Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Wow, pięknie wygląda (podoba mi się że żółty kolorek jest tylko delikatnym akcentem i "nie razi po oczach").

Ja wiem czy "wow", zwykły stand reklamowy, a ten żółty kolor to już od jakiegoś czas jest motywem przewodnim jeśli chodzi o materiały reklamowe dotyczące tej gry (okładka choćby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy latke gra dostanie, Assasin i CP2077 plus Game Pass na premiere wystarczy.

aWs6hr8.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, obczaiłem sobie w końcu gameplay nowego AC i zapowiada się całkiem spoko Wiedźmin :E Jak nie będzie nudnej fabuły (Wiedźmin) ani walić generatorem na kilometr (AC) to może być spoko. Acz do AC2 i tak nic nie ma startu :E  Mimo wszystko dobrze jest wiedzieć z czym zamówiłem konsolę :E  Mam tylko nadzieję, że to nie będzie cyfra, AC:V będzie od razu dostosowane do XsX i paczka dotrze bez opóźnień, bo akurat 11.11 będzie na nołajfienie :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

W 2021.

Na początku 2021 ma być Upgrade CP2077 dla Next-Genów.

Darmowy oczywiście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Blondi" o nowych "klockach" 

prawie jak telezakupy w mango 

Miał być link do filmiku od spidersweb ale nic ciekawego nie powiedzieli i nie pokazali a tutaj można się trochę pośmiać ?

Zastanawia mnie jak MICROSOFT dobiera partnerów którym wysłali ten sprzęt ??

Było jakieś losowanie czy totalnie "ramdomowo"?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna bardzo stara się być Kingą z Playstation :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

A ja widze bo widze roznice ogromna w materiale na Netflix chociazby. Tym bardziej jest sporo lepszy obraz na TV z niska jasnoscia HDR. Widac ze na oczy tego nie widziales skoro tak fajna opcja ktora jest tak naprawde darmowa poza posiadaniem dobiornika z DV nie widzisz potrzeby jej implementacji.

Zeby kazda gra to miala bo dziala pieknie.

Uuu, absolutny klasyk, "widać, że na oczy tego nie widziałeś". :rotfl: No i jeszcze nie doceniasz, a przecież za darmo dajo, jakby to miało cokolwiek kosztować. :E Ja też widzę różnicę, bo o to akurat nie trudno, ale ciężko tutaj mówić o jakimś specjalnym skoku jakościowym. Dodatkowo szerszy zakres barw i nasycenie kolorów, to rzeczy które odbiera się indywidualnie, nie każdemu będzie to odpowiadać. Dla mnie obraz jest miejscami wręcz nienaturalny przez zbyt duże nasycenie, na Netflixie - jeśli już o tym wspominasz - efekt jest czasami bardzo ograniczony. Daruj sobie więc te płytkie teksty, nigdy nie piszę o rzeczach, których przez minimum kilka godzin nie testowałem.

5 godzin temu, joloxx9 napisał:

Nie wiem na jakim ekranie używasz ale u mnie Dolby vision robi robotę i jestem mega zadowlony z niego.

 Z ciekawości, jaki masz TV? W moim wypadku obecnie LG B9, testowałem też na XH90 od Sony, nad którego zakupem się zastanawiałem. Sporo może zależeć od samego telewizora i implementacji tego ficzeru, ale jak wyżej - już HDR, którego DV jest przecież pochodną, nie robił na mnie większego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vulc napisał:

Z ciekawości, jaki masz TV? W moim wypadku obecnie LG B9, testowałem też na XH90 od Sony, nad którego zakupem się zastanawiałem. Sporo może zależeć od samego telewizora i implementacji tego ficzeru, ale jak wyżej - już HDR, którego DV jest przecież pochodną, nie robił na mnie większego wrażenia.

https://www.currys.co.uk/gbuk/tv-and-home-entertainment/televisions/televisions/lg-oled55cx6la-55-smart-4k-ultra-hd-hdr-oled-tv-with-google-assistant-amazon-alexa-10205970-pdt.html

Ten właśnie, powiem tak - materiał też trzeba mieć odpowiedni, z BD lepiej leci aniżeli np tak inetflix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Jasne, materiał źródłowy musi być odpowiedni, a na chwilę obecną ciężko tego oczekiwać po Netflixie. :E Na 4K BD akurat testowałem tylko w przypadku XH90, bo PS4 Pro - jak powszechnie wiadomo - nie obsługuje filmów 4K. :E Odtwarzacza 4K obecnie nie mam. Szału nie ma w moich oczach, ale jak wspominałem, wiem że to sprawa indywidualna. Swoją drogą jak się sprawuje TV? Przez chwilę też był na krótkiej liście, ale z lektury różnych artykułów wynika, że nie ma specjalnej różnicy między serią 2020 a odpowiednikami z 2019. Natomiast B9 wyszedł mnie - po sprzedaniu starego TV - jakieś śmieszne grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vulc napisał:

Swoją drogą jak się sprawuje TV? Przez chwilę też był na krótkiej liście, ale z lektury różnych artykułów wynika, że nie ma specjalnej różnicy między serią 2020 a odpowiednikami z 2019. 

Tak samo dobrze jak B9. Różnic rzucających na kolana nie ma - jest lepiej ale dla wielu osób nie będzie to warte dopłacania.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Miał być link do filmiku od spidersweb ale nic ciekawego nie powiedzieli i nie pokazali a tutaj można się trochę pośmiać ?

Zastanawia mnie jak MICROSOFT dobiera partnerów którym wysłali ten sprzęt ??

Było jakieś losowanie czy totalnie "ramdomowo"?

Zwykła łapanka, skoro nawet taki "profesjonalny" Spider's Web się klocka doczekał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vulc napisał:

Jasne, materiał źródłowy musi być odpowiedni, a na chwilę obecną ciężko tego oczekiwać po Netflixie. :E Na 4K BD akurat testowałem tylko w przypadku XH90, bo PS4 Pro - jak powszechnie wiadomo - nie obsługuje filmów 4K. :E Odtwarzacza 4K obecnie nie mam. Szału nie ma w moich oczach, ale jak wspominałem, wiem że to sprawa indywidualna. Swoją drogą jak się sprawuje TV? Przez chwilę też był na krótkiej liście, ale z lektury różnych artykułów wynika, że nie ma specjalnej różnicy między serią 2020 a odpowiednikami z 2019. Natomiast B9 wyszedł mnie - po sprzedaniu starego TV - jakieś śmieszne grosze.

Działa bardzo dobrze, dość długo siedziałem na starym bo czekałem aż oled bedzie w akceptowalnej cenie. Ciężko mi porównać z innymi bo że znajomych nikt nie ma podobnego, ogólnie rewelacja i nie żałuję zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, joloxx9 napisał:

Działa bardzo dobrze, dość długo siedziałem na starym bo czekałem aż oled bedzie w akceptowalnej cenie. Ciężko mi porównać z innymi bo że znajomych nikt nie ma podobnego, ogólnie rewelacja i nie żałuję zakupu. 

Najważniejsze żeby Tobie się podobało nie innym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2 – Beyond Light – Story Reveal Trailer

The Haunting of Verdansk Trailer | Call of Duty®: Modern Warfare® & Warzone™

Yakuza: Like a Dragon | Next Generation of Yakuza

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajsu z MW nie tknę na żadnej konsoli i PC nigdy więcej :D Destiny będzie mocno grane a Yakuza nie w moich klimatach w ogóle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, azgan napisał:

prawie jak telezakupy w mango 

Strasznie laska się męczy, widać że sporo technikalii wykuła na blachę i tak naprawdę nie ma o nich zielonego pojęcia :E 

Dodatkowo... czy prawie wszystkie miniaturki w filmach/fotki w gazetach to muszą być tak robione jakby zaraz ktoś miał takiej lasce włożyć do buzi ogórka? albo coś innego? ;);) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dodatkowo... czy prawie wszystkie miniaturki w filmach/fotki w gazetach to muszą być tak robione jakby zaraz ktoś miał takiej lasce włożyć do buzi ogórka? albo coś innego?

Miałem nic nie pisać, ale...

Wiem, że tutaj w większości zaglądają faceci, ale pora dorosnąć i wbić sobie do głowy, że seksizm nie jest fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy on napisał, że jest? :hmm:

I ma rację - wszystkie te miniaturki filmów tak wyglądają. Wystarczy, że w materiale jest kobieta i już masz odpowiedni wabik do klikania. Dajesz "hot laskę" na rozkładówkę i samce się zlatują  :E Pierwszy lepszy przykład:

To jest w sumie seksizm i na moje o to mu chodziło, przecież nigdzie nie wspomina, że to jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź była jednoznacznie seksistowska.

Miniaturki są jakie są, ale każdy może się ubierać i zachowywać jak chce, dopóki nie krzywdzi zachowaniem innych.
 

Idiotyczne wpisy jak ten:

12 godzin temu, RyszardGTS napisał:

włożyć do buzi ogórka? albo coś innego? ;);) 

Są po prostu seksistowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ogórki też mają swoje uczucia i nie mogą być przedmiotem seksistowskich żartów...

 

 

A tak na poważnie - naprawdę to jest temat żeby o tym tutaj rozmawiać? 

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są przypadkowe miniaturki i ludziom to się podoba, niezależnie co kto o tym myśli w swoich idealnych wizjach świata. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • jak nie widziales takich zmian to moze sie urodziles po 2020 i jeszcze wiele musisz zobaczyc xD pogoda moze sie diametralnie zmienic w jeden dzien a nie kilka
    • https://allegro.pl/oferta/maly-komputer-hp-elitedesk-705-g4-mini-ryzen-5-16gb-ddr4-1tb-nvme-win11-pro-14855176685
    • "Pogoda to stan atmosfery w danej chwili, który jest chaotyczny i trudny do przewidzenia, a klimat to stan parametrów pogody uśredniony po kilkudziesięciu (zwykle trzydziestu) latach."   
    • Cytuję Ciebie, ale to odnosi się do wielu tutaj. Macie w sobie naiwność dziecka. Dla przykładu z twojego posta, mówisz kary i zakaz prowadzenia działalności w zakresie gromadzenia odpadów tak? No to dobra, karamy takiego delikwenta tak, że wypada z branży, i kto wchodzi na jego miejsce? Ktoś, kto wprowadzi takie standardy i takie ceny przyjęcia takich odpadów, że będzie wszystko zrobione na tip top. Oczywiście chętni ustawiają się "w długiej kolejce". Tymczasem w lasach ląduje coraz więcej śmieci dlaczego? Bo robi się coraz drożej i upierdliwiej  niestety, kiedyś wypijając puszkę monstera gdzieś w pobliżu było miejsce gdzie można było się legitnie pozbyć takiego odpadu. Teraz to wcale nie jest takie oczywiste. Mam wrażenie, że cała polityka gospodarowania odpadami odbywa się na zasadzie: "Nakażmy to, zakażmy tamtego, oczekujmy siamtego, a o sramtym pomyślimy później. A jak my to odbierzmy i zutylizujemy? Czy w ogóle na to co chcemy wprowadzić jesteśmy gotowi? będziemy martwić się później". Firmy, ale i gospodarstwa domowe nierzadko mają problem z pozbywaniem się w sposób skuteczny i zgodny z prawem wytwarzanych odpadów. Przykład? Wszelkiej maści opakowania  z tworzyw sztucznych i nie chodzi mi tu o puszki i butelki po napojach, tylko te większe, mniej poręczne których nie ma gdzie wcisnąć, komu i kiedy oddać nie płacąc za to jak za złoto. Wszystko robione jest od dupy strony i przez to odpady trafiają do lasu, pod ziemię, za okno samochodu w trakcie jazdy, bo odbiór odpadów przy obecnych standardach ich zdawania po prostu jest niewydolny.
    • Tak, ale nie w ciągu 4-5 dni z -10 i 10 w dzień do +kilkunastu w nocy i +26 w dzień. Z reguły to "lato" z tego powiedzenia to było 15-17 stopni. @Melodyman nie, nie cisza jak mrozi, bo takie gwałtowne zmiany w ciągu kilku dni nie są niczym normalnym i to są anomalie m.in. związane z klimatem. Zatem niby piszesz że Twój chłopski rozum rozumie, a jednak nie bardzo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...