Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@azgan kupił bo nie ma na czym grać, to kupił sobie przejściowo, blaszaka nie ma to jakoś grać musi jak lubi proste, wiem że dla Ciebie @ODIN85 to za trudne. :E

Ja bym nie mógł bez blaszaka żyć, lubię modować gry, grzebać w ustawieniach plikach cfg, inf itd kiedyś za dawnych czasów jeszcze kumplom cracki i updajty wgrywałem do piratów bo nie umieli ogarnąć tematu :E, teraz już tego nie robię, kupuje grę na gg.deals i sobie moduje jak się da, jest steam workshop jest nexus itd. :D

Edytowane przez Stjepan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dwa filmy spod ręki Linusa. Bardzo ciekawie to wygląda. Sam fakt, że Quick Resume działa na zimno mnie cieszy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nihat89 napisał:

Nie czarujmy się, konsole nigdy nie osiągną pułapu PC gdzie można zastosować monitory 144 Hz z jakimś wymiernym rezultatem. Podejrzewam nadal będę grał w BF4 na Xbox Series X w 900p i 60 fps na detalach z pierwszego XO ? Tak to niestety wygląda.

Jak tak będzie to wracam do grania na PC a konsola (SONY) tylko do EX'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania PCtowego nie zamierzam w ogóle wrócić. Oczywiście oprócz gier typu Oxygen not Included czy strategii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kubikolos napisał:

Oglądałem dwa filmy spod ręki Linusa. Bardzo ciekawie to wygląda. Sam fakt, że Quick Resume działa na zimno mnie cieszy :) 

Wygląda na to, że pod spodem siedzi jakiś mechanizm podobny do komputerowej hibernacji, co cieszy :D W sumie ma to nawet sens bo skoro system rezerwuje przestrzeń dyskową na quick resume to niech to już działa po całości :D Game pass + qr pięknie wpisują się w moje lenistwo, gdzie nie chce mi się wyciągać płyt/kart z grami ani nawet nie chce mi się przełączać za bardzo gier bo nie lubię oglądać tych wszystkich animacji zanim kliknę "Wznów" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Wygląda na to, że pod spodem siedzi jakiś mechanizm podobny do komputerowej hibernacji, co cieszy :D W sumie ma to nawet sens bo skoro system rezerwuje przestrzeń dyskową na quick resume to niech to już działa po całości :D Game pass + qr pięknie wpisują się w moje lenistwo, gdzie nie chce mi się wyciągać płyt/kart z grami ani nawet nie chce mi się przełączać za bardzo gier bo nie lubię oglądać tych wszystkich animacji zanim kliknę "Wznów" ?

Coś czuje, ze u mnie będzie podobnie choć nie jestem na tyle leniwy żeby zmienić płytę ? U mnie to ograniczeniem jest Internet, ale czekam na montaż światła 1/1 po symetryku wiec szybciutko będzie zasysać gierki i wtedy będzie czas do zastanowienia czy płyty czy cyfra. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Można robić już przymiarki 

No, czyli pełna kompatybilność aż do Xboxa-pierwszego (pewnie Microsoft poda listę gier "wyjątków od reguły"), stare gry dostają "fps-kopa" i podbicie jakości/rozdzielczości... no tak to można grać :] 

Coś musi być "nie tak z tym Xboxem" (może awaryjny będzie? ;) )bo wychodzi z niego produkt praktycznie idealny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Xbox One X bedzie dalej wspierany i będą się pojawiać nowe gry w 9 generacji konsol?

 

 

 

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Superplastyfikator napisał:

Wygląda na to, że pod spodem siedzi jakiś mechanizm podobny do komputerowej hibernacji, co cieszy

Chyba jednak nie Alanah Pearce (ta dupa yt) napisała na Twiccie, że działa to nawet jak się wył konsolę z gniazdka. 

 

45 minut temu, KurczakPolski napisał:

Mam pytanie czy Xbox One X bedzie dalej wspierany i będą się pojawiać nowe gry w 9 generacji konsol?

 

 

 

Ciężko napisać.  Powinien być wspierany przez kilka lat jeszcze, zanim dev. przerzucą się w pełni na nextgeny.  Tak samo jak było z X 360.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

 

Czyli konsola tworzy sobie plik "punkt przywracania gry", plik odpowiednio przez nią skompilowany i przygotowany by po uruchomieniu konsoli od razu wrzucić nas do gry pomijając zbędne etapy. Pomysłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. :P W każdym bądź razie... jest to super opcja. Nawet jeśli grasz tylko w jedną grę - teoretycznie nie trzeba będzie sejwować czu nawet szukać punktów zapisu. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekaw wszystkich trybów graficznych. Wiem, że M$ celuje w 1080p-1440p-120fps i 4K/60fps nawet kosztem 1600-1800p, ale czy będzie 4K/30fps i grafika na Ultra. To jest pytanie.

Nie chce, żeby zawsze cieli grafikę kosztem 60fps. Tryb 4K/30 też powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, RyszardGTS napisał:

No, czyli pełna kompatybilność aż do Xboxa-pierwszego (pewnie Microsoft poda listę gier "wyjątków od reguły"), stare gry dostają "fps-kopa" i podbicie jakości/rozdzielczości... no tak to można grać :] 

Coś musi być "nie tak z tym Xboxem" (może awaryjny będzie? ;) )bo wychodzi z niego produkt praktycznie idealny.

Jest za drogi... a nie, czekaj ?

Wygląda to bardzo dobrze ?

7 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Ja tam jestem ciekaw wszystkich trybów graficznych. Wiem, że M$ celuje w 1080p-1440p-120fps i 4K/60fps nawet kosztem 1600-1800p, ale czy będzie 4K/30fps i grafika na Ultra. To jest pytanie.

Nie chce, żeby zawsze cieli grafikę kosztem 60fps. Tryb 4K/30 też powinien być.

Na bank będzie opcja 30k/s. Odpaliłem wczoraj do testów Final Fantasy XV na XOX z XGPU i tam też jest możliwość wyboru. W nowej generacji powinien to być już standard.

10 godzin temu, Superplastyfikator napisał:

Wygląda na to, że pod spodem siedzi jakiś mechanizm podobny do komputerowej hibernacji, co cieszy :D W sumie ma to nawet sens bo skoro system rezerwuje przestrzeń dyskową na quick resume to niech to już działa po całości :D Game pass + qr pięknie wpisują się w moje lenistwo, gdzie nie chce mi się wyciągać płyt/kart z grami ani nawet nie chce mi się przełączać za bardzo gier bo nie lubię oglądać tych wszystkich animacji zanim kliknę "Wznów" ?

Świetny bajer ?

8 godzin temu, KurczakPolski napisał:

Mam pytanie czy Xbox One X bedzie dalej wspierany i będą się pojawiać nowe gry w 9 generacji konsol?

 

 

 

Tak

7 godzin temu, Jaycob napisał:

Możliwe. :P W każdym bądź razie... jest to super opcja. Nawet jeśli grasz tylko w jedną grę - teoretycznie nie trzeba będzie sejwować czu nawet szukać punktów zapisu. :D 

Bez dwóch zdań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kubikolos napisał:

Oglądałem dwa filmy spod ręki Linusa. Bardzo ciekawie to wygląda. Sam fakt, że Quick Resume działa na zimno mnie cieszy :) 

O tym mówisz to jest ten drugi? XSX vs PC?

 

I pomyśleć że chciałem kupować tego Corsair One za 12K PLN a tutaj proszę XBOX SERIES X za 2250 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile prądu żre XSX podczas na potrzeby quick resume, podczas teoretycznego "wyłączenia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Chyba jednak nie Alanah Pearce (ta dupa yt) napisała na Twiccie, że działa to nawet jak się wył konsolę z gniazdka. 

No tak, czyli tak jak z hibernacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie? Do hibernacji nie potrzebne jest podtrzymywanie zasilania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xss 900p here we go ;d (lekka szydera bo wiedzialem ze i tak predzej czy pozniej beda targetowac 1080p ale 900p to rzadko nawet na ps4 jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę wyraź napisane 4K/30fps na XBOX SERIES X i 1440p/60fps więc o co biega?

Chyba nikt nie jest i nie był tutaj zainteresowany XBOX SERIES S?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie 300$ konsola na premierę. Czego się spodziewałeś, że będzie 4k? 900p@60 fps i 1440p@30 fps to dobry imo wynik za to co płacisz.  PS4 PRO nie trzyma 30 fps w niektórych momentach. Ten silnik nie jest dobrze zoptymalizowany:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SNC napisał:
xss 900p here we go ;d (lekka szydera bo wiedzialem ze i tak predzej czy pozniej beda targetowac 1080p ale 900p to rzadko nawet na ps4 jest)

Rzadko to w Judgment jest 30 klatek na PS4, nawet na Pro :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze jaka wyrozumialosc ;d Ja niczego po xss sie nie spodziewalem ale jednak myslalem ze bedzie trzymal 1080p mimo wszystko nawet jesli to 60fps bo jednak yakuza to crossgen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xsx-wsteczna

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SNC napisał:

O prosze jaka wyrozumialosc ;d Ja niczego po xss sie nie spodziewalem ale jednak myslalem ze bedzie trzymal 1080p mimo wszystko nawet jesli to 60fps bo jednak yakuza to crossgen

O proszę jakie szukanie dziury w całym ;d

Przecież Series S to bieda-konsola, GPU ma słabsze niż to co siedzi teraz w XOX. Ja za te 1349 złotych szaleństwa się nie spodziewałem, a tutaj drama, że jednak lipa :E

I tak względem rozdzielczości i klatek jest lepiej niż w Judgment na PS4/PS4 Pro. Na Prosiaku to działało w natywnej 1080p bodaj i ze spadkami poniżej 30.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...