Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, ODIN85 napisał:

Liczb nie oszukasz,działa przyzwyczajenie do marki a nie bomby M?

Przynajmniej wiesz dlaczego kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupie 10 listopada Xbox Series X ale nie przelewam takiej kwoty w takich ciężkich  czasach.Kasa uszykowana i czeka na premierę konsoli.Jak na razie mam do ogrania Mafia Trylogia i jakoś czas zleci do zakupu nowego Xbox.:yuppie: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KurczakPolski napisał:

Konsole kupie 10 listopada Xbox Series X ale nie przelewam takiej kwoty w takich ciężkich  czasach.Kasa uszykowana i czeka na premierę konsoli.Jak na razie mam do ogrania Mafia Trylogia i jakoś czas zleci do zakupu nowego Xbox.:yuppie: 

Rezerwacja konsoli to wplata 100zl ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamrożenie 2,5k na miesiąc po wpłacie całości co ma zmienić? Odsetki od takiej kwoty kolega straci? Raczej zarobi na wpłacie całości dzisiaj bo inflacja jest wyższa niż odsetki od lokaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Spoko,zaraz i tak padną teksty typu armia trolli sony nabiła te koszyki.

MediaMarkt to zawsze byl sklep dla dzbanow a milosnicy Pleja bardzo go polubli jakims dziwnym trafem. Pamietam kolega milosnik Playstation mowil, ze jedzie sobie kupic nowego Pleja (jakis czas juz po premierze). SIe pytam za ile podaje kwote xx. Wydalo mi sie drogo szybkie google i mu mowie, ze tu ma taniej i jeszcze gra gratis. On do mnie, ze wie ale on zawsze Pleja w Media kupuje :D 
EDIT: 3 znajomych z PS4 na pytanie gdzie kupiles odpowiedzialo: w Media
wincyj nie pytalem:P Zaznaczam tylko, ze nie sa to jacys aktywni uzytkownicy forow konsolowych itp. Raczej w ogole tam nie zagladaja tak jak zdecydowania wiekszosc konsolowcow.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takiej zależności. A jeden anegdotyczny dowód raczej tego nie potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem PS4 w media, ale ze względu na to, że był tam Bundle z 7 grami :) Większość hitów. Nawet Uncharted 4 był w zestawie + Beyond/Heavy Rain i kilka innych, których nie pamiętam. Sklep to sklep, ale fakt, że niektórzy nie robią rozeznania i kupują często drożej. Sam kupiłem Series X jako golasa, ale dlatego, że Valhalla mnie bardzo zaciekawiła i postanowiłem zapłacić normalnie pełną kwotę bo wierzę w sukces tej gry. Pierwszy AC zaraz po Revelations, który mnie mega zaciekawił. Origins mam, ale ledwo 30% skończyłem i darowałem sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kubikolos napisał:

Sam kupiłem Series X jako golasa, ale dlatego, że Valhalla mnie bardzo zaciekawiła i postanowiłem zapłacić normalnie pełną kwotę bo wierzę w sukces tej gry. 

Excuse me wtf

Ale ok, kto bogatemu zabroni? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rosveen napisał:

Excuse me wtf

Ale ok, kto bogatemu zabroni? :P

Właśnie to. Mam zamiar zapłacić pełną kwotę bo wierzę w produkt. Poza tym kiedy kupiłem nie było konsoli z bundlem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram taką postawę. Ja również wyrażę mój poziom zaufania do produkcji Ubisoftu i nie dostaną ode mnie żadnej kwoty - ani pełnej, ani niepełnej. :cool:

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Popieram taką postawę. Ja również wyrażę mój poziom zaufania do produkcji Ubisoftu i nie dostaną ode mnie żadnej kwoty - ani pełnej, ani niepełnej. :cool:

Można też i tak :D Ja tak miałem do tej pory, ale właśnie Valhalla mnie przekonała bo lubię te klimaty. Więc stwierdziłem, że kupię :D Przypomniało mi się dzisiaj Ryse: Son of Rome bo Netflix wypuścił trailer nowego serialu o starożytnym Rzymie i tak rozkminiałem czy Crytek czasem nie przyszykuje czegoś na Series X tylko bardziej widowiskowego. Osobiście QTE mi nie przeszkadzało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że komuś się Valhalla po zapowiedziach może podobać jeśli nie miał styczności z serią lub lubi styl Ubi-gier, ale jeśli ktoś się odbił od Origins? To przecież będzie zwykły reskin + jakieś małe zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bleidd napisał:

Rozumiem, że komuś się Valhalla po zapowiedziach może podobać jeśli nie miał styczności z serią lub lubi styl Ubi-gier, ale jeśli ktoś się odbił od Origins? To przecież będzie zwykły reskin + jakieś małe zmiany.

I co w związku z tym? Setting mi odpowiada. Poza tym nie mam w co grać i liczę, że Valhalla przywróci miłość do gier. Czekam również na Hellblade 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

Liczb nie oszukasz,działa przyzwyczajenie do marki a nie bomby M?

Te liczby to bzdury. Myślisz, że ok. 1 na 100 osób kupiła grę do PS5?

Z pewnością PS5 sprzedaje się dużo lepiej dzięki armii fanbojów (których jest więcej niż wszystkich graczy Xbox-a), a swoje dokładają też nie-fanboje więc pewnie będzie sprzedaż 2:1 do 5:1. Dodam też, że te głupki uważają, że PS5 jest mocniejszą konsolą (patrząc po niefachowych forach typu Interia, wp itp, generalnie z 70% uważa PS5 za mocniejszą sprzętowo). Dodam, że PSX Extreme nie ma dawnej siły, a Neo+ nie istnieje więc sprostowanie tego będzie ciężkie, casuale na portale pecetowe też nie wejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sino napisał:

Te liczby to bzdury. Myślisz, że ok. 1 na 100 osób kupiła grę do PS5?

Z pewnością PS5 sprzedaje się dużo lepiej dzięki armii fanbojów (których jest więcej niż wszystkich graczy Xbox-a), a swoje dokładają też nie-fanboje więc pewnie będzie sprzedaż 2:1 do 5:1. Dodam też, że te głupki uważają, że PS5 jest mocniejszą konsolą (patrząc po niefachowych forach typu Interia, wp itp, generalnie z 70% uważa PS5 za mocniejszą sprzętowo). Dodam, że PSX Extreme nie ma dawnej siły, a Neo+ nie istnieje więc sprostowanie tego będzie ciężkie, casuale na portale pecetowe też nie wejdą.

Nie ma się czym przejmować. Miej na uwadze to, że jak raz komuś zamydlisz oczy to minie sporo czasu zanim spojrzy na świat obiektywnie. Poza tym Azjatów jest nieporównywalnie więcej a wiadomo skąd jest Sony. Takie jest moje zdanie. Europa czy Stany to malutki procent. Ja otworzyłem oczy bo uległem przekonaniu przez ludzi na temat mitycznych exów których i tak nie ograłem bo to nie był totalnie mój klimat. Od kilku miesięcy jak chciałem w coś zagrać to odpaliłem sobie Spidermana, pograłem 30 minut i więcej gry nie włączyłem. Nudziło mnie to. Sprzedałem grę póki miała wartość i teraz postanowiłem kupić Xbox Series X aby grać w to co mnie interesuje. Dlaczego mam nie kupić mocniejszej konsoli aby być "Future Proof"? Logicznym dla mnie było to, że po zakupie mocniejszej konsoli gry multiplatformowe czy exy MS będą działały zdecydowanie lepiej. Takie moje zdanie :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kubikolos napisał:

Nie ma się czym przejmować. Miej na uwadze to, że jak raz komuś zamydlisz oczy to minie sporo czasu zanim spojrzy na świat obiektywnie. Poza tym Azjatów jest nieporównywalnie więcej a wiadomo skąd jest Sony.

Wbrew pozorom to w np. Japonii lepszym powodzeniem od PS4 cieszy się sporo młodszy Switch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Wbrew pozorom to w np. Japonii lepszym powodzeniem od PS4 cieszy się sporo młodszy Switch.

W sumie też prawda. Chodziło mi tylko o to, że Sony to japońska firma. Logicznym dla mnie jest to, że będzie cieszyć się lepszym powodzeniem we własnym kraju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja się wyłamałem i anulowałem przed chwilą preorder na Xboxa Series X. Kibicuję Microsoftowi jednak na start wybieram Demon's Souls na PS5. W przyszłości jak już zaczną pojawiać się exy na Xboxa (najbardziej czekam na Hellblade 2) to albo zrobię porządny upgrade PC, albo zaopatrzę się w przystawkę do tv - Xboxa Series S ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, preorder na XSX poszedł. Podliczyłem plusy i minusy i wychodzi że to najlepsza opcja. Teoretycznie mocniejsza maszyna, mój ulubiony pad, game pass i jeszcze ta Bethesda, chyba najsensowniejszy wybór teraz. Pomijając PC ?

Szalę przechyliła chęć zagrania w Cyberpunka na premierę w najlepszej możliwej oprawie bez upgreadu pc. Mam nadzieję że o ile wersja next genowa będzie gdzieś w 2021 to teraz przynajmniej fps i rozdzielczość będzie lepsza niż na XO/PS4, plus może jakieś detale podkręcą skoro na slimy/pro obecne też będą dwie wersje.

A upgreade PC na spokojnie jak się nowa generacja zadomowi i będzie wiadomo jaki plus minus to poziom sprzętowy. Tak sobie wymyśliłem ?

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał taki PC jak Ty w syg. to także bym tak zrobił - bez wahania kupił XSX.  Ale mam 5700xt, a poza tym co pod biurko wstawić? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Akozz napisał:

Ok, preorder na XSX poszedł. Podliczyłem plusy i minusy i wychodzi że to najlepsza opcja. Teoretycznie mocniejsza maszyna, mój ulubiony pad, game pass i jeszcze ta Bethesda, chyba najsensowniejszy wybór teraz. Pomijając PC ?

Szalę przechyliła chęć zagrania w Cyberpunka na premierę w najlepszej możliwej oprawie bez upgreadu pc. Mam nadzieję że o ile wersja next genowa będzie gdzieś w 2021 to teraz przynajmniej fps i rozdzielczość będzie lepsza niż na XO/PS4, plus może jakieś detale podkręcą skoro na slimy/pro obecne też będą dwie wersje.

A upgreade PC na spokojnie jak się nowa generacja zadomowi i będzie wiadomo jaki plus minus to poziom sprzętowy. Tak sobie wymyśliłem ?

I słusznie, dla kogoś kto nie chce inwestować w PC to najlepsza opcja ?

2 godziny temu, sino napisał:

Te liczby to bzdury. 

ODIN i jego brak logiki ?

10 godzin temu, Vulc napisał:

Dodało do koszyka. :E Większe zainteresowanie konsolą Sony w kraju nad Wisłą nie jest niespodzianką, ale miejcie trochę przyzwoitości i nie próbujcie zawiązywać dyskusji mając za podstawę screeny z Media Markt.

Ale to są  jego dowody ?

10 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Oczywiście.

Ja zaraz dodam tak z 500 sztuk XSX do koszyka, dla podbicia statystyk :thumbup:

Jemu i tak nie wytłumaczysz 

9 godzin temu, Wu70 napisał:

Przynajmniej wiesz dlaczego kupujesz ?

Dokładnie bo tylko SONY ma EX'y nawet jak będą trafiać teraz na PC ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Jaycob napisał:

Gdybym miał taki PC jak Ty w syg. to także bym tak zrobił - bez wahania kupił XSX.  Ale mam 5700xt, a poza tym co pod biurko wstawić? :E 

Odziwo przez to że mam monitor 1080p to ten config poza pojedynczymi przypadkami w stylu RDR2 całkiem dobrze sobie radzi. Większość gier z powodzeniem ciągnie może nie w ultra ale w high czy okazjonalnie selektywne medium. Co i tak wygląda zazwyczaj lepiej niż wersje konsolowe. 

Ale czuję że wraz z next genami się to szybko zmieni jak developerzy dostaną w ręce nowy zastrzyk mocy po 7 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...