Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sony nie ma absolutnie nic do zaoferowania dla mnie. Maksymalnie ich 3 gry mnie porwalyZ w dodatku Cinematic Experience mnie nie jara. Już pisałem o tym wcześniej a dwa razy powtarzać się nie będę. @azgan Otóż to! Mam zamiar ograć wszystkie dostępne Gearsy to tak dla przykładu. 

Edytowane przez kubikolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaycob napisał:

Chciałbym zobaczyć RDR1 w 4k@60 fps. 

4K już masz a wnosząc po testach od DF to 60k/s powinno być bez problemu do osiągnięcia 

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

To na czym w sumie Microsoft chce zarabiać i utrzymać te wszystkie studia?

Na abo. jak Netflix. EX'y Microsoftu przecież dalej będą wychodzić a teraz jak wykupili Bethesda to mają zagwarantowaną masę nowych IP i znanych marek na wyłączność (na PlayStation nie zagrasz).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

To na czym w sumie Microsoft chce zarabiać i utrzymać te wszystkie studia?

Wiesz jak jesteś anal-litykiem to powinieneś wiedzieć takie rzeczy, to łatwe przecież. ? :E

  • Like 1
  • Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ODIN85 napisał:

To na czym w sumie Microsoft chce zarabiać i utrzymać te wszystkie studia?

Zgadnij co jest teraz najcenniejsze na świecie na czym zarabia się miliardy dolarów. Hasło podpowiedź: rodo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Nakręcenie serialu jest dużo tańsze od zrobienia gry?

I co w związku z tym? Jakoś EA i UBI abo. się opłaca skoro też to mają. Teraz tylko czekać jak XGP wchłonie Uplay+ bo EA Play już jest zintegrowany z usługą Microsoftu.

Sam korzystasz z okrojonego XGP na PC i się nad tym nie zastanawiasz tylko grasz ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

I co w związku z tym? Jakoś EA i UBI abo. się opłaca skoro też to mają. Teraz tylko czekać jak XGP wchłonie Uplay+ bo EA Play już jest zintegrowany z usługą Microsoftu.

Sam korzystasz z okrojonego XGP na PC i się nad tym nie zastanawiasz tylko grasz ?

Słowo klucz "okrojony" :D Nie mam co się martwić o brak gier na premierę bo będę miał masę do ogrania, których wcześniej nie mogłem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox zamówiony teraz szybkie pytanko.  Szukać wypasionego monitora czy średni tv do x wystarczy. Tak do 3k? 50-55 cali. Przesiadam się z 360 więc i tak będzie duża różnica dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kubikolos napisał:

Słowo klucz "okrojony" :D Nie mam co się martwić o brak gier na premierę bo będę miał masę do ogrania, których wcześniej nie mogłem ;) 

Ano okrojony i dlatego PC poleciał na sprzedaż i biorę w jego miejsce XSX - skoro mam płacić już abo. to chcę mieć dostęp do wszystkiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ODIN85 napisał:

Nakręcenie serialu jest dużo tańsze od zrobienia gry?

Serial Władca Pierścieni od Amazona ma kosztować 1mld $ jest jakaś gra której wyprodukowanie tyle kosztowało? ja póki co nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że mi wystarczy NanoCell. Bardziej cenię sobie jakość Audio. Posiada Atmosy, HDMI 2.1 i inne bajery, które Series X obsłuży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcinnl napisał:

Xbox zamówiony teraz szybkie pytanko.  Szukać wypasionego monitora czy średni tv do x wystarczy. Tak do 3k? 50-55 cali. Przesiadam się z 360 więc i tak będzie duża różnica dla mnie. 

Za 3800 zł masz już OLED LG B9 55 cali (była ostatnio promocja na allegro) zastanów się czy nie warto dopłacić te 800 zł do TOP'owej jakości i idealny ekran z HDMI2.1, VRR, DOLBY VISION i ATMOS pod XBOX SERIES X 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Bo mam za darmo,tak bym się zastanawiał.

To i na konsoli miałbyś za darmo i to w pełnej wersji z dostępem do wszystkich gier i tytułów. Zawsze możesz sprzedać po ograniu zaległych tytułów (jak się nie spodoba) za free skoro masz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Za 3800 zł masz już OLED LG B9 55 cali (była ostatnio promocja na allegro) zastanów się czy nie warto dopłacić te 800 zł do TOP'owej jakości i idealny ekran z HDMI2.1, VRR, DOLBY VISION i ATMOS pod XBOX SERIES X 

Jeżeli warto to mogę dopłacić. Tv nie zmieniam co kilka miesięcy więc odżałuję te kilka stów. Dziękuję

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marcinnl napisał:

Jeżeli warto to mogę dopłacić. Tv nie zmieniam co kilka miesięcy więc odżałuję te kilka stów. Dziękuję

Zdecydowanie warto i myślę że nie będziesz żałować tych kilku dodatkowych stówek

Posłuchaj sobie tutaj co mają do powiedzenia  

 

B9 od CX różni się głównie lepszym HDR i kilkoma innymi bajerami ale bazowo to jest porównywalnie wysoka jakość. Skąd to wiem? Bo miałem B9 a obecnie posiadam CX'a (i też 55 cali).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ODIN85 napisał:

Nakręcenie serialu jest dużo tańsze od zrobienia gry?

Ty grasz glownie w gry z generatora, one nie sa az tak drogie, mozna je wydawac jak seriale :cool:

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ODIN85 napisał:

Kogo?

Przecież to Twój ulubiony portal ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ODIN85 napisał:

Kogo?

Skoro pytasz to co z Ciebie za "ODIN"?

thor-ragnarok-hela-0

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

fvPFtHX.jpg?1

I to bez żadnych patchy. PS pewnie dalej na renderach xD Anyway cieszy mnie bardzo jak to wszystko się rozwija. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Przecież to Twój ulubiony portal ?

Nie wiem czy tylko jego, patrząc kto wrzuca tutaj linki do tego gówna :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno warto teraz brać EA Play za 80zł bo konwersja na GPU wynosi 3:1 czyli GPU na 12 miesięcy wynosi 240zł. Tylko trzeba to zrobić z poziomu konsoli. Muszę to dokładnie obadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...