Xbox Series X https://spidersweb.pl/2020/09/xbox-series-x-kontra-playstation-5-co-wybrac.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak RTX 3080 był dostępny jak ta konsola. :P  Bezproblemowo w każdym w sklepie od wyboru do koloru każdy mógł sobie zamówić i jeszcze pewnie są.  W przypadku RTX'ów to jest walka na noże. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kod na rabat 100 zł występują w x-kom i rtv-agd? Czy można u nich złożyć preordera z płatnością przy odbiorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Podobno na Amazonie sprzedaż XOX wzrosła o 700%.
Gamonie mylą XOX z XSX i kupują starą konsolę.

To było do przewidzenia z tym debilnym nazewnictwem. :E

Też o tym czytałem. Zapędzili się w kozi róg z tymi nazwami, no bo jaka będzie następna generacja? Xbox X Series X? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Gdyby tak RTX 3080 był dostępny jak ta konsola. :P  Bezproblemowo w każdym w sklepie od wyboru do koloru każdy mógł sobie zamówić i jeszcze pewnie są.  W przypadku RTX'ów to jest walka na noże. :E 

Zobaczysz 10-19 walkę na noże jak zaczną sobie wyrywać z rąk konsole bo 5 sztuk przyjechało na cały sklep i wyścigi od linii kas do regałów. A kolejka przed wejściem do elektro-marketu jak po papier z biedadronki przy pierwszej fali koronawirusa ?

35 minut temu, TmK napisał:

Też o tym czytałem. Zapędzili się w kozi róg z tymi nazwami, no bo jaka będzie następna generacja? Xbox X Series X? :E

Kolejny XBOX to będzie już pewnie w wersji Series X Ultimate jak ich nazwy Windowsa ? 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Ja to wszystko w jakimś tam stopniu śledzę więc się nie natnę ale i tak jest to wybitnie głupie.

W przypadku MS czego oczekiwać od firmy od 3/3.1 > 95/98/2000 > Millenium > XP > Vista > 7/8 > 10
Tu się nic kupy nie trzyma.

Nie widzę nic głupiego w nazewnictwie Windowsa. 95,98 i 2000 mają w nazwie lata w których wychodziły, XP na na tyle inna nazwę plus miał bardzo agresywny marketing, że też trudno było go z czymś pomylić, Vista wyszła kilka lat po XP I tutaj też było trudno o pomyłkę, potem mieliśmy powrót do numerków, im wyższy numer, tym nowszy system. Generalnie nic trudnego. Nie wiem tylko czym był Millennium, ale nigdy nie miałem z nim do czynienia, więc chyba nie był zbyt popularny. Nie rozumiem też tej gównoburzy o nazewnictwo Xboxa. Dla mnie różnica między słowami One i Series jest widoczna, różnica w cenie również, nie mówiąc już o dopisku preorder, marketingu i fakcie, że Xbox One jest na rynku już dość długo. Naprawdę tak trudno odróżnić Xbox One X za 1500zł od Xbox Series X za 2249zł z dopiskiem preorder i opisem mówiącym, że to najnowsza i najpotężniejsza konsola na rynku, która jeszcze nie miała premiery i wysyłka zacznie się w listopadzie? Jeśli ktoś nie umie czytać, to faktycznie może popełnić błąd, tak samo jak było z Wii i Wii u. Tylko rozumując w ten sposób trzeba się też przyczepić do Apple za iPhone x, xs, xr. O nazewnictwie smartfonów Sony nie wspomnę, bo tam sam się gubię :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Kolejny XBOX to będzie już pewnie w wersji Series X Ultimate jak ich nazwy Windowsa 

Drugi Xbox to był Xbox 360, potem ludzie myśleli, że następny to pewnie będzie 720, a następny to byłby 1080 (jak karty graficzne) itd., ale i tak chyba lepsza nazwa, 

14 minut temu, henryk nowak napisał:

O nazewnictwie smartfonów Sony nie wspomnę, bo tam sam się gubię

Hehe, mam tak samo. No, ale ja w tel nie siedzę. 

Opera-Zrzut-ekranu-2020-09-23-111120-sta

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem w internecie info o tej pomyłce. To Amerykanie pomylili xox z xsx, nigdzie indziej nie doszło do pomyłki na taką skalę. Przypadek? ;) Przy okazji wpisałem frazę "Xbox" w Google. Naprawdę trzeba być dzbanem, żeby kupić Xbox one zamiast Xbox Series, przecież informacje o nowym Xboxie biją po oczach na pierwszej stronie w Google, natomiast po wpisaniu Xbox one chyba trzecim hitem jest Wikipedia, gdzie jest napisane, że to następca Xbox 360, jest tam też data premiery konsoli. Zamiast czepiać się ms powinniście ubolewać nad głupotą klientów, którzy nie potrafią czytać.

Edytowane przez henryk nowak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro odeszli od numerków, to w sumie szkoda, że nie utrzymali nazwy roboczej. Xbox Scarlett brzmi fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder z rabacikiem wjechał w X-kom. Dwa zamówienia złożone - jedno anuluję do końca października. Daję Sony szansę, zanim zmienię obóz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TmK napisał:

Skoro odeszli od numerków, to w sumie szkoda, że nie utrzymali nazwy roboczej. Xbox Scarlett brzmi fajnie. 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej obudowie to dwie poproszę, żeby w sypialni też była. No bo ten, tam też mam tv oczywiście! 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, crush napisał:

Podobno na Amazonie sprzedaż XOX wzrosła o 700%.
Gamonie mylą XOX z XSX i kupują starą konsolę.

To było do przewidzenia z tym debilnym nazewnictwem. :E

Lepsza beka jak się zdziwią, że ich next-gen (XOX) będzie do nich dostarczony już dzisiaj a nie dopiero 10.11. ? ?

@azgan tak olałem upgrade i zobaczę jak się spiszą XSX+PS5. W razie co zawsze można sprzedać i zrobić upgrade PC, ale wątpie, żeby do tego doszło ?

PS5 nie zamówiłem bo nie ma tam jeszcze exów, które naprawdę mnie interesują. Kupię na premiere Horizona 2/GoW2. Zobaczymy, który będzie pierwszy i biorę Day 1. Przynajmniej będzie już co ograć... Morales, Demon's, Ratchet, Kena.

Edytowane przez SPYCHCIO
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

ACV i Dirt w XGP? Ciekawe czy prawda. :D 

Cytując klasyka "Sony osrane" :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

To już PlayStation nie jest najlepsze że robisz przymiarki do XBOX'a?

Przecież twierdziłeś że to bezsens brać XSX mając dobrego PC'ta ?

Z tobą ODIN to jest zawsze ta sama historia najpierw coś wyśmiewasz pisząc jakie to słabe a później sam to chcesz kupować ?

 

Nie wiem po kiego grzyba wdajesz się w dyskusję z nim i potem się dziwisz, że pisze banialuki. Przecież to zwykły troll, takie odpisywanie na jego pierdy to jest woda na młyn dla tych jego wypocin z tyłka. Szkoda palców strzępić na klawiaturze.

Microsoft już jakiś czas temu wstrzymał produkcję XOX i XOS All-digital Edition, przez pewien czas jeszcze będzie produkowana "Eska" z napędem. Tak więc nie będą tego sprzedawać w nieskończoność. Akurat się wypstrykają z zapasów na magazynach :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Xbox cieszy się mniejszym zainteresowaniem od PS5 i żyjemy w biedniejszym kraju niż np. takie USA.

Przynajmniej zamówiłem ze spokojem :szczerbaty: co więcej w naszym kraju nadal nie ma żadnego problemu z zamówieniem XSX/XSS a w USA jest już shistorm "sold out" ?

Doceniajcie to, że mieszkamy w PL :D?

Edytowane przez SPYCHCIO
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...