Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaycob napisał:

Pewnie, że nie, same GPU (jak to poziom 2070- 2080S) przewyższa znacząco cała ich konsolę. A gdzie reszta? CPU za ponad tysiaczka... :D 

Podobno tak ma to wyglądać 

Jason Schreier: PS5 i Xbox Series X będą wydajniejsze od RTX 2080 https://ithardware.pl/aktualnosci/jason_schreier_ps5_i_xbox_series_x_beda_wydajniejsze_od_rtx_2080-11164.html

7 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Tak @Akozz stało się?ale PS5 też biorę. PC będzie do RTSów i Diablo 4 ?

Zobaczymy jak to będzie się sprawowało a zmienić platformę do grania zawsze mogę ? 

 

Też jestem tego zdania. Wziąć na próbę i zobaczyć czy się podoba to są i tak ułamki tego co się wydaje na mocnego PC'ta a jak się nie spodoba to zawsze można wrócić. Do grania w RTS'y i Diablo to raczej monstrum nie będzie potrzebne więc sensownego PC'ta można też złożyć specjalnie dla tego typu gier jak ktoś potrzebuje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kynareth napisał:

Tak na logikę to jeśli XSX jest na poziomie 2080S (moim zdaniem szybsze), Big Navi musi być szybsze. Nie wierzę by miało tylko wydajność 2080 Ti.

Tak na logikę XSX jest ~25% mocniejszy od 5700XT, a więc ciut wolniejsza od 2080 bez S. Według co podają brak zmian jeżeli chodzi o IPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co widze Microsoft rozeslal juz konsole pierwszym recenzentom i nie ma zadnego embargo, jutro juz powinny pojawic sie pierwsze testy od Digital Foundry :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, RyszardGTS napisał:

Wkurzony Jaś jak jak zwykle wkurzony :E >KLIK<

tenor.gif

 

Było trzeba dać mu (AngryJoe) znać, że XSX oraz XSS są wszędzie dostępne w naszym kraju bez problemu.

W Polsce nie ma takiego bajzlu organizacyjnego jak w zacofanych Stanach Zjednoczonych.

Polska to kraj wysoko rozwinięty i to mi się podoba, wszystko zawsze dostępne i pełna kulturka ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob @SPYCHCIO

Ja podejrzewam że gdyby naprawdę chciał to by znalazł sklep i kupił :] 

Po prostu RANT-y dobrze mu się wyświetlają i kasa się zgadza. No ale RANT-y to on ma dopracowane od hohoho... nawet można sięgnąć pamięcią dalej niż np: Alien Colonial Marines.

U Jasia podoba mi się to że on za bardzo nikomu w tyłek nie wchodzi i jak trzeba coś "zrównać z ziemią to to zrówna", gorzej jak ktoś dostanie "ból tyłka" i weźmie sobie go na celownik jak kiedyś np: Nintendo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ci co zamawiali XSX to gdzie zamawialiście ? Kusi mnie Xkom z rabatem 100 zł czyli 2149 zł. Myślałem też o mediaexpercie. Martwi mnie trochę to co mówił mi znajomy z sklepu internetowego który na premierę dostanie nieco ponad 100 szt. Zastanawiam się gdzie największe szanse na realizację. Ma ktoś jakieś przecieki :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xkom ma rabat 100 zł, a MM dodaje ACV lub Dirt5 za 2369 zł

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc poza domem będę mógł z poziomu aplikacji zrobić pre-loader na konsoli nie mają nawet nośnika?  Wow, ale bajer. ? 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Akozz napisał:

A ci co zamawiali XSX to gdzie zamawialiście ? Kusi mnie Xkom z rabatem 100 zł czyli 2149 zł. Myślałem też o mediaexpercie. Martwi mnie trochę to co mówił mi znajomy z sklepu internetowego który na premierę dostanie nieco ponad 100 szt. Zastanawiam się gdzie największe szanse na realizację. Ma ktoś jakieś przecieki :E ?

M$ podobno dał sporo konsol na PL, więc myśle, że nie będzie problemów z dostępnością. Prywatnie zamówiłem w Euro XSX+Valhalla za 2369zł,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:
Będąc poza domem będę mógł z poziomu aplikacji zrobić pre-loader na konsoli nie mają nawet nośnika?  Wow, ale bajer. ? 

Fajny patent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ps5, ale z każdym dniem ta miłość słabnie :E codziennie pociski od MS, a sony w drugą stronę ? ich zarządzanie to coś jak Barcelona ostatnio, ciekawe kiedy twarde lądowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-20200924-075158-Samsung-Inter

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:
Będąc poza domem będę mógł z poziomu aplikacji zrobić pre-loader na konsoli nie mają nawet nośnika?  Wow, ale bajer. ? 

Trochę mało się tym chwalą. Tak samo jak funkcją wstrzymywania i wznawiania gier, bardzo fajna opcja żeby dla odskoczni od jakiegoś tytułu pyknąć np. w jakiegoś indora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajne, ciekawe czy będzie tak samo szybko to działać jak prezentują.  Ale z tym zdalnym dostępem to kosmos.  Wyobraź sobie, że nie ma Cię w domu, a jest premiera gry,  a Ty zdalnie pobierasz ją, wracach do chaty, wkładasz płytkę i grasz, Już bez czekania. :D  Ile czasu będzie można zaoszczędzić.  Nie wiem czemu tego nie reklamowali? Albo pominąłem gdzieś. 
 

John Linneman to gościu od DF. 
Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Też fajne, ciekawe czy będzie tak samo szybko to działać jak prezentują.  Ale z tym zdalnym dostępem to kosmos.  Wyobraź sobie, że nie ma Cię w domu, a jest premiera gry,  a Ty zdalnie pobierasz ją, wracach do chaty, wkładasz płytkę i grasz, Już bez czekania. :D 

ale wiesz, tak opcja jest od kilku lat w konsolach dostępna... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie, skoro większość jest zdziwiona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bulsky napisał:

ale wiesz, tak opcja jest od kilku lat w konsolach dostępna... 

Opcja preloadowania gry, której nie kupiłeś? Kompatybilnej z wersją pudełkową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rosveen napisał:

Opcja preloadowania gry, której nie kupiłeś? Kompatybilnej z wersją pudełkową?

aż tak dokładnie to może i nie, generalnie o ile mi wiadomo, możesz zarządzać sobie pobieraniem gierek np. z webgui i to działa.

Natomiast czy masz preload to chyba podobna kwestia - dodano co najwyżej opcję pobierania czegoś czego nie kupiłeś jak to ujmujesz, choć wątpię szczerze by to była prawda, bo skrajnie bezsensowna z poziomu optymalizacji uzycia serwerów. Wyobraź sobie, że 90% hostów nagle zechce pobierać jedną pozycję niekupioną z serwerów i co się wtedy stanie? 

Kwestia porównania digital do box - no tutaj się nie wypowiem. Znaczyłoby , popraw mnie jeśli się mylę, że wg Twoich słów - jeśli raz aktywujesz BOX to masz działanie bez płyty, na zasadie DIGITAL? I co się później z taką płytą (BOX) dzieje, można jeszcze raz aktywować, jak klucz został przpisany do wersji DIGITAL?

Sorry za zasianie ziarna niepewności ;-) PEACE.

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z box / digital chodziło o to, że możesz pobrać grę na konsolę i potem uruchomić od razu po włożeniu płyty, bez czekania na instalację. Weryfikacja przebiegałaby wtedy na dwa sposoby: cyfrowy klucz albo płyta w napędzie. Obie opcje umożliwiałyby uruchomienie gry - ale nadal musisz wkładać płytę, jeśli nie masz wersji cyfrowej.

Nie wiem, czy to sprawdzone info, ale jeśli faktycznie dodali taką funkcję, to bardzo wygodne dla osób kupujących pudełka. Z tego co wiem, dotychczas opcja preloadu była dostępna tylko przy zakupie wersji cyfrowej.

Potencjalne obciążenie serwerów - prawda, ale z drugiej strony, czy ludzie faktycznie będą masowo ściągać gry, których nie zamierzają kupić? Po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to się jeszcze zastanawiam, czy poza nowym Assassinem i Cyberpunkiem to będzie cokolwiek do grania na tym XSX :E ? 

Bo jak patrzę na listę gier zarónow Xa i PS5 to wygląda na to że 2..... może.... 3 tytuły i kolejne premiery pewnie za rok :E  I zastanawiam się czy preorder ma sens. Żeby to jeszcze było wiadomo że taki Cyberpunk odpali tam w tych samych detalach ale 60FPS, a wiadomo nic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z GPU? Jak masz PS4 i X1 to pewnie mniej atrakcyjna oferta, dla mnie, jak osoby która trochę przespała dwie ostatnie generacje GPU jest spoko, bo na dzień dobry wyłapałem tam z 10 gierek do ogrania. Jak połaczą się z EA to będzie już 11 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...