Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, azgan napisał:

Na dole pod linkiem masz 

Źródło: Kotaku, GamingBolt, Xbox Achievements, informacja własna

Mam też w tekście: "Prace nad nowym Xboksem już trwają – przyznał Phil Spencer, stojący na czele gamingowej marki Microsoftu, podczas rozmowy z Kotaku."

Z komentarzem na forum, że "ma być jeszcze wydajniejsza niż Series X", jakby to było tuż, tuż i na 100% mocniejsze od XSX (czego Spencer nie potwierdził w rozmowie z Kotaku).

A oni po prostu za parę lat wydadzą jakiś midgen revision, podobnie zresztą jak Sony, które na pewno wypuści przynajmniej PS5 Slim. Ani to wiążąca deklaracja, ani informacja, jak ta rewizja będzie wyglądać - równie dobrze mogą też wydać odpowiednik wersji Slim zamiast Pro, chociaż w to wątpię, bo Microsoft lubi się chwalić mocą obliczeniową.

No łamiąca wiadomość, prędzej czy później wyjdzie kolejny Xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rosveen napisał:

Mam też w tekście: "Prace nad nowym Xboksem już trwają – przyznał Phil Spencer, stojący na czele gamingowej marki Microsoftu, podczas rozmowy z Kotaku."

Z komentarzem na forum, że "ma być jeszcze wydajniejsza niż Series X", jakby to było tuż, tuż i na 100% mocniejsze od XSX (czego Spencer nie potwierdził w rozmowie z Kotaku).

A oni po prostu za parę lat wydadzą jakiś midgen revision, podobnie zresztą jak Sony, które na pewno wypuści przynajmniej PS5 Slim. Ani to wiążąca deklaracja, ani informacja, jak ta rewizja będzie wyglądać - równie dobrze mogą też wydać odpowiednik wersji Slim zamiast Pro, chociaż w to wątpię, bo Microsoft lubi się chwalić mocą obliczeniową.

No łamiąca wiadomość, prędzej czy później wyjdzie kolejny Xbox.

Już jakiś czas temu mówiło się o XBOX SERIES V może to o to chodziło?

Xbox Series V to trzeci model nowej konsoli Microsoftu? https://pl.ign.com/xbox-series-v/34221/news/xbox-series-v-to-nieco-slabszy-model-series-x-bez-wejscia-na-plyty

Tylko że SV miało być słabsze od SX a na Benchmarku mówią wyraźnie o szybszej od SX więc sam już nie wiem ?

ehmdam5wkaey8b6-w3m5

Tak czy siak biorę 10'tego XBOX SERIES X i będę się zastanawiać nad zrobieniem Upgrade jak pojawi się coś lepszego ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azgan napisał:

Odnośnie siedzenia teraz w domu jestem ciekawy jak to wygląda na XOX i jak będzie działać na XSX

Doskonale, na XOX pełne 4k. Kupiłem wtedy XOX dla tej jednej gry :D  Ale dla XSX chyba nie będzie żadnego patcha? Pewnie R* za jakiś czas woli sprzedać jeszcze raz jak GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wu70 napisał:

Doskonale, na XOX pełne 4k. Kupiłem wtedy XOX dla tej jednej gry :D  Ale dla XSX chyba nie będzie żadnego patcha? Pewnie R* za jakiś czas woli sprzedać jeszcze raz jak GTA

Nie musi być to nie PlayStation w SERIES X pełna moc bez trybu BOOST

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Nie musi być to nie PlayStation w SERIES X pełna moc bez trybu BOOST

 

To by pomogło jakby była dynamiczna rozdzielczość albo dropy fps, a na XOX tego nie było więc z automatu nie ma co się poprawić, jedynie loadingi.

R* musiałby dać patcha i usunąć limit 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe oznaczenia na pudełkach będą wyglądać tak

231767542

Jest i nowy trailer 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś przykładowa finalna okładka? Już tak namieszali że nie wiadomo której się spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz, czy kazda nowa gra bedzie mial Dolby Vision?? Ja mam TV ze slabym HDR ale tresci w tym formacie ratuja znacznie obraz w stosunku to tej samej klasy TV bez Dolby Vision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pudełku oznaczenie Series S po kiego?

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR zachęca do ogrania CP2077 na Next-Genach i przypomina o dacie premiery 

Cyberpunk-2077-PS5-i-Xbox-Series-x

 

Cyberpunkowy XBOX SERIES X 

fp6fv3n1zi551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, azgan napisał:

Tak czy siak biorę 10'tego XBOX SERIES X i będę się zastanawiać nad zrobieniem Upgrade jak pojawi się coś lepszego ?

Nowa wersja to może za 2-4 lata. Wiadomo, że już teraz pracują nad tym jak ewentualnie można by było poprawić dany sprzęt tylko lepszym APU na ten moment raczej nie dysponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cincin27 napisał:

Nowa wersja to może za 2-4 lata. Wiadomo, że już teraz pracują nad tym jak ewentualnie można by było poprawić dany sprzęt tylko lepszym APU na ten moment raczej nie dysponują.

Może zrobią OC jak w PS5 bo temperatury mają lepsze od konsoli SONY ?

XBOX SERIES X OC ELITE EDITION ?

XBOX ONE X dostał Project Scorpio Edition 

https://pclab.pl/news75243.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cincin27 napisał:

Nowa wersja to może za 2-4 lata. Wiadomo, że już teraz pracują nad tym jak ewentualnie można by było poprawić dany sprzęt tylko lepszym APU na ten moment raczej nie dysponują.

A co gdyby pojawiła się idea jeszcze jednej wersji znacznie droższej i wydajniejszej, np za 3-3.5k? :D Trzy wersje z detalami w grach odpowiednio low, medium i high.

Szanse bliskie 0 ale osobiście byłbym za

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wu70 napisał:

A co gdyby pojawiła się idea jeszcze jednej wersji znacznie droższej i wydajniejszej, np za 3-3.5k? :D

Brałbym ?

Taka oferta dla tych co nie płaczą że konsola za 3500 PLN i że drogo za dopakowany zestaw 

2TB SSD

OC na GPU i CPU

i mogę dopłacić 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Jakaś przykładowa finalna okładka? Już tak namieszali że nie wiadomo której się spodziewać...

XBSE0001b

9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Dzięki biorę się za czytanie 

+1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@azgan

Z tą różnicą, że Project Scorpio to był tylko inny wygląd konsoli. Podzespoły były w nim takie same jak w One X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ciekawi mnie jedna rzecz, czy kazda nowa gra bedzie mial Dolby Vision?? Ja mam TV ze slabym HDR ale tresci w tym formacie ratuja znacznie obraz w stosunku to tej samej klasy TV bez Dolby Vision.

EX'y od Microsoftu na 100% tak jak teraz ich tytuły wspierają DOLBY ATMOS.

Xbox-Series-X-S-Dolby-Vision-Dolby-Atmos

DOLBY VISION jest już zaimplementowany w XBOX ONE X w SERIES X ma być w przyszłym roku.

20201019-181847

Xbox Series X|S jedynymi next-genami w historii ze wsparciem Dolby Vision i Dolby Atmos. Sprawdźcie jakość

https://www.ppe.pl/news/149677/xbox-series-xs-jedynymi-nextgenami-w-historii-ze-wsparciem-dolby-vision-i-dolby-atmos-sprawdzcie-jakosc.html

Dolby Vision potwierdzone dla Xbox Series X i Series S. Technologia będzie wspierana w grach na nowe konsole!

https://hdtvpolska.com/dolby-vision-potwierdzone-dla-xbox-series-x-i-series-s-technologia-bedzie-wspierana-w-grach-na-nowe-konsole/

Dobrze zrobiona gra z DOLBY VISION i ATMOS + do tego jakieś efekty RT i nie mam pytań ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, cincin27 napisał:

@azgan

Z tą różnicą, że Project Scorpio to był tylko inny wygląd konsoli. Podzespoły były w nim takie same jak w One X.

Miał chyba lepszy dysk SSHD zamiast zwykłego a jeszcze wcześniej Xbox Elite https://pclab.pl/news65593.html

Zawsze coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, azgan napisał:

Miał chyba lepszy dysk SSHD zamiast zwykłego a jeszcze wcześniej Xbox Elite https://pclab.pl/news65593.html

Zawsze coś ?

Tylko to był pierwszy Xbox One w wersji Elite. Scorpio od One X różnił się tylko tym (oprócz wyglądu), że scorpio miał w zestawie podstawkę do ustawienia pionowo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Tylko że trzeba mieć tv i sprzęt grający który to wspiera.

Każdy porządny to ma i nie tylko OLED'y ba nawet nowe LCD'ki z FALD od SONY (XH90)

18436f26315f30c92fc6f83e0a0e817e-jpeg

też to wspierają, szkoda tylko że ich nowa konsola już nie ?

 

5 minut temu, cincin27 napisał:

Tylko to był pierwszy Xbox One w wersji Elite. Scorpio od One X różnił się tylko tym (oprócz wyglądu), że scorpio miał w zestawie podstawkę do ustawienia pionowo.

Dobrze mówisz ?

https://spidersweb.pl/2017/11/microsoft-xbox-one-x-project-scorpio-edition.html

Ale mocniejszego XBOX SERIES mogą lepiej dopakować bo lepszy dysk no nawet S będzie miała ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, azgan napisał:

Xbox Series X|S jedynymi next-genami w historii ze wsparciem Dolby Vision i Dolby Atmos. Sprawdźcie jakość

https://www.ppe.pl/news/149677/xbox-series-xs-jedynymi-nextgenami-w-historii-ze-wsparciem-dolby-vision-i-dolby-atmos-sprawdzcie-jakosc.html

Te screeny porównawcze to jest niezły śmiech :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka, nie da się pokazać HDR na screenach SDR a tym bardziej DOLBY VISION na ekranie który tego nie wspiera ?

To jak z pokazywaniem dźwięku na obrazkach ?

Screenshot-20201019-190144-Samsung-Internet
 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TV LG 55NANO863NA ma HDMI 2x2.0 i 2x2.1, Dolby Vision, HDR10 Pro, Automatyczny tryb małych opóźnień, Bluetooth  eARC, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR).

Tyle mi wystarczy. Jeśli nie kupię tego TV do świąt to pewnie kupię  Oled B9 bądź CX. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...