Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Akozz napisał:

Bo jak patrzę na listę gier zarónow Xa i PS5 to wygląda na to że 2..... może.... 3 tytuły i kolejne premiery pewnie za rok :E  I zastanawiam się czy preorder ma sens. Żeby to jeszcze było wiadomo że taki Cyberpunk odpali tam w tych samych detalach ale 60FPS, a wiadomo nic.....

Na razie to jest konsola do Game Passa i multiplatform. Chcieli zrobić show z Halo, wyszło jak wyszło. Generalnie kupowanie konsol na premierę rzadko kiedy ma głębszy sens. Gier mało, robisz za betatestera, cena najwyższa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Superplastyfikator napisał:

Gry z GPU? Jak masz PS4 i X1 to pewnie mniej atrakcyjna oferta, dla mnie, jak osoby która trochę przespała dwie ostatnie generacje GPU jest spoko, bo na dzień dobry wyłapałem tam z 10 gierek do ogrania. Jak połaczą się z EA to będzie już 11 :E 

No obecną generację to mam ograną właśnie. Więc w moim przypadku to marna pociecha. X360 też miałem więc jakieś tam exy stare też odpadają. Wypatruję jedynie nowości a tutaj coś na horyzoncie pusto.... Albo wszystko na PC i obecną generację.

Jedynie ten Cyberpunk kusi, na PC tego raczej nie odpalę na High ale na takim XSX czy PS5 może by w 60FPS latało.

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  Xbox One S i Xbox Series X zagram na pewno

Wsterland 3, Mafia I i II,Watch Dogs Legion.Cyberpunk 2077, Immortals Fenix Rsing, FIFA 21 

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do doświadczonych w zielonym obozie. Jakie exy będzie miał do ogrania gość, który nigdy nie miał styczności z xboxem, a swoje najlepsze lata przeżył na PSX-PS4? Dodatkowo, co w najbliższych dwóch latach Zieloni zaoferują graczom na wyłączność? Dodam, że interesuje mnie zakup wyłącznie jednej konsoli, więc możliwe, że będę zmuszony do porzucenia mocnych produkcji od Sony i zastanawia mnie, na ile na tym ucierpię. Game Pass Ultimate to absolutnie fenomenalna usługa, ale przyznam szczerze, że nie dla mnie, bo zwyczajnie mam za mało czasu na granie i dostęp do ponad 200 gier totalnie mnie przerośnie.

 

Pewnie mój post nie miałby nigdy miejsca, ale będąc szczerym to jeszcze nigdy nie czułem się tak zniechęcony do Sony. Może to też wynika z tego, że pierwszy raz kupuję konsolę na premierę i analizuję znacznie więcej z uwagi na to, że sprzętu na rynku jeszcze nie ma.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych miesiącach/latach:

  • Gears 5
  • Gears Tactics
  • The Medium
  • Everwild
  • The Gunk
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Halo Infinite
  • Fable
  • Forza Motorsport
  • Avowed
  • S.T.A.L.K.E.R. 2
  • Senua's Saga: Hellblade II
  • Scorn
  • ...

I wszystkie inne gry które zawędrują do Xbox Game Studios, a lista tych studiów jest imponująca (zwłaszcza jak się lubi RPG po zakupieniu Bethesdy). Dodatkowo każdą z nich już ograsz dnia pierwszego w ramach XGP. 

Cytat

Jakie exy będzie miał do ogrania gość, który nigdy nie miał styczności z xboxem, a swoje najlepsze lata przeżył na PSX-PS4?

To sobie już sam sprawdź. Nowe konsole Xbox'a maja być kompatybilne wstecz od pierwszego Xbox'a. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Akozz napisał:

A tak w ogóle to się jeszcze zastanawiam, czy poza nowym Assassinem i Cyberpunkiem to będzie cokolwiek do grania na tym XSX :E ? 

Bo jak patrzę na listę gier zarónow Xa i PS5 to wygląda na to że 2..... może.... 3 tytuły i kolejne premiery pewnie za rok :E  I zastanawiam się czy preorder ma sens. Żeby to jeszcze było wiadomo że taki Cyberpunk odpali tam w tych samych detalach ale 60FPS, a wiadomo nic.....

Jak najbardziej cie rozumiem i osoby, które sporo grają? Jednak ja będę miał w co grać bo mam sporo gier zaległych z samego GamePassa to: Gears 5, Metro Exodus, Metro Redux, A Plague Tale, HellBlade, Forza Horizon 4, Ori 1 i 2. Dochodzi jeszcze Control, Devil May Cry 5, RDR2, Wiedźmin 3 a zaraz będzie Valhalla :szczerbaty: którą mam w zestawie do XSX, dalej FarCry 6 i CyberPunk2077.

Dla mnie XSX to dobra opcja, dlatego się zdecydowałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jak najbardziej cie rozumiem i osoby, które sporo grają? Jednak ja będę miał w co grać bo mam sporo gier zaległych z samego GamePassa to: Gears 5, Metro Exodus, Metro Redux, A Plague Tale, HellBlade, Forza Horizon 4, Ori 1 i 2. Dochodzi jeszcze Control, Devil May Cry 5, RDR2, Wiedźmin 3 a zaraz będzie Valhalla :szczerbaty: którą mam w zestawie do XSX, dalej FarCry 6 i CyberPunk2077.

Dla mnie XSX to dobra opcja, dlatego się zdecydowałem?

Lepiej obserwuj na biezaco aktualna oferte gejpasa, bo na przyklad Metro Exodus juz z niego wylecialo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marcinho07 napisał:

Lepiej obserwuj na biezaco aktualna oferte gejpasa, bo na przyklad Metro Exodus juz z niego wylecialo;)

Całe szczęście nówka na alledrogo jest po 49zł, wiec nie jest źle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marcinho07 napisał:

Lepiej obserwuj na biezaco aktualna oferte gejpasa, bo na przyklad Metro Exodus juz z niego wylecialo;)

Lub jeszcze częściej, bo gry wylatują ni z gruchy ni z pietruchy. Zwykle jest 2 tygodnie na ogranie, ale trzeba się o tym dowiedzieć natychmiast.

Sprawdziłem ostatnio wszystkie 247 gier, wybrałem ok. 15, już 2 usuwają. Ale generalnie nie jest źle, bo pojawia się wiele tytułów, np. Shadow of the Tomb Raider ograłem w 14 dni na darmowym trialu (potem kupiłem triala na miesiąc za 8 zł i dokończyłem osiągnięcia, ale i inne gry). Obecnie nie ma już żadnego Tomb Raidera, miał też wypaść Batman Arkham Knight, ale został, ten już siedzi z 1,5 roku. Podsumowując: mimo, że te 247 gier to taka kicha, ale jak się gra na bieżąco to jest dużo hitów które pojawiają się na kilka miesięcy, więc realnie to nie 15/247, ale raczej 100/500.

Co do cen to często po wypadnięciu pojawiają się zaraz w promocji, ale RDR2 za ok. 125 zł czyli mało atrakcyjnie, za to taki Prey za ok. 30 zł itp. Zdecydowanie więc warto się wyrobić gdy jest w Pass-ie. Gdy nie ma w promo to taki RDR1 gra 10-letnia jest za 99 (teraz za 32.x) więc trzeba polować, bo zwykle ceny są tragiczne (w tym 200 zł za 10-letnie), ale czasem wskakuje obniżka o 80 czy 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko czekać jak Phil mówi kupiliśmy Capcom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz?

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sino napisał:

Lub jeszcze częściej, bo gry wylatują ni z gruchy ni z pietruchy. Zwykle jest 2 tygodnie na ogranie, ale trzeba się o tym dowiedzieć natychmiast.

Oczywiście, gamepass to dalej świetna rzecz (a jak się połączy z EA to już w ogóle będzie petarda i nawet te pełne 40-50 zł miesięcznie spokojnie za niego zapłacę)  i można z jego pomocą bardzo wiele gier ogarnąć, przy czym warto je właśnie ogrywać zaraz po wejściu do abonamentu, żeby się nieprzyjemnie nie zaskoczyć. Oczywiście mówimy tu o studiach niezależnych, bo gry tych należących do Microsoftu chyba nie wypadają z gamepassa.

Zresztą z rzeczonym Exodusem sam miałem 'problem', bo na poprzednim sprzęcie gra nie chciała mi za bardzo działać, a po upgradzie już jej w gamepassie nie odnalazłem. Podobnie SOTR - chciałem sobie w nim potestować nowy sprzęt, a nie mogę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GP jest i będzie czymś fenomenalnym. Czy czasowo czy nie w sumie nie ma znaczenia. Takie pytanie. Myślicie, że jak podłączę Series X do monitora 144 Hz i ten monitor na sztywno ustawię na 120 Hz to konsola złapie sygnał i obsłuży tę częstotliwość w 1080p po HDMI? Myślę, że powinna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić 1080p@120 na obecnych xboxach to czemu nie na nowszym ;)
Konsola nic nie będzie łapała, to ona ustawia rozdzielczość i odświeżanie.

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wu70 napisał:

Możesz ustawić 1080p@120 na obecnych xboxach to czemu nie na nowszym ;)
Konsola nic nie będzie łapała, to ona ustawia rozdzielczość i odświeżanie.

No właśnie widziałem, że One X potrafi obsłużyć. Bardziej miałem na myśli to, że wejściowo nie jest ograniczone. Monitor ma HDMI 1.4 a Display Port raczej pod konsolę nie podepnę. Przejściówki raczej też nie pójdą. TV kupię później tylko już konkretny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Jak najbardziej cie rozumiem i osoby, które sporo grają? Jednak ja będę miał w co grać bo mam sporo gier zaległych z samego GamePassa to: Gears 5, Metro Exodus, Metro Redux, A Plague Tale, HellBlade, Forza Horizon 4, Ori 1 i 2. Dochodzi jeszcze Control, Devil May Cry 5, RDR2, Wiedźmin 3 a zaraz będzie Valhalla :szczerbaty: którą mam w zestawie do XSX, dalej FarCry 6 i CyberPunk2077.

Dla mnie XSX to dobra opcja, dlatego się zdecydowałem?

U mnie podobnie 

CP2077

Mafia Remake

CoD:CW

AC:Valhalla

FC6

odpicowany graficznie Gears5

+ tona gier z konsolowego XGP których nie ma w PC'towym odp. 

i inne...

4 godziny temu, Jaycob napisał:

W najbliższych miesiącach/latach:

  • Gears 5
  • Gears Tactics
  • The Medium
  • Everwild
  • The Gunk
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Halo Infinite
  • Fable
  • Forza Motorsport
  • Avowed
  • S.T.A.L.K.E.R. 2
  • Senua's Saga: Hellblade II
  • Scorn
  • ...

I wszystkie inne gry które zawędrują do Xbox Game Studios, a lista tych studiów jest imponująca (zwłaszcza jak się lubi RPG po zakupieniu Bethesdy). Dodatkowo każdą z nich już ograsz dnia pierwszego w ramach XGP. 

 

Trochę tego jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Skąd wiesz?

Z twittera była odp. z kanału Xbox'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna cena

FZftd5b.jpg

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Akcesoria zawsze były w absurdalnych cenach, ale to jest przegięcie.

To sprawdz ile kosztuja na PC dyski 1TB PCIE 4.0 a pozniej pomysl jeszcze raz, do tego dysk zewnetrzny bedzie zawsze drozszy ;) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3090 vs series X, źródło DF

Zdjęcie

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...