Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kszyrztow napisał:

A czy on napisał, że jest? :hmm:

I ma rację - wszystkie te miniaturki filmów tak wyglądają. Wystarczy, że w materiale jest kobieta i już masz odpowiedni wabik do klikania. Dajesz "hot laskę" na rozkładówkę i samce się zlatują  :E Pierwszy lepszy przykład:

To jest w sumie seksizm i na moje o to mu chodziło, przecież nigdzie nie wspomina, że to jest OK.

Mnie odrzuciło i to srogo :D Nie dlatego, że paystacja, ale ta "laska" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta laska jest w najlepszym wypadku przeciętna. Jeśli kupię grę w Microsoft Store to będę ją miał na PC i XSX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ditmd napisał:

Jeśli kupię grę w Microsoft Store to będę ją miał na PC i XSX?

Tak, o ile są to tytuły Microsoftu

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to tylko działa na gry od MS, jakbym kupił CP2077 czy Valhallę to będę to miał tylko na to co kupię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie musi być gra Microsoftu. Ważne by była na liście Xbox Play Anywhere. Jak masz taki znaczek, to znaczy że gra jest dostępna na wielu platformach.

https://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-play-anywhere

Microsoft w ogóle nie sprzedaje CP2077 i Valhalli w wersji na PC, więc byłoby niemożliwe, byś miał tę grę dostępną w taki sposób.

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się nieciekawa i obrzydliwa (celowy zabieg artystyczny), i sprzeda się marnie, a więc studio finansowo zaora się samo.
Game pass murowany.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dzis LG B9 takze bedzie wjazd na pelnej w nowa generacje :D Na BXa mnie nie stac :rotfl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozamieniałem telewizory w pokojach i siedzę na C9 w oczekiwaniu na X`a i PS5. (trochę ubolewam ,że sygnał gorszy niż 4k wygląda słabo a mecze to już tragedia potrafi być :( )

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Camil666 napisał:

 

Ale się podnieciłeś :rotfl: 

Te miniaturki chcą być seksistowskie, laski wiedzą jakie seksistowskie miniaturki wstawić by się "film sprzedawał/wyświetlał"... może jeszcze mi powiesz że tysiące miniaturek przykładowo na tik-toku z "laską robiącą lekkiego zeza, wyciągającą język" to nawiązanie np: do przyjmowania komunii świętej? a nie ahegao? :lol2:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, RyszardGTS napisał:

może jeszcze mi powiesz

Powiem Ci tylko tyle i na tym zakończę: dorośnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Camil666 napisał:

 

No, czyli "argumenty" ci się skończyły. Teraz ewakuacja i "wycofanie się rakiem" :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma żadnych argumentów, bo to nie jest kwestia do dyskusji. Po prostu napisałeś seksistowski komentarz i nie chcesz się do tego przyznać, czego wymagałaby kultura wypowiedzi. Co dowodzi tego, że albo nie dorosłeś do kulturalnych wypowiedzi, albo po prostu jesteś chamem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Camil666 napisał:

 

Zaś się podnieciłeś a miałeś "zakończyć" :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Camil666 napisał:

Tutaj nie ma żadnych argumentów, bo to nie jest kwestia do dyskusji. Po prostu napisałeś seksistowski komentarz i nie chcesz się do tego przyznać, czego wymagałaby kultura wypowiedzi. Co dowodzi tego, że albo nie dorosłeś do kulturalnych wypowiedzi, albo po prostu jesteś chamem. 

Stary ale o czym Ty bredzisz? Facet wrzucający swój wyrzeźbiony tors, pomijając specjalistycznie miejsca, nie wrzuca go w głównej mierze dla innych kolesi tylko dla zainteresowanych pań.
I to działa w obie strony.

Sugestywne pozy i golizna mają przyciągnąć określony target. Jak zrobię poradnik dla łysych to później mam się oburzać, że głównie łysi go oglądają?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elvis79 napisał:

Ja pozamieniałem telewizory w pokojach i siedzę na C9 w oczekiwaniu na X`a i PS5. (trochę ubolewam ,że sygnał gorszy niż 4k wygląda słabo a mecze to już tragedia potrafi być :( )

Siądź w normalnej odległości, jak człowiek i tyle. Dla 1080p musisz siedzieć 2 razy dalej, ale dla SD 576i ponad 4 razy dalej. A zatem do grania warto siadać blisko, a do oglądania normalnie jak człowiek 3,5-4 metra i telewizor na drugiej ścianie (po drugiej łóżko).

Ja się zastanawiam czy nie kupić wersji beta XSX na premierę, często to ryzykowne, ale na nową wersję trzeba czekać rok. Zaś XSX jest idealny dla mnie:
1. SSD.
2. Quick Resume (rewolucyjna zmiana z obecnych ~5 minut na uruchomienie gry).
3. Polepszanie starych gier (a dużo gram w takie, ciekaw jestem ile fps będzie mieć Mass Effect 1 w walkach).
4. Mocne części, znacznie wyprzedzające PC (a nie jest to RTX 3080, ale następca GTX 1050 Ti, od 1060 do 1050 najpopularniejsze na Steam). Duży postęp w stosunku na XO/PS4 i PS4Pro/XOX.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam waszą dyskusję na temat telewizorów, i żaden z was nie jest zainteresowany Philipsem z Ambilight. Super mi się podoba ta funkcja, ale nie jest warta skoro tylko o LG rozmawiacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sidthekid napisał:

Czytam waszą dyskusję na temat telewizorów, i żaden z was nie jest zainteresowany Philipsem z Ambilight. Super mi się podoba ta funkcja, ale nie jest warta skoro tylko o LG rozmawiacie? :)

Mam takiego Philipsa z  tego roku z klasy Performance ale w OLEDch z seri 854/804 maja laga wynoszacego 33ms gdzie LG ma tylko 13ms a do tego Philips sporo drozszy. Miazdzace sa najnowsze Oledy Panasonic ale to juz cena odlot. No i Port hdmi 2.1 warto zeby juz byl.

 
Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sino napisał:

 

Ja się zastanawiam czy nie kupić wersji beta XSX na premierę, często to ryzykowne, ale na nową wersję trzeba czekać rok. Zaś XSX jest idealny dla mnie:
1. SSD.
2. Quick Resume (rewolucyjna zmiana z obecnych ~5 minut na uruchomienie gry).
3. Polepszanie starych gier (a dużo gram w takie, ciekaw jestem ile fps będzie mieć Mass Effect 1 w walkach).
4. Mocne części, znacznie wyprzedzające PC (a nie jest to RTX 3080, ale następca GTX 1050 Ti, od 1060 do 1050 najpopularniejsze na Steam). Duży postęp w stosunku na XO/PS4 i PS4Pro/XOX.

Ja się nie zastanawiam tylko kupuję. Po tym jak jest zrobiony XOX (cichy z chłodzeniem jak w PC)

+ nowa szata graficzna OS'u z XSX (już przetestowałem) i jak wygląda np. RDR2, DOOM Eternal czy The Division 2 jestem spokojny o XBOX SERIES X (wiem że tam będzie już tylko lepiej). 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

To jeszcze tylko dobry soundbar z Atmosem.

Może już ma ?

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, crush napisał:

Stary ale o czym Ty bredzisz? Facet wrzucający swój wyrzeźbiony tors, pomijając specjalistycznie miejsca, nie wrzuca go w głównej mierze dla innych kolesi tylko dla zainteresowanych pań.

Po krótkim pobycie na insta stwierdzam, że w dużej mierze też dla innych kolesi ?️‍??️‍??️‍? :E 

 

Po wczorajszym obczajaniu AC:V, Dooma i innych gierek zaczynam przechodzić z "jeszcze tylko 2,5 tygodnia" do "te zasrańce mogłyby przez przypadek wysłać konsolę już teraz" :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Superplastyfikator napisał:

 Po wczorajszym obczajaniu AC:V, Dooma i innych gierek zaczynam przechodzić z "jeszcze tylko 2,5 tygodnia" do "te zasrańce mogłyby przez przypadek wysłać konsolę już teraz" :E 

Doskonale Cię rozumiem u mnie ten efekt pojawił się dużo szybciej do tego stopnia że oglądając XBOX SERIES X w Media Markt wyszedłem pod pachą z XBOX ONE X. Odliczam dni do premiery i mam nadzieję że dostanę swój egzemplarz, później jeszcze tylko walka o PlayStation 5 i cały zestaw do grania będzie kompletny na kolejne lata ?

Co do wcześniejszego wysyłania to do niektórych może trafić szybciej i to nie przez pomyłkę https://www.ppe.pl/news/151018/xbox-series-x-moze-trafic-do-niektorych-graczy-wczesniej-microsoft-wysyla-wiadomosci-o-wysylce.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...